World of Warcraft

RED.335

Zainteresovan član
Poruka
449
Ja mislim da odavno niko nije spomenuo Frozen Throne, pa reko evo ja da pitam koja vam se mapa najvise svidja u multiplayer-u, i usput da li ste presli kampanju kod unded-a? :razz: :razz: :razz:
 
Pa pitao sam sam zato sto je meni bila teska za prelazenje i jesi li video na kraju kako je lepo uradjen zadji deo... nemoj odma da se ljutis, pitam samo... a usput jesi li igrao mapu Rezident evil? :smile: :smile: :smile:
 
To sam i ja primetio kod vecine posto niko ne pominje vise WC3. Onda mozda ce nekom drugom da se svidja ova mapa posto je stvarno extra, ima preko 100 levela, 50 vrste kulica, puno heroja i jos survival pa ko zadnji ostane, al nema veze nista onda... :| :| :|
 
Igrali smo je sinoc u igraonici, i uzo loseg heroja (pravi se vazan naucnik) pa me icepase zivog. A ne da ima smesne magije celu noc sam se smejao. Da su ga izvlacili na tombolu, pa nebi inakav ispao. Ko iz crtanog filma da je izaso. Neki Thief - lopov, nije fighter sve cetri magije samo da krade, majku mu lopovsku. Necu da igram Dotu godinu dana vise!!! :evil: :evil: :evil:
 
Ne bre bratkovce to mi je uzrecica. Dobar je i onaj Rhasta u dupe ga je.em icepase me sinoc s njim. Ja sam uzeo onog kod undeda, onog naucnika.. ne mogu se setim kako se zove... dread lord je ovako ali neznam u Dotu. I dobar je. :lol: :lol: :lol:
 
Ama i on me sinoc icepa, a ovaj sto sam ti ja rek'o undead, sve cetiri magije mu rade nocu, znaci nocu razbija brzina mu se povecava za 75% udarac za 50%, a sto je najjace 4. magija mu da dan pretvori u noc! :twisted: :evil: :twisted: :evil:
 

Back
Top