win7

1. Na pijaci.
2. Na internetu.
3. Kod nekog druga koji ima Win 7 32bit.

Krivi podforum. Idi na podforum internet. Da imaš imalo mozga vidio bi da ti je legalno dostupna trial verzija windows-a 7, a za aktivatore ćeš morati proguglati.
 
znam da je owde piraterija zabranjena ali mi pomozite !gde bih mogao da nadjem da skinem win7 32-bita?pls!

Hoćeš li da ti ja pošaljem link za Windows 7 Ultimate sa integrisanim SP1 dodatkom. Tako da ga ne moraš posebno skidati i instalirati.....To bi moglo preko pp.....
 

Back
Top