What to do?

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
334.123
images.jpg


Sta uraditi kada shvatite da cete manje vise ceo zivot ostati sami.?
Iz nekog razloga dosli ste do tog saznanja
Sta uraditi: Posvetiti se poslu,nekome iz familije, ili biti zadusna baba svima, posvetiti se umetnosti .
Kupiti dobar ili sportski auto.Trositi lovu na zajebanciju i svaleraciju.Putovati po svetu i zezati se...ili..?
 
Poslednja izmena:
Ništa. Tako ti se "zalomilo". Živiš život onako kako možeš i ostaneš blizak prijateljima i porodici.
Gadno je malo živeti sa saznanjem da nećeš imati decu i onda ono što imaš ili što si stekao ti ili meko pre tebe, nemaš kome da preneseš. Ali šta da se radi.
 
Sta uraditi kada shvatite da cete manje vise ceo zivot ostati sami.?
Iz nekog razloga dosli ste do tog saznanja
Sta uraditi: Posvetiti se poslu,nekome iz familije, ili biti zadusna baba svima, posvetiti se umetnosti .
Kupiti dobar ili sportski auto.Trositi lovu na zajebanciju i svaleraciju.Putovati po svetu i zezati se...ili..?
Naucis da zivis sama sa sobom. Shvatis da male stvari mogu da te ucine srecnom i da ti nije potreban supruznik da bi imala dusevni mir.
 
Ništa. Tako ti se "zalomilo". Živiš život onako kako možeš i ostaneš blizak prijateljima i porodici.
Gadno je malo živeti sa saznanjem da nećeš imati decu i onda ono što imaš ili što si stekao ti ili meko pre tebe, nemaš kome da preneseš. Ali šta da se radi.
Radjam lepu decu a ne udajem se vise.
Sifra oglasa: nadjimo se na po puta :lol:
 
Sta uraditi kada shvatite da cete manje vise ceo zivot ostati sami.?
Iz nekog razloga dosli ste do tog saznanja
Sta uraditi: Posvetiti se poslu,nekome iz familije, ili biti zadusna baba svima, posvetiti se umetnosti .
Kupiti dobar ili sportski auto.Trositi lovu na zajebanciju i svaleraciju.Putovati po svetu i zezati se...ili..?
ili to ili
 

Prilozi

  • BFBF5142-0972-492D-94C3-52156539EDF5.jpeg
    BFBF5142-0972-492D-94C3-52156539EDF5.jpeg
    180,2 KB · Pregleda: 54
Pa kanalisao bih strast ka necemu drugom. Mislim da bih se poslu posvetio najvise. Ima i hemijska kastracija pa ne moras o tome u opste da razmisljas. S druge strane, hobiji, avanture: ronjenje, paraglajding, skupljao bih pare za svoj brodic, vrv i ziveo u njemu.
 
Sta uraditi kada shvatite da cete manje vise ceo zivot ostati sami.?
Iz nekog razloga dosli ste do tog saznanja
Sta uraditi: Posvetiti se poslu,nekome iz familije, ili biti zadusna baba svima, posvetiti se umetnosti .
Kupiti dobar ili sportski auto.Trositi lovu na zajebanciju i svaleraciju.Putovati po svetu i zezati se...ili..?


Samoća u neke "ozbiljnije" godine je jedna od najvećih predrasuda našeg društva.
Kao biti sam nije normalno, svako treba da ima nekog i slično.
Kao što je precenjen seks tako su precenjene veze i brakovi.
Zašto neko uopšte treba da shvaća da će ostati sam , zašto da razmišlja šta će u tom slučaju uraditi?

Kad pogledam veze i brakove koji završe pre nego su i počeli samoća mi izgleda kao sasvim podnoljiva i realna opcija. Poznajem samice i samce koji su srećni ispunjeni ljudi.

Uostalom svakako je bolje i manje stresno biti sam nego se rastavljati u recimo pedesetim. :cool:
 
Sta uraditi kada shvatite da cete manje vise ceo zivot ostati sami.?
Iz nekog razloga dosli ste do tog saznanja
Sta uraditi: Posvetiti se poslu,nekome iz familije, ili biti zadusna baba svima, posvetiti se umetnosti .
Kupiti dobar ili sportski auto.Trositi lovu na zajebanciju i svaleraciju.Putovati po svetu i zezati se...ili..?
What we do to do with you to do.:lol:
 

Back
Top