• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Winamp "ne bi" da sljaka...

Black_star

Veoma poznat
Moderator
Poruka
14.722
Imam verziju 5.63 i skinuo sam instal za navodno poslednji, 5.9 i instalirao... Nakon toga, program nece da startuje
uz obavestenje: "The application has failed to start because its side-by-side configuration is incorrect. Please see
the application event log or use the command-line sxstrace.exe tool for more detail"... :confused:

Probao sam `restore previous versions`, ali opet nece, nepromenjeno, uz isto objasnjenje... Sta sad da mu radim? :confused:

bmaxa

Buduća legenda
Poruka
37.183
Imam verziju 5.63 i skinuo sam instal za navodno poslednji, 5.9 i instalirao... Nakon toga, program nece da startuje
uz obavestenje: "The application has failed to start because its side-by-side configuration is incorrect. Please see
the application event log or use the command-line sxstrace.exe tool for more detail"... :confused:

Probao sam `restore previous versions`, ali opet nece, nepromenjeno, uz isto objasnjenje... Sta sad da mu radim? :confused:
koliko vidim moguce da ti fali visual C++ dll, pronadji koju verziju trazi i instaliraj.

Sensei

Master
Moderator
Poruka
44.635
Ma to je smor, obicno program dolazi bundled sa tim dll-om. No ako ne, moras rucno da instaliras.
deinstalirao sam neke programe koje nisam koristio pitajboga otkad. I, kako su očigledno loše programirani, skinuli su nešto što mi je trebalo za druge programe. Povratio sam par dlla, ali mi jedan program još krašira. Neko pominje koruptiranu bazu podataka. Nije tamo gde kažu na netu i više mi seskurčilo pa sam izdizi ruke

tab503

Ministar foruma
Administrator
Poruka
93.358
Povratio sam staru verziju, sad sljaka, ostaje mi pitanje kako bi ta nova verzija funkcionisala, necu znati... ;) :cool:
Fala vi svakako.. :)
batali nove verzije ako zelis pravi winamp
5.666 je poslednja verzija pravog winampa.
sve ostalo nakon toga je ili beta ili pravljeno od ljudi koji nemaju veze sa orignalnim winampom.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.