Vajsmilan
Početnik
- Poruka
- 34
Ja sve lepo radio na kompu, nista neuobicajeno, i odjednom resetuje mi se windows explorer i postavi se tema na win 7 basic!!! Ja odem u windows expirience index kad ono tamo mi stoji ocena za "Desktop performance for windows aero" 1.0!!!!!!!!! Minut posle mi se vratila tema na staro ali ovaj score je ostao!!!!
Kako je to moguce??? Pre mi je uvek bilo oko 6.4 kao i gaming graphics!!!!! Imam ATI Radeon EAH 3650 256mb DDR3, i malo sam ga kloknuo...valjda...i tera mi hvala bogu i do skorasnje igrice na high u 1920x1080 rezoluciji...

Kako je to moguce??? Pre mi je uvek bilo oko 6.4 kao i gaming graphics!!!!! Imam ATI Radeon EAH 3650 256mb DDR3, i malo sam ga kloknuo...valjda...i tera mi hvala bogu i do skorasnje igrice na high u 1920x1080 rezoluciji...


