Quantcast

Xfire - šta da radim?

ppeecca

Zainteresovan član
Poruka
128
Pozdrav svima. Imam problem sa dotičnim programom. (Za one koji ne znaju Xfire je program preko koga se može povezati na servere za multiplayer igranje igrica.) Problem je u tome što me često izbacuje (traži da se ponovo ulogujem na svoj acount). I kada kliknem Connect on neće da uđe ponovo. Nekada uđe posle dva minuta nekada posle dva sata. Tražio sam svuda po netu i mali broj ljudi ima isti problem, ali nema ni jednog odgovora kako to da se reši. Molim za pomoć.
P.S. Ako se ovo nastavi poludeću. :besna: Xfire mi stalno prekida, a Gametracker radi ali neće da se poveze na Bitange servere (Call of Duty 2). I na kraju pitanje: Da li postoji sličan program na multiplayer?

PKT

Ističe se
Poruka
2.066
Pozdrav svima. Imam problem sa dotičnim programom. (Za one koji ne znaju Xfire je program preko koga se može povezati na servere za multiplayer igranje igrica.) Problem je u tome što me često izbacuje (traži da se ponovo ulogujem na svoj acount). I kada kliknem Connect on neće da uđe ponovo. Nekada uđe posle dva minuta nekada posle dva sata. Tražio sam svuda po netu i mali broj ljudi ima isti problem, ali nema ni jednog odgovora kako to da se reši. Molim za pomoć.
P.S. Ako se ovo nastavi poludeću. :besna: Xfire mi stalno prekida, a Gametracker radi ali neće da se poveze na Bitange servere (Call of Duty 2). I na kraju pitanje: Da li postoji sličan program na multiplayer?
Ja nisam uspio igrati ništa s tim programom, čak ne znam ni kako se koristi. Da li možeš napraviti vlastiti server s njim?
Da li je GameSpy sličan X-Fire.

cvetko_a

Primećen član
Poruka
713
Pa ponovo instaliraj program moguće daje skinuo neku dopunu koju nemože da svari...
A moguće i da zeza firewal ili antivirus jer dešava se da na xfireu izlaze reklame za igre.
Kad instaliraš xfire nemoj da instaliraš dodatne dopune koje on skida nedeljno 2 do 3 puta.

veliki1969

Obećava
Poruka
68
Kod mene radi super.Dugo sam igrao Call of Duty na serveru koji se zove : game.zavolga.net
Nisam imao taj problem nikad.Najprostije je da se registrujes ponovo,pa probaj.Inace,ako si raspolozen za pucnjavu,eto slobodan server koji radi 24 sata.NO PASSWORD :-)))))

Legenda_1

Elita
Banovan
Poruka
18.455
Ja sam koristio taj program za igrice i radio je savrseno,jedino negde nisam mogao da udjem,a to je zbog servera na koji sam hteo da se zakacim.Vecina servera je zakljucana,jer je private,pa nemoj da te cudi ako nemozes uci.Mnogi u nekim igricama koriste jake Cheat-ove,tako da ometaju mrezu,pogotovo ako ih ima vise.
Za to trebas imati dobru konekciju na internetu,znaci i brz net.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.