Quantcast

Within Temptation

Black_Swan

Aktivan član
Poruka
1.147
dugo nisam otvorila nijednu temu,pa...red bi bio...
dakle Within temptation...
imam neki njihov CD bogapitajkakosezove ali nece da radi)))):bar sam sve pesme preslusala...
i taaako volim caged....:D i dark wings...i ice queen(spot je inace bezvezeee)i mother earth...i never-ending story...u bre,ja sve od njih volim....heheh....osim our farewell..smara:P
a koji je to uopste pravac?ima gothic-a,al meni neke pesme vuku na power...

sooo? :roll:

DJ_MaRe

Iskusan
Poruka
5.414
ma oni mu ga kao dodju NU metal, mada nikad ne bih rekao... u ostalom, ko moze danas da se snadje u svoj toj zbrci :?

inace, pevacica kresti, ona ne peva... ocajni su... a kako su me samo razbesneli kad su obradili "running up that hill"... upropastise pesmu... :?

joGooOOD

Ističe se
Poruka
2.161
si sve zovu gothic princezama,najlakse je onima sa mtv-a da svim metalcima podare pecat "gothic"i tako to sve krste...

a within je zakon,mene ta vrsta muzike opusta,legnem na krevet i zaspim.Power je laganica 8) inace,kad ce oni kod nas?i da...odakle su?9sajt je skroz nesistematicno uradjen-ne snalazim se i posizim skroz!)

marko87

Zainteresovan član
Poruka
112
Album koji ti imas se zove Mother Earth. Imam ja textove tih pesama. Oni inace imaju jos dva albuma Enter i Dance. Mother Earth im je najnoviji album (objavljen 2000.) Oni su stvarno super grupa i mislim da ne kopiraju Nightwish k'o sto onaj gari kaze vec da je ovo bas njihova muzika. Pre svega textovi im se mnogo razlikuju od Nightwish-a. Pozdrav i nastavi da ih slusas!

nightflower

Početnik
Poruka
25
Ja volim within temptation.....i ne mislim da pevacica ima krestav glas...ja sam mislila da su oni gothic ali sam se sad zbunila.....inace imam od Xandrie i Kill The Sun i Raven Heart...super su... pevacica se valjda zove Lisa...tako nesto.. :?

wild_child

Elita
Poruka
18.255
nightflower:
Ja volim within temptation.....i ne mislim da pevacica ima krestav glas...ja sam mislila da su oni gothic ali sam se sad zbunila.....inace imam od Xandrie i Kill The Sun i Raven Heart...super su... pevacica se valjda zove Lisa...tako nesto.. :?
Jeste Nemci su a kill the sun je prvi album.....gde si ih nabavila?Ja imam ravenheart ali Kill the sun ne mogu da nadjem...