Wikileaks o zemlji Srbiji: Golemi apetit za drame i tolerancija na kaos

Zapadni susjed

Elita
Banovan
Poruka
17.686
LINK

IZ WIKILEAKSOVE dokumentacije iscurio je još jedan papir u kojem jedan američki diplomat slikovito prenosi svoja beogradska iskustva.

"Srbija ima nezasitan apetit za drame i toleranciju na kaos. Ovdje je kriza više pravilo nego izuzetak", stoji u diplomatskoj depeši.

Ocjena se odnosi na događaje iz kolovoza 2009. godine, nakon što je Skupština Srbije odgodila glasanje o 24 nova zakona, između ostalog i o kontroverznom zakonu o informiranju.

Diplomat se brzo navikao na drame u srpskom parlamentu, pa je kazao da bi svađa oko izglasavanja novih zakona mogla postati norma za naredne tri godine koliko je tada bilo do idućih izbora.

"Kaos je životni stil srpskih političara", stoji u Wikileaksovom dokumentu.



Jos jedan dokaz kako vas Ameri pazljivo prate, i sto je mnogo vaznije - ispravno kuze. z:)
 
LINK

IZ WIKILEAKSOVE dokumentacije iscurio je još jedan papir u kojem jedan američki diplomat slikovito prenosi svoja beogradska iskustva.

"Srbija ima nezasitan apetit za drame i toleranciju na kaos. Ovdje je kriza više pravilo nego izuzetak", stoji u diplomatskoj depeši.

Ocjena se odnosi na događaje iz kolovoza 2009. godine, nakon što je Skupština Srbije odgodila glasanje o 24 nova zakona, između ostalog i o kontroverznom zakonu o informiranju.

Diplomat se brzo navikao na drame u srpskom parlamentu, pa je kazao da bi svađa oko izglasavanja novih zakona mogla postati norma za naredne tri godine koliko je tada bilo do idućih izbora.

"Kaos je životni stil srpskih političara", stoji u Wikileaksovom dokumentu.



Jos jedan dokaz kako vas Ameri pazljivo prate, i sto je mnogo vaznije - ispravno kuze. z:)


Postoji tema.
 
LINK

IZ WIKILEAKSOVE dokumentacije iscurio je još jedan papir u kojem jedan američki diplomat slikovito prenosi svoja beogradska iskustva.

"Srbija ima nezasitan apetit za drame i toleranciju na kaos. Ovdje je kriza više pravilo nego izuzetak", stoji u diplomatskoj depeši.

Ocjena se odnosi na događaje iz kolovoza 2009. godine, nakon što je Skupština Srbije odgodila glasanje o 24 nova zakona, između ostalog i o kontroverznom zakonu o informiranju.

Diplomat se brzo navikao na drame u srpskom parlamentu, pa je kazao da bi svađa oko izglasavanja novih zakona mogla postati norma za naredne tri godine koliko je tada bilo do idućih izbora.

"Kaos je životni stil srpskih političara", stoji u Wikileaksovom dokumentu.



Jos jedan dokaz kako vas Ameri pazljivo prate, i sto je mnogo vaznije - ispravno kuze. z:)

Pa šta, treba amerikanci kao da nam kažu kakvi smo, a mi kao ne znamo?

Ajde bre, samo ćeš uveseliti patriote... :D
 
LINK

IZ WIKILEAKSOVE dokumentacije iscurio je još jedan papir u kojem jedan američki diplomat slikovito prenosi svoja beogradska iskustva.

"Srbija ima nezasitan apetit za drame i toleranciju na kaos. Ovdje je kriza više pravilo nego izuzetak", stoji u diplomatskoj depeši.

Ocjena se odnosi na događaje iz kolovoza 2009. godine, nakon što je Skupština Srbije odgodila glasanje o 24 nova zakona, između ostalog i o kontroverznom zakonu o informiranju.

Diplomat se brzo navikao na drame u srpskom parlamentu, pa je kazao da bi svađa oko izglasavanja novih zakona mogla postati norma za naredne tri godine koliko je tada bilo do idućih izbora.

"Kaos je životni stil srpskih političara", stoji u Wikileaksovom dokumentu.



Jos jedan dokaz kako vas Ameri pazljivo prate, i sto je mnogo vaznije - ispravno kuze. z:)

images

:zcepanje::mrgreen:
 
LINK

IZ WIKILEAKSOVE dokumentacije iscurio je još jedan papir u kojem jedan američki diplomat slikovito prenosi svoja beogradska iskustva.

"Srbija ima nezasitan apetit za drame i toleranciju na kaos. Ovdje je kriza više pravilo nego izuzetak", stoji u diplomatskoj depeši.

Ocjena se odnosi na događaje iz kolovoza 2009. godine, nakon što je Skupština Srbije odgodila glasanje o 24 nova zakona, između ostalog i o kontroverznom zakonu o informiranju.

Diplomat se brzo navikao na drame u srpskom parlamentu, pa je kazao da bi svađa oko izglasavanja novih zakona mogla postati norma za naredne tri godine koliko je tada bilo do idućih izbora.

"Kaos je životni stil srpskih političara", stoji u Wikileaksovom dokumentu.



Jos jedan dokaz kako vas Ameri pazljivo prate, i sto je mnogo vaznije - ispravno kuze. z:)

Posvje iskreno o majmunisanju čelnih ljudi - pored ostalog Srbija će se baviti problemima Gadafijevog režima dok će svoje glasače i dalje osiromašivati i plijeniti imovinu zbog neplaćenih računa uslijed nezaposlenosti. Mladi će u besparici činiti najgnusnije ludosti koje će mijenjati njihov život u negativnom smjeru a odrasli će biti sve spremniji na egzistencijalna samoubojstva. Dok se prosipa priča o ulasku u EU ili otporu ka istoj, srpski političari potkradaju sopstven narod i boga mole da nikad ne prihvate prava gradjana i prava zaposlenih unutar EU. Srbija je zemlja u kojoj jedino državni sektor smije da štrajkuje.
 
Poslednja izmena:
to iz 2009. :hahaha:

evo neshto novije, iz marta 2011.

Amnesti traži pritisak na Hrvatsku zbog ratnih zločina
Beta | 31. 03. 2011. - 19:18h | Foto: Beta

VARŠAVA - Organizacija za ljudska prava Amnesti internešenel (AI) apelovala je na Poljsku da tokom svog predsedavanja Evropskoj uniji u drugoj polovine ove godine izvrši pritisak na Hrvatsku da konačno počne da osuđuje i Hrvate, vinovnike ratnih zločine, između ostalog i silovanja.

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/245061/Amnesti-trazi-pritisak-na-Hrvatsku-zbog-ratnih-zlocina

rutinski gugl, samo ukucash: hrvatska zlochinci
 
LINK

IZ WIKILEAKSOVE dokumentacije iscurio je još jedan papir u kojem jedan američki diplomat slikovito prenosi svoja beogradska iskustva.

"Srbija ima nezasitan apetit za drame i toleranciju na kaos. Ovdje je kriza više pravilo nego izuzetak", stoji u diplomatskoj depeši.

Ocjena se odnosi na događaje iz kolovoza 2009. godine, nakon što je Skupština Srbije odgodila glasanje o 24 nova zakona, između ostalog i o kontroverznom zakonu o informiranju.

Diplomat se brzo navikao na drame u srpskom parlamentu, pa je kazao da bi svađa oko izglasavanja novih zakona mogla postati norma za naredne tri godine koliko je tada bilo do idućih izbora.

"Kaos je životni stil srpskih političara", stoji u Wikileaksovom dokumentu.



Jos jedan dokaz kako vas Ameri pazljivo prate, i sto je mnogo vaznije - ispravno kuze. z:)

И још један доказ да се ви хрвати занимате Србима...
Вуче нешто,стално...
 
LINK

IZ WIKILEAKSOVE dokumentacije iscurio je još jedan papir u kojem jedan američki diplomat slikovito prenosi svoja beogradska iskustva.

"Srbija ima nezasitan apetit za drame i toleranciju na kaos. Ovdje je kriza više pravilo nego izuzetak", stoji u diplomatskoj depeši.

Ocjena se odnosi na događaje iz kolovoza 2009. godine, nakon što je Skupština Srbije odgodila glasanje o 24 nova zakona, između ostalog i o kontroverznom zakonu o informiranju.

Diplomat se brzo navikao na drame u srpskom parlamentu, pa je kazao da bi svađa oko izglasavanja novih zakona mogla postati norma za naredne tri godine koliko je tada bilo do idućih izbora.

"Kaos je životni stil srpskih političara", stoji u Wikileaksovom dokumentu.



Jos jedan dokaz kako vas Ameri pazljivo prate, i sto je mnogo vaznije - ispravno kuze. z:)

Neke ispravno kuze, a drugi im se ispravno guze :kafa:
 
Back
Top