ppeecca
Zainteresovan član
- Poruka
- 128
Pozdrav svima!
Imam par pitanja u vezi ovog operativnog sistema. Naime danas sam igrom slučaja imao priliku da vidim ovaj opertaivni sistem (verzija 2009) na laptopu. I pogodite šta; jako mi se svideo. E sad jedno od pitanja je koliko je taj sistem stabilan, kako se ponaša pri radu, koliko treba RAM memorije i koja snaga procesora i uopšte sve što znate o ovom operativnom sistemu? Ako je stvarno toliko dobar zašto se ne instalira na nove računare? Da li se isplati preći sa standardnog Windows XP SP3 na ovaj operativni sistem? I koja verzija je najbolja (2009, 2010 ili neka druga)?
Imam par pitanja u vezi ovog operativnog sistema. Naime danas sam igrom slučaja imao priliku da vidim ovaj opertaivni sistem (verzija 2009) na laptopu. I pogodite šta; jako mi se svideo. E sad jedno od pitanja je koliko je taj sistem stabilan, kako se ponaša pri radu, koliko treba RAM memorije i koja snaga procesora i uopšte sve što znate o ovom operativnom sistemu? Ako je stvarno toliko dobar zašto se ne instalira na nove računare? Da li se isplati preći sa standardnog Windows XP SP3 na ovaj operativni sistem? I koja verzija je najbolja (2009, 2010 ili neka druga)?


