Xiaomi miui 13 raspad telefona

Ništa ja nisam dirao i menjao da moram da podešavam jednostavno aplikacija i telefon ne sarađuju. To su ta kineska podyebavanja kupaca i omalovažavanja u krajnjem slučaju. Gde im se nalazi predstavništvo da im olupam telefon o glavu?
zato i ne radi kako treba.
nije stvar u kinezu kako ti nazivas.
postoje aolikacije koje moraju da imaju dodatna podesavanja.
to je cesto slucaj sa viber.
jednostavno na bilo kojoj verziji interfejsa.
viber i na ios sistemu zna da pravi prob.
moras podesiti.

Viber ne funkcioniše, you tube ne funkcioniše, internet eksplorer ne funkcioniše stalno puca. Telefon se jednom do dva puta dnevno zamrzne i restartuje. Kršomi!

Screenshot_2023-02-09-17-16-40-394_com.google.android.youtube.jpg

Screenshot_2023-02-09-20-53-09-324-edit_com.hsv.freeadblockerbrowser.jpg

Mislim da ti imas nameru da pretstavis brend takvim kako bi uzdigao drugi i to dve u trenutku kada izlaze novi telegoni.
Xiaomi nije Iphone ali je u rangu Scamsunga.
Што се примаш на Мариове небулозе? Лик је стипса која виси на КП и купује најјефтиније артикле а онда од њих очекује чудо.
Већ му је више пута објашњено, андроид од шесте генерације превазишао је 2 гб рама а он је упоран да користи гомилу апликација на телефону скромних могућности.
Пошто је технички неук он то не може да схвати а поред тога не уме да користи телефон.
Пре годину дана морао сам да му цртам како очистити кеш.
На жалост лик није талентован за технику и то је то.
Све што уме да ради је да кука и отвара теме са истим садржајем.
Могао је давно решити проблем куповином телефона са минимум 4гб рама али, рекох, тешка је стипса и још не разуме принцип рада.
Оно, дупло голо!
Зато, писати њему и објашњавати губљење је времена.

Што се примаш на Мариове небулозе? Лик је стипса која виси на КП и купује најјефтиније артикле а онда од њих очекује чудо.
Већ му је више пута објашњено, андроид од шесте генерације превазишао је 2 гб рама а он је упоран да користи гомилу апликација на телефону скромних могућности.
Пошто је технички неук он то не може да схвати а поред тога не уме да користи телефон.
Пре годину дана морао сам да му цртам како очистити кеш.
На жалост лик није талентован за технику и то је то.
Све што уме да ради је да кука и отвара теме са истим садржајем.
Могао је давно решити проблем куповином телефона са минимум 4гб рама али, рекох, тешка је стипса и још не разуме принцип рада.
Оно, дупло голо!
Зато, писати њему и објашњавати губљење је времена.
Ma otkud sam znao ko je.

Ma otkud sam znao ko je.
Сад знаш и игноришу његове небулозе.
Имам утисак да му је циљ да кукњавом од некога искука неки половни телефон за сићу. Другог објашњења за силне теме и окачене небулозе нема.

Mislim da ti imas nameru da pretstavis brend takvim kako bi uzdigao drugi i to dve u trenutku kada izlaze novi telegoni.
Xiaomi nije Iphone ali je u rangu Scamsunga.
Ali koji brend favorizujem? Poslednji telefon koji je dobro radio je bio simbian pre sto godina 🤣🤣🤣

Ovde jedino preprodavci telefona nešto sumLJaju kao ti i zx! Kupio sam telefon nov novcijat u vipu KOJI NE RADI! Koji je bofl đubre od prvog dana i koji baguje i glavi jer ima lažnu memoriju! Ne zato što ga ja koristim ili što xiaomi ne valja nego prosto ima LAŽNU memoriju i to je veliki problem. Na ovaj način će prevariti milione korisnika!

Kakav bi ja to problem rešio sa kupovinom telefona od 4 gb kada ovaj ima 3+0.5 gb očigledno lažne memorije? Koliko taj od 4gb ima lažne memorije? Manje ili više proporcionalno sa prethodnim modelima? Možda je lažna memorija novije strukture pa radi bolje?

Ali koji brend favorizujem? Poslednji telefon koji je dobro radio je bio simbian pre sto godina 🤣🤣🤣

Ovde jedino preprodavci telefona nešto sumLJaju kao ti i zx! Kupio sam telefon nov novcijat u vipu KOJI NE RADI! Koji je bofl đubre od prvog dana i koji baguje i glavi jer ima lažnu memoriju! Ne zato što ga ja koristim ili što xiaomi ne valja nego prosto ima LAŽNU memoriju i to je veliki problem. Na ovaj način će prevariti milione korisnika!
Мој фиксни телефон није имао никакве проблеме у раду већ 30 година.

Kakav bi ja to problem rešio sa kupovinom telefona od 4 gb kada ovaj ima 3+0.5 gb očigledno lažne memorije? Koliko taj od 4gb ima lažne memorije? Manje ili više proporcionalno sa prethodnim modelima? Možda je lažna memorija novije strukture pa radi bolje?
Ја сам негде чито да Кинези одаберу један телефон у 100 примерака, и њега подесе тако да нервирају корисника, и онда шпијунирају тог корисника, и злурадо му се смеју у кругу двојке у Шензену.

Danas je 32gb memorije smešno. Naravno da će da ti baguje kad nećete da se otvorite za 128gb ili 265gb verzije, nego bi ste da instalirate milion aplikacija na 32gb i onda se čudite zašto vam se telefon gasi i sporo radi. Od tih 32gb skoro 10 zauzima sistem. Meni je ovo već drugi Xiaomi telefon, prvi me je služio 2 godine i još radi.

Danas je 32gb memorije smešno. Naravno da će da ti baguje kad nećete da se otvorite za 128gb ili 265gb verzije, nego bi ste da instalirate milion aplikacija na 32gb i onda se čudite zašto vam se telefon gasi i sporo radi. Od tih 32gb skoro 10 zauzima sistem. Meni je ovo već drugi Xiaomi telefon, prvi me je služio 2 godine i još radi.
Pa W11 ne zahteva toliko haha.

Evo koliko zauzima system na Pixel telefonu.
Android 13

Screenshot_20230216-105425.png

Back