Xiaomi miui 13 raspad telefona

Danas mislim da samo neko potpuno lud može da kupi nov kršomi telefon. Nešto što može da radi 3-6 meseci plafon. Instant telefon za godišnji odmor ne znam šta drugo da kažem za ovu prevaru.
Prvi savet im je da se rutuju telefon pa ubaci drugi sistem itd
Žurka bez prestanka ...Kinez ih pravi kao da su od papira a o softveru da ne pričam.
Oni kao da plaćaju naše stručnjake sa Pinka oko njihovog OS.
OS zvani Farma.
 
Није то никакво отклањање грешака, већ конфигурисање уређаја.Баш је гадно што су по defaultu искључили гомилу апликација да чуче у раму и аутоматски се покрећу, и оставили избор кориснику да ли ће их укључити или не, пљуц, пљуц.
Nemoj da si tako površan.

 
Vrlo je prosto ako kinez traži 500$ telefon u vrh glave vredi 200$

Ako kinez kršomi traži 150$ taj telefon uopšte ne može da radi tj sastavi 3 meseca i kaput. Zato i NEMA GARANCIJE.

Ako piše 8 gb mem znači da ima duplo manje. To je ta neka matematika kineska. Ako ti treba telefon sa pravih 8 gb onda moraš da kupiš model sa 16 gb i bićeš možda zadovoljan.

Opet kada preračunaš ispadne jeftiniji iphone od ovih kineskih krševa.

Isto je i sa kineskim klima uređajima. Fujitsu 9 radi bolje od kineske 12 btu. Kada pogledaš cenu i kako uređaj radi kinez skuplji!

To je ta neka kineska jajarska matematika.
 
Poslednja izmena:
Није ми јасно што вам администрација форума дозвољава овакве теме, које су искључиво посвећене анти реклами и кампањи против једног бренда и вређању других корисника .

Свако ко је покушао да помогне неким конкретним саветима, био је нагрђен од стране постављача теме и његовог другара Космополита, проглашен за препродавца или заступника овог бренда и слично.Постоје на многим форумима подфоруми где корисници могу да поставе неки проблем са уређајима, али нисам чуо да негде модерација дозвољава да постављач теме и његови истомишљеници вређају кориснике који покушавају да помогну саветима.

Друго, у овим "анти-Шаоми" темама се шире дезинформације и криви ова компанија за наводно непоштовање гаранције.Код нас, гаранцију даје продавац, а то је најчешће оператер код кога се купи телефон, а не компанија која производи телефон.
 
Vrlo je prosto ako kinez traži 500$ telefon u vrh glave vredi 200$

Ako kinez kršomi traži 150$ taj telefon uopšte ne može da radi tj sastavi 3 meseca i kaput. Zato i NEMA GARANCIJE.

Ako piše 8 gb mem znači da ima duplo manje. To je ta neka matematika kineska. Ako ti treba telefon sa pravih 8 gb onda moraš da kupiš model sa 16 gb i bićeš možda zadovoljan.

Opet kada preračunaš ispadne jeftiniji iphone od ovih kineskih krševa.

Isto je i sa kineskim klima uređajima. Fujitsu 9 radi bolje od kineske 12 btu. Kada pogledaš cenu i kako uređaj radi kinez skuplji!

To je ta neka kineska jajarska matematika.
Па купи ајфон, ко ти брани?
 
Android je sve bio samo ne superiorniji , rejtuj ovaj moj kolekcionarski primerak.

Radio do pre neku god a onda crko misteriozno ..barem da sam ga koristio pre , nego sam bacio pare na smrdljivo nedovršeno sranje.
Ali dobro izgleda zanimljivo.

Pogledajte prilog 1299799


Ispod je N900 , e to je zmaj 🤗
Sad ću da nadjem bateriju da ga butujem ,da crknes od muke.
Стварно је супер што нам показујеш твоје ретро-уређаје, али какве везе то има са темом о телефонима који постоје од 2011/12 године?

Ето, стварно је страшно што је пропала Нокиа и њен О.С, али се то десило пре 15 година, и то је давно апсолвирано.Стварно је бљак што је Андроид победио Симбиан и што су IBM PC/Microsoft победили Амигу, Комодор, Атари,BBC micro, Амстрад, али шта сада да се ради?
 
Poslednja izmena:
Стварно је супер што нам показујеш твоје ретро-уређаје, али какве везе то има са темом о телефонима који постоје од 2011/12 године?

Ето, стварно је страшно што је пропала Нокиа и њен О.С, али се то десило пре 15 година, и то је давно апсолвирано.
Pa da vidis nesto sto Shaomi ne moze da postigne a to je da se ukljuci posle 5 godina a kamoli 15.
Telefoni su im za smece jos dok su u garanciji.
 
Није ми јасно што вам администрација форума дозвољава овакве теме, које су искључиво посвећене анти реклами и кампањи против једног бренда и вређању других корисника .

Свако ко је покушао да помогне неким конкретним саветима, био је нагрђен од стране постављача теме и његовог другара Космополита, проглашен за препродавца или заступника овог бренда и слично.Постоје на многим форумима подфоруми где корисници могу да поставе неки проблем са уређајима, али нисам чуо да негде модерација дозвољава да постављач теме и његови истомишљеници вређају кориснике који покушавају да помогну саветима.

Друго, у овим "анти-Шаоми" темама се шире дезинформације и криви ова компанија за наводно непоштовање гаранције.Код нас, гаранцију даје продавац, а то је најчешће оператер код кога се купи телефон, а не компанија која производи телефон.
на моје питање модератору овог дела форума, зашто толико тема са истим садржајем (пљување), он ми одговара:
Па закључавао сам ја њему теме. Сад га пустим да има ту једну тему.
А на питање, шта је ово:
https://forum.krstarica.com/threads/xiaomi-i-miui-13-zovu-policiju.965334/
https://forum.krstarica.com/threads/xiaomi-miui-13-raspad-telefona.965927/unread
https://forum.krstarica.com/threads...mi-svaki-drugi-dan-se-apdejtuje.956946/unread
https://forum.krstarica.com/threads/pomaze-li-egzorcizam-za-smart-telefone.955362/
Па нису све исте.
И шта онда рећи?
 
Pa da vidis nesto sto Shaomi ne moze da postigne a to je da se ukljuci posle 5 godina a kamoli 15.
Telefoni su im za smece jos dok su u garanciji.
Демантује те сама чињеница о броју продатих телефона.Шаоми је један од највећих светских произвођача телефона већ неколико година, и да је тачно оно што ти пишеш, они би одавно пропали.Нико не би куповао телефоне који не раде.

Данас се компоненте за разне брендове производе у истим фабрикама и истим производним процесима, а уређаји се разликују само по бренду којем припадају.

Телефон није PC, у телефонима истог ценовног ранга су сличне или исте компоненте, и ту нема великих разлика.
 
Poslednja izmena:
Па теби ради три године више него добро, с обзиром да не умеш да га користиш.
Taj telefon je počeo da baguje posle 3 meseca od kupovine novog a raspao se već posle 6 meseci. Ostalo vreme se uglavnom restartuje, ide u loop, blokira, pucaju aplikacije, puca wifi, ne radi senzor pokreta, blic nevalja, tastatura je loša. Zove policiju i ne mogu da prekinem poziv. Nekada zvoni a ne mogu da se javim uopšte. I pitaju me ljudi što se ne javim, šta da im kažem da ne mogu? Da objašnjavam? Sve u svemu bačen novac. To što ga ja rkam po kući tri godine i imam još nekoliko telefona je druga priča. Ne mogu da se otmem utisku da sam kupio telefon koji fabrički ne radi.

Jedino je displej lep. I što je tanak, elegantan i sviđa mi se skarabej zelena.
 
Демантује те сама чињеница о броју продатих телефона.Шаоми је један од највећих светских произвођача телефона већ неколико година, и да је тачно оно што ти пишеш, они би одавно пропали.Нико не би куповао телефоне који не раде.

Данас се компоненте за разне брендове производе у истим фабрикама и истим производним процесима, а уређаји се разликују само по бренду којем припадају.

Телефон није PC, у телефонима истог ценовног ранга су сличне или исте компоненте, и ту нема великих разлика.
OS care im je romski - ciganski ...
Nista nije ni kvalitet komponenti bolji , sklepano za jednu sezonu a onda bacaj u djubreto.
 
Probl je što je kupljeno više komada i svi su isti totalni raspad. Već sam stavio fotku dela računa. Imam i prethodni model isto je krš. Dakle dokazani krš, nikakav jedan u milon kako vi trgovci volite to da predstavite.
Problem je lažna memorija. Zašto se to radi recite vi meni. Voleo bih da znam. Dal je fora da kinez uštedi par $ i zajebbe korisnika? Ili naši flešuju telefone? I pljačkaju kupce ovim očigledno imitacijama telefona? To mene interesuje, skapirao sam da telefonu nema pomoći.
 
Taj telefon je počeo da baguje posle 3 meseca od kupovine novog a raspao se već posle 6 meseci. Ostalo vreme se uglavnom restartuje, ide u loop, blokira, pucaju aplikacije, puca wifi, ne radi senzor pokreta, blic nevalja, tastatura je loša. Zove policiju i ne mogu da prekinem poziv. Nekada zvoni a ne mogu da se javim uopšte. I pitaju me ljudi što se ne javim, šta da im kažem da ne mogu? Da objašnjavam? Sve u svemu bačen novac. To što ga ja rkam po kući tri godine i imam još nekoliko telefona je druga priča. Ne mogu da se otmem utisku da sam kupio telefon koji fabrički ne radi.

Jedino je displej lep. I što je tanak, elegantan i sviđa mi se skarabej zelena.
Jedan moj drug pre par godina kupio novi Prestigio smart kostao tako oko 150 evra, radio 2-3 meseca i polako poceo da otkazuje, senzori...posle kupio neki HTC polovan koji ga je mnogo bolje sluzio.
 
Danas gledam nešto na internetu i kreće telefon da mi zvoni i zvoni normalno ne pojavljuje se ko zove i da se javim. Onda kreće da krči telefon i cvrči iskače broj ali ne i ko zove. I tako zaglavi 20 minuta i onda odglavi. Normalno puko miui i brauzer.

Pogledam posle nema tog propuštenog poziva.

Sve teže uspevam da se javim na ovaj glupi telefon. Kako je moguće da glupi kineski telefon u tako kratkom roku više ne može ni telefonske pozive da prima?!??
 
Kršomi štrajk :lol:

Screenshot_2023-02-27-18-48-34-837_com.kupujemprodajem.android.jpg
 

Back
Top