Wimbledon - treći od 4 Grand Slam turnira u godini

rasol nastavlja svoju misiju: naneti rafi sto je moguce vise psihickog bola i patnje. :mrgreen: jedan aspekt gledanja na ovaj poraz...

drugi bi naravno bio, da se radi o rovcu, koji je u transu odigrao mec zivota, protiv nadaline, a danas se vratio u okvire svoje normale.

benetoeuia nije izgubio zbog nedostatka srece, ni zbof fedove velicine. imao je 5-6 prilika da napravi neki potez koji obicno ne moze da napravi. nije mogao ni u ovim prilikama, ergo izgubio. crni rasol je recimo, radio ono sto obicno ne moze da uradi, tokom 5 setova ( 4 u stvari ).
 
Danas je Svedova protiv finalistkinje Roland Garosa Sare Erani napravili 'Zlatni set'. Zenski tenis danas je bas, bas, cudan.:think:

Zlatni set je najredja stvar koju mozete da vidite u tenisu, to je kada neko osvoji sve poene u jednom setu, i ko zna kada se poslednji put desio, mozda pre 20 godina...

nije. nego je simon delimicno u pravu.

trebalo bi im nagradni fond umanjiti pet puta i preseliti ih da ceo turnir igraju od terena br 5 nanize... da ne smetaju teniserima...
 
Poslednja izmena:
Danas prva na teren izaći Ivanovićeva, koja protiv Azarenke igra drugi meč, odmah posle duela Švajcarca Rodžera Federera i Gzavijea Malisa iz Belgije, koji počinje u 14 časova. To znači da će njen meč početi između 16 i 17 časova, a posle nje na programu je duel Đokovića i Troickog, koji zatvara program na najvećem terenu ’Ol England’ kluba.Raspored je po evropskom vremenu,hvala ovoj ekipi balkaniyum.tv da emituje 6 sati posle sve mečeve.Veliki Pozdrav iz USA!
 
Nole je rutinski pobedio Viktora.
To se nekako i znalo.
Samo se pitam kako je Federer povredio ledja kada ga bije glas, a i istina je da nije imao tokom karijere neke ozbiljnije povrede? Ne secam se da je imao medical time aut od kada ga gledam.
I da, krivo mi je sto se Lisicki nije zalila na ``jaukanje`` Masenjkino, a smetala joj je nasa Bojana i njeno ``oglasavanje`` tokom igre?
To ti je kad neko ima isuvise respekta za onog preko puta sebe. Masi nije nista smela da kaze, a Bojani moze...
 
na odlicnu beloruskinju. mjaukanje, prekidanje ritma aninog servisa, jos stosta nesto kvarno radi u mecu... ana bi medjutim morala da pogleda mec i da vidi vikine reakcije na osvojene poene na 6:1, 5:0, iste su kao i na 0:0. totalni fokus, strasna zelja ( dobro, to ima i ana, ali na zalost jedino to ), samopuzdanje, resenost za fight do kraja...

ana je dobra osoba, zelja i posvecenost ( sada ) su ogromni. mozda bi trebala da promeni to. ma koliko ona, ja, mnogi drugi bi voleli jos jedan blesak, jos neku titulu... ne moze, ne ide.

no, uvek gledati pozitivno. vise ne moram da pogledam nijedan zenski mec, mada mi je onaj sa gerges i prijao. a pobednicu vimbldona cu saznati kao sav posten svet, iz novina.

bojana je imala lisicu... srece je falilo. nije to problem. problem je sto bojana ne da ne bi pobedila sarapovu, vec bi poput rasola ispala odmah u sledecem kolu. a tek to nije najveci problem. najveci problem je sto je ovakvu igru ( za top 10 ) imala i pre godinu dana, ali je ipak celu godinu provela ispadajuci u kvalifikacijama od raznoraznih, glatko. samo kad bi vezala nekoliko pobeda, malo zapazenijeg uspeha... ali i od toga nema nista. nesto fali, a vreme prolazi. brzo.

novak osvaja ovo dvoransko prvenstvo engleske.

troicki je uradio vise nego sto je bilo ko ocekivao. sto je jos vaznije, uradio je to igrajuci dobar tenis. necu ga pratiti ni ubuduce.
 
Bojana je veoma mlada devojka.
Ja sam se prosto sokirala jednom prilikom, valjda prosle godine, kada je izasla na teren full nasminkana.
Izgleda da joj je slava malo udarila u glavu. To su valjda te neke decije bolesti koje mora da preraste.
Ni meni se nesto ne svidja zenski tenis. Mnogo brate urlaju. Masa, Vika, Franceska.
Ne volim to urlanje.
Meni se licno dopadaju Radvanjska, Zvonareva, Rus.
 
''Zaista mislim da sam bila mnogo ravnopravnija nego što to rezultat govori." , izjavila je Ana posle meča.

gresis, mislim silno gresis, anci. ako sam nekad gledao zasluzenih 6:1. 6:0, to je bilo juce. klasicno gazenje usled razlike u kvalitetu ( bar juce ).

ovakve " analize poraza " u stvari i nisu analize, vec kontraproduktivno samozavaravanje...
 
Nole- Federer definitivno finale pre finale Federe ima ogroman motiv jer bi se pobedom ponovo vratio na mesto broj 1 i to bi znacilo da je teniser koji je najvise proveo nedelja na tom mesto iprestigao bi Samprasa i u tome naravno tu je i ulog jos jednog gren slema ali mislim da treba biti optimista nole ceo turnir igra bolje od Rodzera i sa manje oscilacija zato Novace idemo po jos jednu pobedu i gren slem titulu!!!!!!!!!!!!!!!
 

Back
Top