Windows

Razmišljaš lokalno, a pogledaj to globalno:
Ako svaki stanovnik kuglofa Zemljinog ima SAMO 10W raznih uređaja na stendbaju, samo za to treba 100 ( slovima: STO ) NE Krško snage oko 700 MW! :manikir:
:mrgreen: kreni od sijalica, sve led da budu..

Smart bojler , manje struje zdere , zna kada se tusiras i tada prirema vrucu vodu ... inace je mlaka. itd itd
 
:mrgreen: kreni od sijalica, sve led da budu..

Smart bojler , manje struje zdere , zna kada se tusiras i tada prirema vrucu vodu ... inace je mlaka. itd itd

Led su već davno, jeftine kineske 'kuruznjače'. Za divno čudo, za 3 godine ni jedna nije crkla! :super:
Nemam bojler, imamo centralno grejanje i pripremu tople vode u centralnoj toplinskoj stanici.
 
Koji je najbolji downloader videa i fotografija za Windows Edge? Koristio sam ranije Save From Net Helper na Ubuntu 16 i Firefox, i radio je savršeno, skidao sva videa i slike sa svih mogućih sajtova, a onda je pokrenuta neka kampanja protiv njega, navodno da je adware, što nije istina, bar prema mom iskustvu.
 
Ја сам годинама користио YTD Video Downloader Све док нису постали алави за паре па су га упропастили за све паре некористим га већ годину дана онда сам користио адон у мозили Youtube to mp4 све док није истекао рок за надоградњу и од тада мрка капа платио бих за идм али нема пара за куповину па морам да користим онлине скидање видеа итд... :(
 
Ја сам годинама користио YTD Video Downloader Све док нису постали алави за паре па су га упропастили за све паре некористим га већ годину дана онда сам користио адон у мозили Youtube to mp4 све док није истекао рок за надоградњу и од тада мрка капа платио бих за идм али нема пара за куповину па морам да користим онлине скидање видеа итд... :(
Baš se nešto mislim, od kako je hrpa muzike i videa dostupno online, većina nas ima 'flatrate' internet, koji je uopšte smisao 'skidanja' silnih TERABAJTA tih informacija na svoj računar? Čuvam samo linkove!
 
Koji je najbolji downloader videa i fotografija za Windows Edge? Koristio sam ranije Save From Net Helper na Ubuntu 16 i Firefox, i radio je savršeno, skidao sva videa i slike sa svih mogućih sajtova, a onda je pokrenuta neka kampanja protiv njega, navodno da je adware, što nije istina, bar prema mom iskustvu.
Predji na chromium-edge razvija ga i dalje MS samo je chromium sada baza.
Od sledece godine MS-edge nece postojati , zamenice ga chromium-edge.

Radi lepo. Koristi standardne chrome extenzije a imas i ms-ove store za extenzije pa sta ti odgovara ...


https://www.microsoftedgeinsider.com/en-us/?form=MO12FP&OCID=MO12FP

Najbolji mi na ff-u i chromium-edgu Video DownloadHelper

581222
 
Nego se dešava nešto nenormalno. Instalirao sam Windows 10, kreirao logovanje na lokalni nalog, i isključio početni prozor za logovanje na Netplwiz. Međutim, par dana nisam palio računar, onda ga uključim, i pojavi se ekran za lozinku. Ukucam lozinku, 100% sigurno, neće da je prihvati , kaže incorrect. Onda ga restartujem, i ne traži mi lozinku. Međutim, opet neće da prihvati postojeću lozinku, kada na primer želim da je promenim. Da li ima neki način za promenu lozinke, a da ne moram da ukucam staru, i da nemam disk za reset lozinke naravno? Ovakve stvari su mi se dešavale ranije i na virtuelnim mašinama sa Windows 7, jednostavno ukucam pravu lozinku, i neće da je prihvati.
 
Nema veze, napio sam se od muke, i potrefio lozinku, mada uopšte nisam hteo da bude ta, ne shvatam kako sam to bio ukucao. Mada i dalje ostaje pitanje zašto mi ponekad traži da se ulogujem, iako sam isključio logovanje.
 
Za teže stvari imaš Strelec boot disk za razbijanje pasworda a za ovo drugo proveri u Setingsu << Accounts << Sign-in options << Require sign-in
 
Bingo! Pogodio si bit problema za Majkrosoft! U svetu postoji barem MILIJARDA 'slabih' kompova pa raja više ne dežura u šatorima pred trgovinama nestrpljivo čekajući najnoviju 'revolucionarnu' verziju sa neophodnim 'novitetima', već čuče i čekaju najnovije revolucionarne Android, Iphone i Ipod drekove!
Нешто невидех за андроид да чуче испред радњи или сам прескочио вест за Iphone-Овце сам чуо и видео да чекају у реду да купе нановији Iphone који је у ствари исти ко и претходни модел ништа ново све старо :)
 
Pozdrav,
Imam problem sa Windows 10tkom ona mi prikazuje da imam 7.94gb ram a ne 8gb.Dva puta sam ga reinstalirao i probao sam win7 i win8.1 koji prikazuju 8gb.Bios ocitava 8192mb ram.Probao sam da izvadim bateriju sa maticne,Ram sa vadio,nista ne menja situaciju dok drugi operativni sistremi prepoznaju kao 8gb.Updateovao sam bios na Asus Prime A320m-k ploci na 5205 verziju i posle toga mi se cini da je prikazivao 7.94(nisam 100% siguran).Takodje sam probao u msconfigu da stavim max ram i posle restarta mi pise 7.5gb.Zna li neko u cemu je problem.

Capture.PNG
 

Back
Top