HAD~
Aktivan član
- Poruka
- 1.946
sutra ili prekosutra bih trebao da uvedem wireless net. Od mene do predajnika ima oko 6 km,ima opticka vidljivost... Sad me plasi da ne potpisem ugovor (18 meseci) a da od pinga ne mogu nista da radim. Ako neko ima iskustva sa wireless-om,bio bih mu zahvalan 





