Baraba na kvadrat
Elita
- Poruka
- 17.133
Imam veliki problem sa ovim . Pojeo mi je ram i cpu , posle 3 sata koriscenja pc-a , on se pokoci kao lud da moram rucno da ih gasim preko task messangera
Mislim da mi je ne jede samo on . Kada startujem racunar odmah u startu nabijem cpu usage 50% a ram ode preko 700mb
Kako i cime mogu da resim ovaj problem 
Za ovaj wuauclt.exe sam probao ono sa neta da iskljucujem automatic update i nije pomoglo
Za ovaj wuauclt.exe sam probao ono sa neta da iskljucujem automatic update i nije pomoglo








.
