Within Temptation

Uh.......ja imam ali glasovne mogucnosti su mi ogranicene na neku punk rock grupu.......ali ucim da sviram gitaru.Ajde ti nauci neki instrrument pa od proleca osnivamo grupu.Ja vec imam ceo projekat u glavi,textove napisane.Koncepcija je zavrsena......
 
gajde,frula,tambura?? :) ne dolazi u obzir,a? :lol: :lol:

xexe
a koji se instrument najbrze uci?? :? jer ja stvarno nemam pojma...ni sluha... 8) al nema veze....naci ce se nesto i za mene..kazes,napisala si textove....eh,to bih mozda i ja umela 8) ...ili ja mogu da nam nabavljam odecu(crno crno crno) :p :)

e a da sviram ja bubnjeve? :D hihihi.....treba nam neko i za klavir/klavijature...bas.... :roll: huh...
 
Mislim da nisu nista narocito,te neke 3 ili 4 pesme sa novog albuma za koje imaju spotove onako lose, al jedino Ice Queen nekako valja mada je i to dosta komercijalno.Toliko koliko sam videla ovde niko nije spomenuo njihove stare albume (valjda ih imaju),a to me bas onako zanima kako zvuci mada nikako ne mogu da nabavim ista staro a imam utisak da je bolje od ovog novog.
pa jel zna neko kako su zvucali ranije i sta recimo da skinem sa neta?!?
 
Luthien:
Mislim da nisu nista narocito,te neke 3 ili 4 pesme sa novog albuma za koje imaju spotove onako lose, al jedino Ice Queen nekako valja mada je i to dosta komercijalno.Toliko koliko sam videla ovde niko nije spomenuo njihove stare albume (valjda ih imaju),a to me bas onako zanima kako zvuci mada nikako ne mogu da nabavim ista staro a imam utisak da je bolje od ovog novog.
pa jel zna neko kako su zvucali ranije i sta recimo da skinem sa neta?!?
Pa Mother Earth bi bio njihov najbolji album. Imam ja Mother Earth mogu ti nekako dati, mada ja mislim da su oni dobri. Stvarno su opustajuci i lepu muziku prave...
 
marko87:
Luthien:
Mislim da nisu nista narocito,te neke 3 ili 4 pesme sa novog albuma za koje imaju spotove onako lose, al jedino Ice Queen nekako valja mada je i to dosta komercijalno.Toliko koliko sam videla ovde niko nije spomenuo njihove stare albume (valjda ih imaju),a to me bas onako zanima kako zvuci mada nikako ne mogu da nabavim ista staro a imam utisak da je bolje od ovog novog.
pa jel zna neko kako su zvucali ranije i sta recimo da skinem sa neta?!?
Pa Mother Earth bi bio njihov najbolji album. Imam ja Mother Earth mogu ti nekako dati, mada ja mislim da su oni dobri. Stvarno su opustajuci i lepu muziku prave...


Ok moze,ja imam u ponedeljak 1.cas u vasoj smeni pa mi mozes dati tad.A jel imas samo mother earth ili jos nesto?
 
Moon Child:
gajde,frula,tambura?? :) ne dolazi u obzir,a? :lol: :lol:

xexe
a koji se instrument najbrze uci?? :? jer ja stvarno nemam pojma...ni sluha... 8) al nema veze....naci ce se nesto i za mene..kazes,napisala si textove....eh,to bih mozda i ja umela 8) ...ili ja mogu da nam nabavljam odecu(crno crno crno) :p :)

e a da sviram ja bubnjeve? :D hihihi.....treba nam neko i za klavir/klavijature...bas.... :roll: huh...
Evo ja cu klavijature (sviram 8 godina, hehe, a sada ucim gitaru... Nego, mislim imam ja glasovnih mogucnosti ali, kao sto wild child rece, za neku punk-rock grupu... ili mozda za rock grupu...
A mislim da klavr uopshte nije tezak... tako da, Moon Child, ako mislis nesto da pocinjes-pocni sa klavirom :wink:
 
Ma nee..klavir uopshte nije tezhak... :shock:
Zavrshila sam nizhu muzichku,i bilo je mnogo teshko... :P A gitaru svirkam po malo...imate na netu neke kurseve,samo nabavite gitaru i drndajte... :P Razmishljam da pochnem i saxofon?Vrh... :) but.../me isn't a huge metal fan... ergh,what can u do :)
 
Crazy_creature:
Ma nee..klavir uopshte nije tezhak... :shock:
Zavrshila sam nizhu muzichku,i bilo je mnogo teshko... :P A gitaru svirkam po malo...imate na netu neke kurseve,samo nabavite gitaru i drndajte... :P Razmishljam da pochnem i saxofon?Vrh... :) but.../me isn't a huge metal fan... ergh,what can u do :)
Pa niiiijeeee... mislim, i ja sam zavrsila nizu muzicku, i profesorka (a i roditelji) su me nagovarali da upisem u srednju (kao dobro mi je islo, i tako to :roll: ) nego meni nije padalo na pamet da ostatak zivota provedem mlateci po klaviru... Mislim, mozda budem svirala u nekom bandu, neki moji drugovi hoce da ga osnuju, pa cemo vidjeti... ufff, ja ne mogu da prezalim sto sam upisala klavir, a ne gitaru... pfff... ali, obecali su mi moji, ako sad na polugodistu prodjem odlicnim, upisuju me na gitaru :D weeeeee :D :D :D :wink:
 
Luthien:
marko87:
Luthien:
Mislim da nisu nista narocito,te neke 3 ili 4 pesme sa novog albuma za koje imaju spotove onako lose, al jedino Ice Queen nekako valja mada je i to dosta komercijalno.Toliko koliko sam videla ovde niko nije spomenuo njihove stare albume (valjda ih imaju),a to me bas onako zanima kako zvuci mada nikako ne mogu da nabavim ista staro a imam utisak da je bolje od ovog novog.
pa jel zna neko kako su zvucali ranije i sta recimo da skinem sa neta?!?
Pa Mother Earth bi bio njihov najbolji album. Imam ja Mother Earth mogu ti nekako dati, mada ja mislim da su oni dobri. Stvarno su opustajuci i lepu muziku prave...


Ok moze,ja imam u ponedeljak 1.cas u vasoj smeni pa mi mozes dati tad.A jel imas samo mother earth ili jos nesto?
Moze, donecu ti onda u ponedeljak taj CD.
 
Crazy_creature:
Ma nee..klavir uopshte nije tezhak... :shock:
Zavrshila sam nizhu muzichku,i bilo je mnogo teshko... :P A gitaru svirkam po malo...imate na netu neke kurseve,samo nabavite gitaru i drndajte... :P Razmishljam da pochnem i saxofon?Vrh... :) but.../me isn't a huge metal fan... ergh,what can u do :)

aj preporuci neke sajtove...iskreno,i ja sam zavrsila muziku,gitara mi zvuci simpa,ali da se drndam josh 5 god? :roll: :roll: :roll:
 

Back
Top