Koristim Microsoft Office 2007 i kada u Microsoft Outlooku dobijem fajlove sa ekstenzijama navedenim u naslovu teme, ne mogu da ih otovorim iz priloga u atačmentu, nego moram da ih kopiram na radnu površinu (može i u neki drugi direktorijum) i tek onda mogu da ih otvorim.
Može li se podesiti otvaranje iz priloga mejla? Sve ostalo otvaram bez problema.
Može li se podesiti otvaranje iz priloga mejla? Sve ostalo otvaram bez problema.
