Quantcast

Windows start normalu (veliki problem)

loznicanin

Zainteresovan član
Poruka
478
Pre neki dan mi prijatelj donese računar neki delov uglavnom obina konfiguracija 1.8 procesor 512ram odjednom nije hteo da se startuje operativni sistem izbaci crn ekran start windovs normalu odbroji vreme i opet iz početka.Probo sam i na safe mode samo trepne i vrati na isti prozor.Prvo što mi je palo na pamet je da je pao sistem.pošto na hardu 40giga nije bilo ništa formatiro sam ceo podelio u dve particije i podiga windos profesional service pack2 instaliro dva plejer karticu za internet wireles i skajp el to je stariji čovek služi mu samo za komunikaciju sa ćerkama u francuskoj jedino skajp i koristi od programa.Posle tri dana isti problem neće da krene isti slučaj palo mi napamet da je nešto čačko i izbriso nešto sistemsko i ponovo podignem sistem i ovog puta sakrijem fascikle operativnog sistema prošlo tri dana večeras me zove opet isti slučaj.Znali neko do čega može da bude sa ovakim stvarima se nikad nisam susreto.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.