Quantcast

Win 7, problem sa instalacijom

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Qurajber

Veoma poznat
Banovan
Poruka
11.258
Dajte nešto pametno. Win XP radio normalno i hoće čovjek Win 7. Pentium četvorka 3.0, Ram 1GB neznam kakva je grafika ali nije integracija.Krene normalno instalacija, učita fajlove, restartuje se kada treba ponovo da restartuje i da izbaci ono da se upiše naziv kompjutera i bla,bla neće da nastavi dalje. Monitor crn i samo u lijevom gornjem uglu blinka crtica i ništa više. Promijenio sam ram memoriju i stavio sam svoj Hard i pokrenuo sam evo ponovo instalaciju ali sumnjam da sam riješio problem. Vaše mišljenje...

NICS

Iskusan
Poruka
5.707
sa 1GB ce tesko pokrenuti WIN7 treba bar 4GB *** tako kazu pametniji, drugim recima bacanje novaca, a ako kaze tako doticni pokusaj da ga ubedis da bicikl nije raketa, a ako doticni ima novaca na bacanje onda je bar lako ubedi ga da je raketa bolja a stavi bicikl u nju

PKT

Ističe se
Poruka
2.066
Imaš li ti Win 7 instaliran???
To je EPIC FAIL. Imaš reputaciju. Šteta što ga nisi bolje izvrijeđao.

@NICS Pa pobogu brate, po tvom mišljenju 95% forumaša (isključujući mene, imam 4GB ali nikad ne prelazi 50% usage, izuzetak su GTA4 i Civilization 5) ne bi trebali imati Windows 7. Msm da si napisao 2GB, koliko i jeste potrebno za optimalan rad sedmice, pa ajde. Ali 4GB je preko svih preporuka, a i sadržaja šlajboka. 1GB je u redu.

NICS

Iskusan
Poruka
5.707
To je EPIC FAIL. Imaš reputaciju. Šteta što ga nisi bolje izvrijeđao.

@NICS Pa pobogu brate, po tvom mišljenju 95% forumaša (isključujući mene, imam 4GB ali nikad ne prelazi 50% usage, izuzetak su GTA4 i Civilization 5) ne bi trebali imati Windows 7. Msm da si napisao 2GB, koliko i jeste potrebno za optimalan rad sedmice, pa ajde. Ali 4GB je preko svih preporuka, a i sadržaja šlajboka. 1GB je u redu.
sorry posto citam ovde i na drugim forumima samo neki nebulozni problemi sa WIN7 dolazim do zakljucka da ne mozete normalno da radite svoje poslove od raznih problema i resavanja istih. Imam XP kad sam u zadnjih tri meseca pitao za savet.

PKT

Ističe se
Poruka
2.066
sorry posto citam ovde i na drugim forumima samo neki nebulozni problemi sa WIN7 dolazim do zakljucka da ne mozete normalno da radite svoje poslove od raznih problema i resavanja istih. Imam XP kad sam u zadnjih tri meseca pitao za savet.
I ja sam tako širio detinformacije. Meni su ljudi tako nasrali koješta kad je Vista izašla. Ja sam nasjeo na priče i širio ih dalje. Jeste probem bio u tome da je bila prilično zahtjevna, ali ni blizu onoga što su ljudi pričali. Ali jednom sam instalirao vistu, kao da vidim kakva je pa ću je obrisati. Međutim, nisam je obrisao, a XP više nikad nisam ni koristio.I ljudi su me počeli zajebavati zbog toga, kao fenser, ovo-ono. Okrenem glavu i radim po svome. Vidio sam da je bolja vista od XP. I pala mi je na um priča kojom su ljudi dočekali taj famozni XP. Nije bila dobra, a glorifikovali su starije windowse, kasnije su se ladno transformisali na XP. Danas konfiguracija koja ima procesor brži od 2.5GHz (u tu kategroju idu i semproni 2600, 2800 itd, celeroni su mi malo sumnjivi) i 2GB RAM-a mogu bez problema instalirati vistu ili sedmicu. I to da razjasnimo, vista i sedmica su isti OS, znači razlika nije minimalna nego ne postoji. Moj drug ima Sempron LE1250 2.2GHz, 2GB DDR2 i Radeon 3200 (IGX), i na tome igra Mafiu 2 i GTA4. A OS mu je Windows 7 64bit.

Qurajber

Veoma poznat
Banovan
Poruka
11.258
I ja sam tako širio detinformacije. Meni su ljudi tako nasrali koješta kad je Vista izašla. Ja sam nasjeo na priče i širio ih dalje. Jeste probem bio u tome da je bila prilično zahtjevna, ali ni blizu onoga što su ljudi pričali. Ali jednom sam instalirao vistu, kao da vidim kakva je pa ću je obrisati. Međutim, nisam je obrisao, a XP više nikad nisam ni koristio.I ljudi su me počeli zajebavati zbog toga, kao fenser, ovo-ono. Okrenem glavu i radim po svome. Vidio sam da je bolja vista od XP. I pala mi je na um priča kojom su ljudi dočekali taj famozni XP. Nije bila dobra, a glorifikovali su starije windowse, kasnije su se ladno transformisali na XP. Danas konfiguracija koja ima procesor brži od 2.5GHz (u tu kategroju idu i semproni 2600, 2800 itd, celeroni su mi malo sumnjivi) i 2GB RAM-a mogu bez problema instalirati vistu ili sedmicu. I to da razjasnimo, vista i sedmica su isti OS, znači razlika nije minimalna nego ne postoji. Moj drug ima Sempron LE1250 2.2GHz, 2GB DDR2 i Radeon 3200 (IGX), i na tome igra Mafiu 2 i GTA4. A OS mu je Windows 7 64bit.
Ako misliš da nema razlike između Viste i Win 7 odnosno da je to isti operativni sistem grdno si pogriješio. Pogledaj malo :

http://www.microsoft.com/windows/windows-7/compare/versions.aspx

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.