WIKILEAKS: Tadic bojazljiv i neodlican!

Тихи

Zaslužan član
Poruka
147.514
Diplomatska prepiska pokreće nova pitanja o mogućoj ruskoj ulozi u pomaganju Mladiću.
Zapadne diplomate kažu da se rusko odbijanje da sarađuje u tom slučaju uklapa u rusko nastojanje da podrije Haški tribunal koji smatra zapadnim instrumentom okrenutim protiv pravoslavnih Slovena, piše "Njujork tajms".
Ruska ambasada nije odgovorila na pitanje lista da li njene diplomate pomažu Mladićevim pristalicama, ali je izdala saopštenje da su se njene diplomate u jugoistočnoj Evropi ove nedelje sastale sa šefom srpske diplomatije Vukom Jeremićem radi razgovora o njegovom putu u Moskvu sredinom decembra.

BRACA RUJE STITE RATKA MLADICA :super:

Милунка Савић

Buduća legenda
Poruka
36.021

Тихи

Zaslužan član
Poruka
147.514
Дословно, у чланку пише овако:

"U depešama je Tadić opisan kao "harizmatrični lider" koji je "često neodlučan i politički bojažljiv".

Дакле, не искривљуј још више све то ионако , како знамо жешће искривљено.

drugim recima opisan je kao - NESPOSOBAN

Bolja Srbija

Ističe se
Poruka
2.378

Pa ne znam kako je Karađorđu a i ne brinem mnogo za njega ...više brinem za nas koji smo živi ....mi trpimo VELIKOG VOĐU .....

E sada , bojažljiv - jeste , neodlučan - još više , ali glavne njegove osobine su DEMAGOG I SUJETAN .... istina u vreme kada je opisivan dominirale su te dve koje su navedene sada dominiraju ove druge dve .....

'Clint'

Iskusan
Poruka
5.628
Pa ne znam kako je Karađorđu a i ne brinem mnogo za njega ...više brinem za nas koji smo živi ....mi trpimo VELIKOG VOĐU .....

E sada , bojažljiv - jeste , neodlučan - još više , ali glavne njegove osobine su DEMAGOG I SUJETAN .... istina u vreme kada je opisivan dominirale su te dve koje su navedene sada dominiraju ove druge dve .....

Za ovog je Nikola Secerovski Cercil :cool:

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.