Quantcast

Weirdo Girls

Snake Lively

Buduća legenda
Moderator
Poruka
26.970
Da li volite neobične devojke i koji neobični tip najviše volite

Neobično je preširok pojam, ali hajde da ne mislimo na goth i ostale subkulture, nego neobične na svakodnevni način, tipa introvertnog molekularnog biologa

Da li vas to pali ili odbija

I ako ste bi obična osoba, da li biste mogli da bude sa neobičnom osobom

Julius Primus

Početnik
Poruka
47
Svaka osoba je neobična na svoj način.
Lično, meni su najzanimljivije te crte po kojima je neko drugačiji, bilo u karakteru bilo u emocijama, interesovanjima... :)

Neko je introvertan neko ekstravertan, neko više pažnje daje ekstravertnim osobama, neko introvertnim. Tu ima svih kombinacija verovatno.

Poruka
6.186

Neobično je preširok pojam, ali hajde da ne mislimo na goth i ostale subkulture, nego neobične na svakodnevni način, tipa introvertnog molekularnog biologa

Benedikt voli Amelie, tralalalalalala.

O.T.
Ovisi na koji nacin neobicne.

Redmond

Poznat
Moderator
Poruka
9.389

Rekao bih da sam blizi neobicnoj nego obicnoj osobi, a za partnera bih mogao da imam i obicnu i neobicnu ako mi pasu po karakteru i izgledu.
Da, pale me i te malo opicene, blago agresivne i autoritativne ribe.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.