Windows, Linux, Zone Alarm

Feanor Elf

Početnik
Poruka
27
Imam nekoliko pitanja za vas:

1. Trenutno imam Windows 98SE i XP. Ako bih instalirao Linux (na novoj particiji), da li bi virus/worm/trojan... mogao da sa zarazenog Windows-a predje na Linux ?

2. Imam instaliran ZoneAlarm Security Suite, Webroot Spy Sweeper i Spybot Search & Destroy. Da li je ZoneAlarm dovoljan za uklanjanje virusa ? KOji biste program preporucili od antivirusa/antispyware-a...?
 
Feanor Elf:
Imam nekoliko pitanja za vas:

1. Trenutno imam Windows 98SE i XP. Ako bih instalirao Linux (na novoj particiji), da li bi virus/worm/trojan... mogao da sa zarazenog Windows-a predje na Linux ?
Jel ovoneka zayebancija ili skrivena kamera...????virus iz windowsa moze da ga duva u linuxu.....
Feanor Elf:
2. Imam instaliran ZoneAlarm Security Suite, Webroot Spy Sweeper i Spybot Search & Destroy. Da li je ZoneAlarm dovoljan za uklanjanje virusa ? KOji biste program preporucili od antivirusa/antispyware-a...?
Ja mislim da je ZoneAlarm firewall ako greshim ispravi me...ne znam za antivirus ljudi kazu da je kaspersky dobar ja bi reko i da je nod32 dobar...pa ti vidi shta ti odgovara...
 

Back
Top