Welcome to METALL city

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Keeper:
Führer.:
Keeper:
Führer.:
child in time:
Evo ti kad si zpela i nisu slike nego slika.
zahvaljujem!! nisi loshe ispao!

Znaci ne sidja ti se!?

nista, batice, trazi drugu ...... :wink:
ha ha :twisted: naci cu ja neku videces ti :wink: :lol: :lol: :lol:
]

ma ne sumnjam ja u to batice, al' dalje ruke od mortisheee, ne bih sad da lomim ruke noge, glave ....... :twisted: usreci Courtney dok se ne ushemi sa onim Mean-machineom :wink:[/quote]

I da hocu ne mogu vidis da nije ovde.
 
Führer.:
Keeper:
Führer.:
Keeper:
Führer.:
child in time:
Evo ti kad si zpela i nisu slike nego slika.
zahvaljujem!! nisi loshe ispao!

Znaci ne sidja ti se!?

nista, batice, trazi drugu ...... :wink:
ha ha :twisted: naci cu ja neku videces ti :wink: :lol: :lol: :lol:
]

ma ne sumnjam ja u to batice, al' dalje ruke od mortisheee, ne bih sad da lomim ruke noge, glave ....... :twisted: usreci Courtney dok se ne ushemi sa onim Mean-machineom :wink:

I da hocu ne mogu vidis da nije ovde.[/quote]

ko, Courtney?
eeeeee, mora curica da se naspava da ustane ujutro srecnija i da usreci Fuhrera :roll: :lol: heheheh.
ma imala je naporan dan, doci ce ona drugi put
 
Keeper:
Courtney:
Keeper:
hehhe. DECJA MASTA MOZE SVASTA, jel da Courtney :lol:
salim se ...... zanimljiv ti je tvoj metal city ... mogao bih da zivim u njemu (cim mogu i ovde) ......
a sto se Dany-ja tiche, mislim da se razilazimo po pitanju estetike ....... :roll: :wink:
:D Pa,kad cemo da se preselimo?

ehmmmmmmm.
ehm ehm ehm. ne znaaaaam.
a s kime da zivim u tom crnilu?
....... moja mama nece hteti tamo, a moj burazer se boji mraaaaaaka :lol:
Pa sa mnom????? :shock: :shock: :shock: :shock:
 
Courtney:
Keeper:
metall city ???
ja vec zamisljam ...... crne zgrade. non stop mrak, znaci nema dana, nema cak ni meseca. gore crna svetla ...... jedino sto se beli su mrtvachki bleda lica stanovnika. a ponegde skrto svetle ulicne svetiljke ... na vrhu bandere je ljudska lobanja a u nju instalirana sijalica. ako zavirite u neke slepe ulice, moci cete videti tamne siluete kosatih ljudi koji vrse krvavi ritual uz muziku ....... uhmmm ...... (ajd' recite neke zesce metalce) ..... ajd' uz muziku Craddle of Filth (onaj je gadan)...

kako vam se svidjaaaa ??? :lol: :lol: :lol:
Dany gadan? Dany? :shock: :cry: :cry: :cry: :cry: Pa Dany je nesto najlepse sto postoji... :cry: :cry: :cry: :cry: A sto se tice mog nedolaska na net,drago mi je sto ste primetili :D ,ali na zalost nisam nasla nista pametnije da radim,samo samo morala MNOOOOGOOOO da ucim :cry: A sto se tice Metalgrada :D ...mmmmm...pa,ovako: imao bi Gothic cetvrt,gde bi sve bilo mracno i tajnovito,a tako lepo...imala bi jedno prelepo groblje,nocu jezivo,a danju skoro veselo...tu bi ziveo i prelepi pevac grupe 69 eyes i prelepi pevac grupe Type O' Negative i pralepi Ville Valo...Tarja i ona iz Within Temptation bi bile najbolje drugarice i zajedno bi pokusavale da smrsaju :lol: ... zatim TRASH cetvrt gde bi bili najjaci klubovi,gde bi se svirao samo TRASH,gde bi svi nosili iscepane pantalone,rockerice i TRASHERSKE patike...tu bi ziveo i Jason Newsted...mmmmm...tu stara Metallica ne bi izdala St.Anger,vec bi Jason ostao u grupi,a oni snimili album koji bi se zvao: "Tyrany",koji bi mogao da se poredi sa njihova prva cetiri koliko bi bio dobar...i Megadeth se ne bi raspao...Kreator bi izdao novi album,koji je,naravno,prosto savrsen,a Slayer bi odrzao koncer samo za Child in time i mene...zatim Heavy cetvrt gde bi Maideni radovno drzali koncerte,kao i Motorhead,Judas Priest,Saxon,Black Sabbath...u Black cetvrti bi ziveo Dany,koji ne bio postao pozer i ne bi pravio budalu od sebe po MTV-u...tu bi bili i Darkthrone,The Stone,Dimmu Borgir,Negura Bunget,Belphegor (to je isto black,jel tako?),Vintersorg...sve bi bilo jezivo i crno...tu bi bila i power cetvrt (mortisha,samo za tebe :D ) u kojoj bi Alogia konacno izdala novi album,Rhapsody i Blind Guardian uradili zajednicki projekat pod imenom:"Never Dying Kings",Hammerfall bi meni stalno svirali onu divnu pesmicu "We're never gonna stop"...tu bi sve bilo bajkovito i mnogo veselije nego u ostalim cetvrtima...tu bi se nalazilo jedno prelepo jezerce sa 7 azdaja...death cetvrt bi veoma podsecala na trash,ali bi se naravno svuda slusao death,Chuck ne bi umro,OBITUARY bi mi se svideo,kao i Cannibal Corpse,koji bi drzali koncert samo za Child in time...tu bi ziveli i Stoorbak i die_happy,koji bi se vencali izrodili puno mini-metalaca :lol: ...po celom gradu bi bili metalci,svi u crnom,starkama,martinkama...stalno bi se odrzavali koncerti,sa najlepsim sutkama na svetu...imali bismo i metalsku skolu,sa dva ogranka:jedan posvecen prosvetljivanju fensera i pozera,a drugi unapredjivanju metalaca. Posle toga dolazio bi Metalski fax,posle koga biste bili diplomirani metalac (a naravno studirali biste svoj omiljeni pravac,teoriju ili praksu,po zelji... :D )Feurerr bi bio gradonacelnik,a ja...hm...MINI-GRADONACELNIK :D (koji bi naravno imao mnogo vecu vlast od gradonacelnika :lol: sala :lol: )! :D Naravno bilo bi i drugacijih ljudi (npr. guitarrr_babe i Keeper :D ) i svi bi bili srecni i zadovoljni..."untill the end of time..." :D

P.S. Ako sam nekog zaboravila,nemojte mi zameriti,nego recite pa da ispravimo :D
JAO bas si divna.. :oops: 8) ja reko da si me zaboravila.. :cry:
E da.. strava je sve sto si napisala.. al' zamislite koji bi to samor bio????? :roll: :x :twisted:
 
mortishaaa:
Keeper:
Courtney:
Keeper:
hehhe. DECJA MASTA MOZE SVASTA, jel da Courtney :lol:
salim se ...... zanimljiv ti je tvoj metal city ... mogao bih da zivim u njemu (cim mogu i ovde) ......
a sto se Dany-ja tiche, mislim da se razilazimo po pitanju estetike ....... :roll: :wink:
:D Pa,kad cemo da se preselimo?

ehmmmmmmm.
ehm ehm ehm. ne znaaaaam.
a s kime da zivim u tom crnilu?
....... moja mama nece hteti tamo, a moj burazer se boji mraaaaaaka :lol:
Pa sa mnom????? :shock: :shock: :shock: :shock:

uh, pa naravno, ne znam sta mi bi ..... :roll:
a jel' smemo moju kucu da ponesemo? jest' malo nezgodan voli da se pentra po kaucu i krevetu ..... ali ...... :roll:
 
Keeper:
mortishaaa:
Keeper:
uh, pa naravno, ne znam sta mi bi ..... :roll:
a jel' smemo moju kucu da ponesemo? jest' malo nezgodan voli da se pentra po kaucu i krevetu ..... ali ...... :roll:
jedno pitanje :!: jel' muzjak ili zenka? imam i ja kucu koje se ne bih odrekla :shock: :lol: :lol:
:roll:

muzjak. heheheh. dobro, njima cemo napraviti posebnu kucicu, veeeeeeeliku da nas ne gnjave :wink:
taman da se malo kolju.. :oops: :twisted:
ali ih nekad pustamo kod nas?? zar ne? :evil:
 
mortishaaa:
Keeper:
mortishaaa:
Keeper:
uh, pa naravno, ne znam sta mi bi ..... :roll:
a jel' smemo moju kucu da ponesemo? jest' malo nezgodan voli da se pentra po kaucu i krevetu ..... ali ...... :roll:
jedno pitanje :!: jel' muzjak ili zenka? imam i ja kucu koje se ne bih odrekla :shock: :lol: :lol:
:roll:

muzjak. heheheh. dobro, njima cemo napraviti posebnu kucicu, veeeeeeeliku da nas ne gnjave :wink:
taman da se malo kolju.. :oops: :twisted:
ali ih nekad pustamo kod nas?? zar ne? :evil:

ne, nego mi idemo kod njih :P
pa naravno da ce dolaziti kod nas ..... :lol:
 
Keeper:
mortishaaa:
Keeper:
ne, nego mi idemo kod njih :P
pa naravno da ce dolaziti kod nas ..... :lol:
mislis da bi stali u njihovu kucicu?? :? :? :? :? :shock: :? :? :? :shock: :? :? :? :? :shock:
:arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :P

pa naravnoooooo !!!!! pa mislis da bi im ja napravio neku jadnu kerecu kucicu ??? ..... imace kucu ko i svaki normalni ljudi ..... pa to su NASI psi :lol:
PA NARAVNO!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: stavrno... o glupostima raspravljamo.. mala kucica za Nase pse (kuce) SVASTA :P
 
mortishaaa:
overkill:
ALo,buduci clanovi Metalsitija,jel zna neko gde mogu da skinem Halloween mp3 ali dzabe? :lol:
Znam da nije bas ista tema ali naci cemo sa vec.
eeeeeeeeeeee... vidis ti to... zanimljivo.. kad saznas reci i meni!! :wink:
POZ novom clanu :D


Pozdrav i vama!!!Ma trazio sam SVUDA ali svi bre hoce da im platim!Ko da ne znaju da zivim u Srbiji.Mislim,hocu ja da platim,al za ceo mp3 jedno 200 din :D :D :D
 
overkill:
ALo,buduci clanovi Metalsitija,jel zna neko gde mogu da skinem Halloween mp3 ali dzabe? :lol:
Znam da nije bas ista tema ali naci cemo sa vec.

Mozes da skidas pesmu po pesmu(ako ti odgovara). Odes na www.winMX.com ili www.Kazaa.com i skines jedan od ova dava programa (WinMX ili Kazaa)(Brzo se skidaju 8) ). Onda aktiviras program - nadjes SEARCH - Na tom mestu ukucas "Halloween" i program ti sam nadje sve sto moze da nadje(pesme).
 
overkill:
mortishaaa:
overkill:
ALo,buduci clanovi Metalsitija,jel zna neko gde mogu da skinem Halloween mp3 ali dzabe? :lol:
Znam da nije bas ista tema ali naci cemo sa vec.
eeeeeeeeeeee... vidis ti to... zanimljivo.. kad saznas reci i meni!! :wink:
POZ novom clanu :D


Pozdrav i vama!!!Ma trazio sam SVUDA ali svi bre hoce da im platim!Ko da ne znaju da zivim u Srbiji.Mislim,hocu ja da platim,al za ceo mp3 jedno 200 din :D :D :D
mnogo hoces.. :wink: :lol: :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top