Webarchive, mpg, mp3,wmv i Windows 7

Mika1111

Zainteresovan član
Poruka
153
Koristim Microsoft Office 2007 i kada u Microsoft Outlooku dobijem fajlove sa ekstenzijama navedenim u naslovu teme, ne mogu da ih otovorim iz priloga u atačmentu, nego moram da ih kopiram na radnu površinu (može i u neki drugi direktorijum) i tek onda mogu da ih otvorim.
Može li se podesiti otvaranje iz priloga mejla? Sve ostalo otvaram bez problema.
 

Back
Top