Windows 10 - poziv na update

Sada skoro svaki,ako ne i svaki novi AV ima svoj uninstal program. [/QUOTE
Веруј ми да овај није дао да се деинсталира, док нисам скинуо неки посебни програм баш за ту намену.
Или, кад хоћу да Мозилу поставим за подразумеаавног претраживача, овај Леново то не дозвољава. Пита као и зашто, а ја тврдоглаво хоћу па хоћу. И онда, завршим то, али касније он ни наметне Едге.

Какве то везе има са хардвером?
 
Какве то везе има са хардвером?
Не разумем питање. Нисам помињо хардвер. јесам раније писао за неки дил Леново-Винодус-Нортон, где се Виндоус сам "рековери" апдејтује се тако често да је за живцирање, и да у почетку нисам могао да одстраним Нортона
 
Не разумем питање. Нисам помињо хардвер. јесам раније писао за неки дил Леново-Винодус-Нортон, где се Виндоус сам "рековери" апдејтује се тако често да је за живцирање, и да у почетку нисам могао да одстраним Нортона

Или, кад хоћу да Мозилу поставим за подразумеаавног претраживача, овај Леново то не дозвољава. Пита као и зашто, а ја тврдоглаво хоћу па хоћу. И онда, завршим то, али касније он ни наметне Едге.

Поменуо си да ти Леново не дозвољава да одабереш други интернет прегледач (Мозилин Фајерфокс је прегледач а не претраживач - претраживачи су гуглов претраживач, Бинг, Јандекс, Дак Дак, .... )што нема везе са везом обзиром да је софтвер тај који управља хардвером (а леново рачунари јесу уређаји) до теби проблем прави Мајкрософтов Виндовс 10 и његово инсистирање са наметањем Едгеа као основног интернет прегледача...
Хардвер може да евентуално да одреди који софтвер ме да се инсталира кроз доступност драјвера али не може да ти одреди шта ћеш да користиш у оквиру инсталираног оперативног система...

Дакле имаш проблем са Мајкрософтовим производом тј оперативним системом Виндовс 10 а не са самим уређајем и његовим произвођачем...

Ако не верујеш а ти инсталирај неки Линукс и провери да ли ће ти и тада тражити Едге.... ;)
 
Нисам ни мислио да је до хардвера него до неког дила Ленова са њима...
Погрешно сам се изразио, требало је да напишем browser а не претраживач, мислио сам на Гугл Хром, Мозилу, Оперу...
*
Него да питам овде, да не отварам нову тему:
Појавио ми се на десктопу нотпад фајл metconv.log који сам јуче обрисао, он данас опет. на њему на неколико страна мерне јединице, ево само дела:

Аll, km, kilometers, yes, no, mi, miles, no, 2, 0.62137119223
All, kilometer, kilometers, yes, no, miles, miles, no, 2, 0.62137119223
All, kilometers, kilometers, yes, no, miles, miles, no, 2, 0.6213711922
All, km, kilometres, yes, no, mi, miles, no, 2, 0.62137119223734
- - -
ll, ft, feet, yes, no, m, meters, yes, 2, 0.3048
All, foot, feet, yes, no, meters, meters, yes, 2, 0.3048
All, feet, feet, yes, no, meters, meters, yes, 2, 0.3048
All, yard, yards, yes, no, metres, metres, yes, 2, 0.9144
All, yards, yards, yes, no, metres, metres, yes, 2, 0.9144
All, lb, pounds, yes, no, kg, kilograms, yes, 2, 0.453592309748
All, pints, U.K. pints, yes, no, litres, litres, yes, 2, 0.56826069807
All, pt, U.S. pints, yes, no, l, liters, yes, 2, 0.4732794320646820
All, litres, litres, yes, no, gallons, gallons, yes, 2, 0.2641145833333
All, oz, fluid ounces, yes, no, dl, deciliters, yes, 2, 0.295799645044

Шта ли ово може бити?

Наставак, уторак...
Eво опeт. Установих када се појављује: одем у Ворду на језичке контроле, аутоматско исправљање погрешно откуцаних речи, и тада искочи ово. А уопште не идем на подешавање мера, то се ради у Виндоусу а не у Офису
Искочи ми ово:
Meusremet converter.jpg
 
Poslednja izmena:
Ljudi kad je vec tema oko Win 10 updatea-meni se desilo-iako sam ugasio Win update-da s eneki dan sam updateovao..?Doduse prijavio mi je da ima update na cekanju...?A na temu oko Edga-slazem se uopste nije los browser i ne vidim licno NIKAKVE slicnosti sa Explorerom osim slova E....I na desktopu a i na Win 10 phonu EXTRA brzo radi!
 

Back
Top