Quantcast

Xi je gangster jer se ponaša kao gangster i razmišlja kao gangster!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

nebanesc

Ističe se
Poruka
2.387
Da li je tvrdnja tačna? Ja mislim da jeste!
A posledice su:
Ako je tačna onda ima vrlo loše poskedice po Vučića koji je Srbiju izvukao iz zagrljaja autoritarne Rusije i bacio je u zagrljaj totalitarne Kine!
Što je skok iz tiganja u vatru....
Dokle građani Srbije da trpe bedu, zato što se srpska politička (komunistička) nomenklatura več decenijama bori protiv "opakog zapada", nepogrešivo stajući na stranu zločinačkih i gangsterskih režima?

a bre Milun

Elita
Poruka
18.316
Da li je tvrdnja tačna? Ja mislim da jeste!
A posledice su:
Ako je tačna onda ima vrlo loše poskedice po Vučića koji je Srbiju izvukao iz zagrljaja autoritarne Rusije i bacio je u zagrljaj totalitarne Kine!
Što je skok iz tiganja u vatru....
Dokle građani Srbije da trpe bedu, zato što se srpska politička (komunistička) nomenklatura več decenijama bori protiv "opakog zapada", nepogrešivo stajući na stranu zločinačkih i gangsterskih režima?
sta je....omaklo ti se?
dobro, svi ponekad pogresimo.

zofr

Domaćin
Poruka
4.171
Ни једна, држава данас богата и снажна, није таква постала на демократски начин, па зашто би Кина била изузетак.

Са тим нема везе лутање Вучића, док чита Вебера, од маме Меркел, до брата Ердогана и кинеског челичног пријатеља.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.