Quantcast

winrar zip i ostalo

Poruka
5.498
Opet imaš neku fiks-ideju? Koja ti je UPLOAD brzina interneta? Meni bi trebalo DESET sati da tih 35 GB postavim na neki Cloud! Pa barem danas imaš jeftine flasheve i spoljne diskove, a koje bi koristio i za ostali bekap?
hahaha nije na odmet
sto sporije to bolje haha
i to jos sa net limiterom stacu da uploaduje 30kb u sekundi ih kad to rasturi ima da bude gotovo za dve tri nedjelje!!

aki trenutno tako uploadujem na yt, jer mi yt pojede svu brzinu neta kada se uploaduje a ovako mi dodje brze nego cekati telenorov plavi petak da mi dadu 10GB za jedan dan
za sat vremena oko 1Gb sa prosecnom brzinom upload

imam i fles i sd kartu i memoriju u tv ali sve puno nema mesta nit gb
nisam programer pa ne znam ali da li je moguce recimo nekako isprogramirati tu exe ekstenziju da rasiri megabajte nekako kroz taj 1Gb

ili recimo da udjem u exe datoteku igre neke i da izbrisem audio od igre da se ne instalira ili onaj intro sto ide?

fosilvaso

Buduća legenda
Poruka
32.384
hahaha nije na odmet
sto sporije to bolje haha
i to jos sa net limiterom stacu da uploaduje 30kb u sekundi ih kad to rasturi ima da bude gotovo za dve tri nedjelje!!

aki trenutno tako uploadujem na yt, jer mi yt pojede svu brzinu neta kada se uploaduje a ovako mi dodje brze nego cekati telenorov plavi petak da mi dadu 10GB za jedan dan
za sat vremena oko 1Gb sa prosecnom brzinom upload

imam i fles i sd kartu i memoriju u tv ali sve puno nema mesta nit gb
nisam programer pa ne znam ali da li je moguce recimo nekako isprogramirati tu exe ekstenziju da rasiri megabajte nekako kroz taj 1Gb

ili recimo da udjem u exe datoteku igre neke i da izbrisem audio od igre da se ne instalira ili onaj intro sto ide?
ja imam toliko flesheva i spoljnih diskova da vodim evidenciju na kojem se šta nalazi! Plus hrpa CD/DVD! :zcepanje:
Sat vremena audio MP3 formata zauzima oko 60 MEGABAJTA pa računaj koliko bi dobio bez zvuka?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.