WoW Pomagajte molim vas!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

shtefcs

Početnik
Poruka
39
Molim vas pomozite mi imam strasan problem.
Instalirao sam piratsku vezriju Wow i kada sam startovao igru normalno je radila samo sto sam trebao da je patch-ujem. Ali ja sam na disku nasao neki crack pa reko da ga kopiram. E sada imam 2 problema.

1) Kada startujem igru posle crackovanja pojavi mi se greska "This application has encountered a critical error:
ERROR #132(0x85100084)
Program:\Program Files\World of warcraft\WoW.exe
DBFilesClient\ChrClasses.dbc has wrong number of columns (found 15, expected 16)

2) A druga je kada hocu da patch-ujem pise "This patch cannot be applied because it is for a diferent version of the game.
File name: D:\Program files\World of warcraft\WoW.exe
File version: enUS
Patch version: enGB"
a kada idem na show details pise "Blizzard BNUpdate v2.110 compiled on Jun 29 2005
Log created at 5:21 pm on 02/14/2006

ERROR: Wrong language patch file - D:\Program Files\World of Warcraft\WoW.exe - game: enUS - patch: enGB

RESULT: Patch failed

"

Molim vas pomagajte !!


Unapred hvala
 
E ovako sto se tice patcha ocigledno da imas americku verziju igre, a patch je britanska verzija, dakle pronadji i americku verziju patcha, a prvi problem prema erroru kojeg dobijes je u databaseu igre, dakle ocekivano je 16 kolona, a pronadjeno je 15.
E sada neznam sta cuva u toj db, al' ako je nesto "univerzalno" mozes rjesiti problem kopiranjem iste od nekog prijatelja, a ako ne onda reinstall igre.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top