Quantcast

word,pomoc hitno

M

misk

Gost
pa eto vidis da moze , sad pokusavam da vratim rucno sve naredbe file, edit, view,insert.....i to uspevam al nije kao jedan toolbar vec sa padajucim menijem sa strelicom sa strane..i to u standard baru

Queen

Početnik
Poruka
32
xexxexe zanimljivo :)

Meni se isto desilo nesto zanimljivo na tu temu.Imala sam sve te menije al su bili unazad ispisani.....elif,tide,weiv,tamrof....xexxee slog sam dobila kad sam videla taj haos :)

M

misk

Gost
pa evo ,malo sa zakasnjenjem al se jos ne resih ove gluposti.Sklonio sam ceo ofis , ono standardno sa cd-a remuve, pa sam ponovo instalirao ceo ofis , kad ono ista stvar nema nikakvog toolbara ,niti ijedne ikonice .samo blanck doc sta se desava pojma nema pokuso sam i sa instalacijom office xp al neide jer je win98se.
Ako opet neko zna neka pomogne ,sve mi je od koristi ,nece skoditi.. :shock:

Gost
pa pokusao sam sa F1 tasterom i izasao mi je help tu sam pokusao sa da Printing a list of shortcut keys
ali kad pritisnem taster F10 nista se ne dogadja e, onda sam lepo narezo nesta od podataka na cd ,i sve u p..m... pa formatiram disk i ponovo instaliram office2000 i sad lepo radi sve.To je izgleda jedino moguce resenje i bilo. :oops: :oops:

Miloš1043

Zainteresovan član
Poruka
127
Lepo je neko pre mene rekao. Desni klik misem (tamo negde recimo pored word art ili nekog sličnog bara), a ne na belu površinu. I jednostavno staviš standard butons ili samo standard, neznam kako već piše.
Nadam se da je od pomoći jer nemoguće je da to nestane zauvek.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.