Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Na " Serbian Forumu ".....ali moraš da se registruješ....![]()
Nije to teško, slična je procedura kao kad se registruješ na krstaricu.

Oni imaju " Legalan Download Forum "....zašto toga nema OVDE.....NE KONTAM..![]()
znam da je owde piraterija zabranjena ali mi pomozite !gde bih mogao da nadjem da skinem win7 32-bita?pls!