Quantcast

XCell2000 i Bios update?

• Začetnik teme StupidCeleron
  • Datum pokretanja
S

StupidCeleron

Gost
Imam plocu Xcell200, to je valjda neki SiS-ov cipset. E sad ploca se setuje iz BIOS-a, a magistrala moze da ide samo na 66 ili na 100. Meni bi odgovaralo nesto izmedju. Da li bi mozda neka novija verzija BIOS-a ( u pitanju je AMI bios) mogla da mi pomogne. Znaci apdejtujem BIOS I dobijem opciju npr. 75 MHz?

Gost
StupidCeleron:
Imam plocu Xcell200, to je valjda neki SiS-ov cipset. E sad ploca se setuje iz BIOS-a, a magistrala moze da ide samo na 66 ili na 100. Meni bi odgovaralo nesto izmedju. Da li bi mozda neka novija verzija BIOS-a ( u pitanju je AMI bios) mogla da mi pomogne. Znaci apdejtujem BIOS I dobijem opciju npr. 75 MHz?

NEGDE SAM NASAO DA SOCKET 370 PROCESORI U OVOJ PLOCI MOGU DA RADE SAMO NA 66, U SLOT 1 ADAPTERU MOZE DA SE PODESI FREKVENCA, ALI JE SVE OVO KLIMAVO...
TA PLOCA JE POPRILICNO "MRTVA" ZA NEKA FINIJA PODESAVANJA.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.