Windows

Možda su u pravu po pitanju aktivacije? Nema za kupiti 'stare' Windblowse, a ne bi me čudilo da je Majkrosoft preko apdejta doskočio svim postojećim aktivatorima i kejgenima? Mom komšiji sam probao 'AKTIVIRANU' Win7 nadograditi na Win10, ali ga 'pročitao' i odbio to! :super:
Nije on to dobro uradio,ja sam sa aktiviranog Win 8.1 uradio apgrejt na Win 10 i nisam imao problema radi aktivacije,ali je to bilo na pocetku kada Win.10 nije bio bas dobar,nego je bagovao mnogo,pa sam uradio disapgrejt i vratio na Win.81,posto je on tada bolje radio.Posto sam u Oktobru kupio novi komp,posle izvesnog vremena,kada mi je Commie predlozio Enterprajs verziju Win.10,evo je i sada radi veoma dobro.Nisam iskljucio automatski apdejt,da vidim kako ce se ponasati.Inace nisu nikako u pravu povodom aktivacije bilo kojeg OS-a,jer ne mogu svi svake godine kupovati novi OS.Dok ne udjemo u EU,bice krekovanih sistema,a posle ko zna.Mada to nece skoro.
 
Nije on to dobro uradio,ja sam sa aktiviranog Win 8.1 uradio apgrejt na Win 10 i nisam imao problema radi aktivacije,ali je to bilo na pocetku kada Win.10 nije bio bas dobar,nego je bagovao mnogo,pa sam uradio disapgrejt i vratio na Win.81,posto je on tada bolje radio.Posto sam u Oktobru kupio novi komp,posle izvesnog vremena,kada mi je Commie predlozio Enterprajs verziju Win.10,evo je i sada radi veoma dobro.Nisam iskljucio automatski apdejt,da vidim kako ce se ponasati.Inace nisu nikako u pravu povodom aktivacije bilo kojeg OS-a,jer ne mogu svi svake godine kupovati novi OS.Dok ne udjemo u EU,bice krekovanih sistema,a posle ko zna.Mada to nece skoro.
Na internetu nema veze da li si u EU ili nisi! Drugo je pitanje koji algoritam Majkrosoft koristi, šta sve proverava i uspoređuje jer postoje razni načini aktivacije? Možda je dosta samo krivi klik i da te ulove?
 
Na internetu nema veze da li si u EU ili nisi! Drugo je pitanje koji algoritam Majkrosoft koristi, šta sve proverava i uspoređuje jer postoje razni načini aktivacije? Možda je dosta samo krivi klik i da te ulove?
Mogu da te povuku za kesu :D
Mada zale se neki da su ih ovi iz MS-a izvalili pa im deaktivirali win ... ono provalili su da radi crack.
Ali ko je uporan to sredi brzo opet ... vecina ovih sto fura enterprise u domacoj radinosti su krekeri teski :aha:
 
Eh da je tako vec bi linux dominirao , ali nije ...
Dual-boot pa kada ti treba linux lako se pokrene :)
Da, ALI: Šta će ti uopšte dual-boot recimo sa Win10 ako će to da radi kilavo na staroj makini, a nisi blesav da kupuješ novu jer štediš za najavljeno novo besno Android govance, a Win7 ti više ne radi?
 
Da, ALI: Šta će ti uopšte dual-boot recimo sa Win10 ako će to da radi kilavo na staroj makini, a nisi blesav da kupuješ novu jer štediš za najavljeno novo besno Android govance, a Win7 ti više ne radi?
Pa koliko je takvih korisnika poput tebe , evo ja u komsiluku imam neke matorce nece da menjaju sistem dobar im w7 i XP ... sta da im ja sada stavljam Linux da se pogube ... neka radi dokle radi , tako inace i radi vecina na svojim masinama.
 
Koji naucnik danas na novoj masini stavi w7 a zna se da ovaj nov hw i ne radi u ponom potencijalu na w7 ...
Ako ti toliko stalo do tog w7 smeka .. stavis enteprise w10 i vozi ...
 
Pa koliko je takvih korisnika poput tebe , evo ja u komsiluku imam neke matorce nece da menjaju sistem dobar im w7 i XP ... sta da im ja sada stavljam Linux da se pogube ... neka radi dokle radi , tako inace i radi vecina na svojim masinama.
Šta ima da se pogube! Većina i tako koristi samo neki program za internet! Samo im kažeš da ostalo ne diraju! :super:A mogu i da pišu doktorsku disertaciju u besplatnom LibreOffice ako baš hoće! :zcepanje:
 
Probaj precisti cesce Temp folder.Imas TFC mali program koji to brzo precisti.Pregledaj i u "Program Files" da nema neki nepoznati folder.Pregledaj ga i ako ima nesto od tih programa i to slobodno ocisti,t.j. izbrisi.ne bi trebalo da je od apdejta,ako ti je automatski iskljucen,jer ako se nesto apdejtuje,prvo mora da se downloaduje,pa tek posle instal tog programa,ako ga odbijes,to ne moze ni da se downloaduje.To tebi nesto drugo popunjava particiju.
temp folder?
ima mali milion foldera a barem jos duplo toliko subfoldera i podvoldera i nadfoldera i sub
Probaj precisti cesce Temp folder.Imas TFC mali program koji to brzo precisti.Pregledaj i u "Program Files" da nema neki nepoznati folder.Pregledaj ga i ako ima nesto od tih programa i to slobodno ocisti,t.j. izbrisi.ne bi trebalo da je od apdejta,ako ti je automatski iskljucen,jer ako se nesto apdejtuje,prvo mora da se downloaduje,pa tek posle instal tog programa,ako ga odbijes,to ne moze ni da se downloaduje.To tebi nesto drugo popunjava particiju.
Sa Tfc programom obrisano mi je svega 450Mb nepotrebnih fajlova.
Imam win 10 i milion puta kad sam god ugasivao laptop pojavljivalo mi se shatdow and update ili restart and update windows, ne mogu to da iskljucim to update nikako!
Evo sada sam probao da onako ugasim drzeci dugme za paljenje dugo ne bi li izbegao update ali dzabe on jos workuje na update
 
Mogu mogu...
Možeš i ti w10 da koristiš normalno kao i mi ostali pa eto...
Ne mogu! Ostaviš im samo sličicu Chrome ili FF-a na desktopu, i kažeš: Samo na ovo smete da kliknete! A uključujete i isključujete na ono DUGME na kanti! :zcepanje:Mogu ja da koristim normalno Win10, ali je problem što to NE radi NORMALNO na mojoj DualCore makini, a nisam blesav da uložim hrpu para u nešto jače radi tih TheBill Gejtsovih mafijaško-cigansko ŠPIJUNSKIH MAJMUNA! Majkrosoft, F*CK OFF! :zcepanje::zcepanje::zcepanje:
 
Poslednja izmena:
Hrpu para 😆
Aman navikli matorci na Windows kao sto si ti na linux, navodno 😀
Ajde pogledaj kolika je prosečna penzija, a pošto je nekakva minimalna konfiguracija na kojoj bi zadovoljavajuće radi Win10 još koju godinu? Da ne zaboravimo: Svaki apdejt je nabacivanje još više SMEĆA i dodatno usporavanje rada makine! :zcepanje:
 

Back
Top