WING CHUN ,ADRENALIN I BESKORISNI POTEZI.

@Blade
Nebih rekao, ima i dobrih i losih, a to leprsanje rukama rade samo ovi iz TWC-a. Pogledaj malo WSL Wing Chun, imas Filip Bajera i Milenka Kolzlicu koji su super. Milenko je skoro stupio u kontakt sa jednim dobrim prakticarom iz Srbije tako dace se ta linija sigurno kroz dve tri godine procuti na prostoru Srbije. Takodje i Nenad Koviljac. Poceo je sa Filip Bajerom da saradjuje tako dace konacno stupiti dobar Wing Chun na snagu u srbiji.
Pozz
 
Wing Chun je sasvim bezkoristna vestina. Ajde pustite to, idite malo na boks ili dzudo. Pod adrenalinom samo boks pali ostatak kao ovo vaes leprsanje...slaba vajda od toga.
Sportski pozdrav

Možda je za tebe bezkoristan, ali je super i mnogo je koristan, to će da ti potvrdi svako ko se razume u wchun.

Jel ovo za tebe bezkorisno, i mlataranje rukama?

 
Nebih rekao, ima i dobrih i losih, a to leprsanje rukama rade samo ovi iz TWC-a. Pogledaj malo WSL Wing Chun, imas Filip Bajera i Milenka Kolzlicu koji su super. Milenko je skoro stupio u kontakt sa jednim dobrim prakticarom iz Srbije tako dace se ta linija sigurno kroz dve tri godine procuti na prostoru Srbije. Takodje i Nenad Koviljac. Poceo je sa Filip Bajerom da saradjuje tako dace konacno stupiti dobar Wing Chun na snagu u srbiji.
pa taj Milenkov je Srba, bio je dugo Pecin ucenik, tacnije mislim da je jedino i bio njegov ucenik, i dan danas radi kao Peca.
 
pa taj Milenkov je Srba, bio je dugo Pecin ucenik, tacnije mislim da je jedino i bio njegov ucenik, i dan danas radi kao Peca.

Hmm, ovo sad postaje zanimljivo. Ovde su prozivali WTP-a da je imao sukob sa Pecom, a on ovamo priča da Peca ne zna, i poriče da ga je Peca, znate šta već. A ovamo hvali Pecinog učenika Srbu. Španska serija je malo dete za ovo...:rotf:
 
Ja sam sreo tog Pecu pre 8 godina, tada je Srba vec bio ostavio Pecu. Ako se ne varam vec 1,5 do 2 godine neje trenirao kod Pece jer je uvideo da je to Pecino bezveze. Dakle ako se sracuna to ispada da Srba vec 10 godina nije kod Pece. E sad uz to da je Srba skoro 2metara i da je takodje dobar u Taekwondou a i radio po BG-u kao izbacivac vec prevazilazi Pecine sposobnosti a i mogucnosti. Srba je ispred Pece kud i kamo. A skoro je poceo da saradjuje sa Milenkom tako da verujem dace to biti za 2-3 godine sve mnogo jako.
A to sto Pecini ucenici pricaju za mene vec sam komentarisao. Ko hoce neka se pojavi fino od 26 do 31 jula u Vrnjackoj Banji na MMA kampu, pa neka isproba samnom da okrene krug. I g.goran i sgt.spagat i vlada krauzer svi neka dodju pa fino jedan za drugim. Lako je kriti se iz tastature. Eto vam datum i kada cu gde biti pa izvolite. A do tada zaobidjite me sa rekla kazala. Niste deca ustvari za g.gorana i nisam siguran.:hahaha: Posto vidim da se on razume i u Box i u Kick Box itd kako je rekao na drugoj temi...Opasan si nema sta....:rotf:
 
Poslednja izmena:
Ja sam sreo tog Pecu pre 8 godina, tada je Srba vec bio ostavio Pecu. Ako se ne varam vec 1,5 do 2 godine neje trenirao kod Pece jer je uvideo da je to Pecino bezveze. Dakle ako se sracuna to ispada da Srba vec 10 godina nije kod Pece. E sad uz to da je Srba skoro 2metara i da je takodje dobar u Taekwondou a i radio po BG-u kao izbacivac vec prevazilazi Pecine sposobnosti a i mogucnosti. Srba je ispred Pece kud i kamo. A skoro je poceo da saradjuje sa Milenkom tako da verujem dace to biti za 2-3 godine sve mnogo jako.
mislim da je trenirao kod Pece do pre jedno 3 godine, i to godinama,a koliko mi se cini pre svoje karijere izbacivaca vec je trenirao kod Pece, pa tek onda radio obezbedjenje po BGu: splavovi, utakmice, licno obezbedjenje i tako to. Sve u svemu Wing Chun je naucio od Peca, pa mi sad nije jasno ta disproporcija, kako neko ko je po tebi lakrdijas i nema pojma, moze da napravi dobrog i efektnog praktikanta Wing Chuna, kako si ga ti sam sad nazvao.
 
Bokser protiv ovoga nema nikakve šanse, tačnije ima, ali su one ravne nuli.

Nemoj tako da pricas, to je tolika glupost izrecena da ce mozda moderatorka da pomisli da trolujes i da te opet banuje.

Reci za boksera da mu je sansa ravna nuli protiv WC borca je smesno!

Kao sto rece blejd, bokx je mama pesnicenja! Ti ocito nikada nisi u svom zivotu ukrstio ruke sa bokserom, zato tako i pricas!

I u boksu se koristi puno mozak, cak i vise nego u WC-u. U boksu nema puno udaraca niti blokova, i sve je onda kombinatorika onih nekoliko, tako da je upravo mozak to nesto sto prosudjuje ko ce pobediti. Vidi se da ne znas nista o boksu cim takvo misljenje imas i dozivljavas ga kao neku ulicnu neartikulisanu tucu pesnicama ko koga kako dovati.

Gde ste svi bili kada je bio VAtreni ring show da pokazete tu nadmocnost WC-a gorane, i da pokazes kako boks, kik box muj tai i sl imaju 0% sanse protiv tvog WC-a ?
Zasto se nisi prijavio, kada si toliko siguran (u tastaturu) ?
 
Moze a i ne mora biti.
Da se sretnu najbolji prakticar WC-a i Junior Dos Santos ili neko od bracke Klicko da li bi neko smeo da stavi pare na WC majstora?

Ba to! Niko ne negira da ne zavisi od borca, najvise od borca samog zavisi a ne od vestine/sporta.

ALI AKO UZMEMO HIPOTETICKI i sa jedne i sa druge strane ekvivalentne borce, u 96% slucajeva ce pobediti bokser, ostalo je sreca za WC. A o MMA necu ni da pricam, ni bokser nema sanse protiv MMA borca ako ga ovaj dohvati, a kamoli WC borac. Jedino da ga bokser drzi na rastojanju i dobro napucava pa da pobedi MMA borca pre nego sto ga ovaj gurne, baci i uradi mu poluge...

A MMA borac moze ladno da kaze WC borcu - Hajde izudaraj me sa jedno tih tvojih 20 brzih motajucih nejakih udaraca, pa onda ja pocinjem da se razmahujem udarcima! To bi za MMA borca bila povreda kao komarac da ga je ujeo.

Oni se bre sibaju laktovima i kolenima u glavu non stop i opet stoje na nogama kao da im nije nista, a deformisane glave, a Goran se tripuje da ce sa 3 vezana slabasna direkta da naudi MMA borcu...

Pa to je smesno! Lice MMA borca je celo okostalo i tvrdo kao titanijum, ti direkti su neupotrebljivi, isto kao sto i svaki bokser zna da ne ide nokaut iz direkta, i zna da su ti udarci samo navlakusa za krose i to iz kuka, iz stopala dole, ili pak za aperkat.

Kakvi crni slabasni direkti.
 

Back
Top