Why?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

<hator>

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.262
primetila sam da su decki prestali da se trude oko devojaka............jednostavno nadju sebi neke koje odmah pristaju,a ove ostale ko ****..............
ne kontam sto?
i da li je to svuda tao....ili samo ja nabasam na debile............?:confused:
 
e,a najvise me nervira kad prosipaju price o "devojkama-iz-komsiluka":dash::dash::dash::besna:
da.......kad bi im dosla napumpana praznoglava ili ta"devojka-iz-komsiluka",bas se pitam koju bi izabrali......?:roll:
 
UH nije TO sad NESTO palo S neba GENERALNo ljudski ODNOSI su U k., NARAVNO ima I onjh KOJI idu LINIJOM manjeg OTPORA zatvraju SE i TRAZE samo INSTANT varijante IMA onih KOJI ni NE traze AL u GLOBALU neki NORMALAN odnos INTERESOVANJE i TRUD ispliva. JBM ti, CRKOH., crkla I tastatutra
 
ne,a cek......zivo me interesuje...........
zar vam nije......ma nbt............necu da lupam praznu slamu..ili kako se to vec kaze.........
sto se mene tice,moze lock................
ne mogu da se potresam...................
 
cekaj da pitam nesto
zar napumpana ne znaci trudna? :huh:
hatpr unosis mi konfuziju, majku mu. Sad sam i ja u rebusu. Da l je mlatis praznu slamu il udaras praznoglavu slamu il potresas napumpanu udaraljku l//? :huh:
 
cekaj da pitam nesto
zar napumpana ne znaci trudna? :huh:
hatpr unosis mi konfuziju, majku mu. Sad sam i ja u rebusu. Da l je mlatis praznu slamu il udaras praznoglavu slamu il potresas napumpanu udaraljku? :huh:

nabudzena,u fullu,kako god.............
:lol:
nzm ni ja.......jednostavnije receno,jedem govna za dz................
 
NE tako PLASTICNO., s JEDNE stranE VERUJEM da JE sve MOGUCE., s DRUGE svako VALJDA prepoznAje SVOJU horizontalu I veRtikalu, I mentalno I fizicki I duHovno ITD.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top