"We stand USA" нови покрет у САД!

Slavenska

Domaćin
Poruka
4.286
ауторска тема

САД никада више у поделама , на демократе и републиканце, на црне и беле, на беле и жуте ..подела на расе , нације ,класе итд..

Мој пажњу је привукао нови , прилично новији покрет , формиран негде 2021 године у САД који је формиран као одговор на политику дубоке државе .

"We stand USA"


We Stand USA is mobilizing Christians to STAND UP, SPEAK OUT and GET INVOLVED in protecting our God given freedoms here in America! God has given us these freedoms and the resources of this great country to help protect them. He has ENTRUSTED us with these things in America and we have a responsibility to protect them for us, our families and future generations. We are a beacon of light and freedom for the whole world to see and follow our example. If our light goes out, the whole world will be in darkness.


Покрет се састоји од неколико начела , залажу се за слободу , интегритет, верску слободу и како кажу да врате своју земљу у своје руке .

Покрет су у начелу основали САД хришћани који сматрају да им је држава угрожена од стране дубоке државе и желе да државу врате у руке грађана САД .

Оно што је се разликује од других покрета је то што ови делују доста активно и агресивно , припадници су ситуирани припадници високе или више класе САД , те може се закључити да нису ту због профита , него да би испунили своје циљеве .

Покрет између осталог инсистира да се њихови чланови ангажују на друштвеним мрежама , да се отврају профили на друштвеним мрежама , све више на неким независним као што је телеграм и да се износи своје мишљење , односно опречно мишљење од садашње политке САД администрације .

У многим крајевима САД су се појавили плакати "We stand USA" као одговор на плакате "We stand with Ukraine "

Да ли је ово један последњи трзај САД да нешто промени у својој унутрашњој политици или нешто посве друго , остаје да видимо .

Чињеница је да ће после овог рата у Украјини и пораза САД бити потпуно свеједно ко ће даље водити САД , чињеница је да ће полтика коју води Бајден у потпуности да разори САД привреду и доводе до унутрашњих сукоба ..Шта даље овај покрет може да носи , остаје да видимо .
 
Ma ništa od njih, ako zatreba majnstrim mediji će ih proglasiti komunistima i u startu eliminisati.

Могуће да ће их сруштити , то је несумњиво , али је чињеница да постоје ..

Јест да су себи дали мало више на важности , као да ће они да предводе цели свет као неки ослободиоци , али се јесу побунили , макар дигитално .

Нуде чак и да обуче људе који желе да приступе њиховом покрету као , како они кажу "дигитални активисти "..ово је дефитнивно одговор на сорошевску агенду .
 
We Stand USA is mobilizing Christians to STAND UP, SPEAK OUT and GET INVOLVED in protecting our God given freedoms here in America! God has given us these freedoms and the resources of this great country to help protect them. He has ENTRUSTED us with these things in America and we have a responsibility to protect them for us, our families and future generations. We are a beacon of light and freedom for the whole world to see and follow our example. If our light goes out, the whole world will be in darkness.
ja vam pricam da je ceo svet u ideoloskom corsokaku, i da ga jedino mi ameri mozemo spasti, ali vi sumnjate u moje dobre hriscanske namere, i plan vam se ne svidja, jer ste indoktrinirani komunizmom, blokovskom podelom, zivite u proslosti, ...
 
Najbitnije je da taj pokret nekako obrazuje svoje oružane snage kako bi se izborio za ciljeve.

https://www.westandusa.org/

Један од сајтова , не знам сада баш за оружане формације , али питам се шта би се десило када би овакви људи у једном моменту преузели власт у САД ..

Мислим да су ово разочарани Трампови гласачи , може да се каже и бивши републиканци који желе неку промену .
 
ja vam pricam da je ceo svet u ideoloskom corsokaku, i da ga jedino mi ameri mozemo spasti, ali vi sumnjate u moje dobre hriscanske namere, i plan vam se ne svidja, jer ste indoktrinirani komunizmom, blokovskom podelom, zivite u proslosti, ...

Американци нису Богом дани , они нека чисте своје двориште а нека свет оставе на миру ..свет ће да буде спокојан без њих .
 
Американци нису Богом дани , они нека чисте своје двориште а нека свет оставе на миру ..свет ће да буде спокојан без њих .
onda srecno sa mrakom i smrzavanjem, nema gasa, nema struje, nema benzina, nema secera, nema ulja, nema vam bre zivota, UPROPASTILI STE SVE

ko to vi? bezboznici

Иди онда , учлани се , постани дигитални активиста овој новој групи .
bice jos grupa, 1 lasta ne cini prolece

p.s. pa ja podrzavam tvoju temu sva srca ti saljem, ne znam zasto si sad protiv mene, zasto me teras?
 
onda srecno sa mrakom i smrzavanjem, nema gasa, nema struje, nema benzina, nema secera, bnema ulja, nema vam bre zivota, UPROPASTILI STE SVE

А где то нема ?

Можда нема у ЕУ и САД , тј нема тамо где су уништили интересе свог народа .

Није мени лош овај покрет , не звучи ми лоше , али ипак није то више толико ни битно јер ускоро када САД буде поражена од стране слободарског света , то ко
ће водити САД неће уопште бити битно .

можда су окаснили .
 
onda srecno sa mrakom i smrzavanjem, nema gasa, nema struje, nema benzina, nema secera, nema ulja, nema vam bre zivota, UPROPASTILI STE SVE

ko to vi? bezboznici


bice jos grupa, 1 lasta ne cini prolece

p.s. pa ja podrzavam tvoju temu sva srca ti saljem, ne znam zasto si sad protiv mene, zasto me teras?

Нисам против тебе , само сматрам да је време доминације САД на глобаном нивоу давно порошло време .

е, сад то не искључује да не може доћи до унутрашњих потреса у САД
 
А где то нема ?

Можда нема у ЕУ и САД , тј нема тамо где су уништили интересе свог народа .

Није мени лош овај покрет , не звучи ми лоше , али ипак није то више толико ни битно јер ускоро када САД буде поражена од стране слободарског света , то ко
ће водити САД неће уопште бити битно .

можда су окаснили .
srbija uvozi struju u sred proleca na leto, vucic vam preti da ste ga ugasili, i jeste cim ode eps... ok onda ako nema u usa, ali svabama su rusi zavrnuli gas za 40%, a ne nama
u australiji isto kazu da gase svetlo, kao da sijalice mogu ista da ustede, ove moderne led od 15 wati?

mozda smo okasnili, ali ja te pitam koja je alternativa? umesto pobede nad rusijom, vi biste sada ameriku da pobedite?

kako ne shvatas da nema pobednika uopste, da se svi vi samo varate? ne moze se pobediti ni nuklearna sila rusija, ne moze ni amerika, mogu samo svi ostali da budu porazeni.
Покрет су у начелу основали САД хришћани
tvoj problem je komunisticka predrasuda, hriscani su za tebe samo pokret
 
srbija uvozi struju u sred proleca, vucic vam preti da ste ga ugasili, i jeste cim ode eps... ok onda ako nema u usa, ali svabama su rusi zavrnuli gas za 40%, a ne nama
u australiji isto kazu da gase svetlo, kao da sijalice mogu ista da ustede, ove moderne led od 15 wati?

mozda smo okasnili, ali ja te pitam koja je alternativa? umesto pobede nad rusijom, vi biste sada ameriku da pobedite?

kako ne shvatas da nema pobednika uopste, da se svi vi samo varate? ne moze se pobediti ni nuklearna sila rusija, ne moze ni amerika, mogu samo svi ostali da budu porazeni.

tvoj problem je komunisticka predrasuda, hriscani su za tebe samo pokret

али САД ће бити спржена ако нападне Русију а не Србија ..

Србија једина сигурна држава у овом моменту јер је на страни правде и на руској страни .

Везано за покрет

Ко зна , можда овај покрет заиста постоји а можда је и још једна игра ФБИ да лаковерне навуче и да им суди , као за 6 јануар и упад у конгрес .
 
Нисам против тебе , само сматрам да је време доминације САД на глобаном нивоу давно порошло време .
jeste, ali ne nudi se niko da zameni dolar osim rublje
е, сад то не искључује да не може доћи до унутрашњих потреса у САД
samo ako bude masovnih otpustanja, a to se ovde nece desiti kao tu kod vas - nemamo kada da potresamo, radimo, posao nece da ceka da mi strajkujemo kao u engleskoj i kojekuda, u fijatu npr.
 
jeste, ali ne nudi se niko da zameni dolar osim rublje

samo ako bude masovnih otpustanja, a to se ovde nece desiti kao tu kod vas - nemamo kada da potresamo, radimo, posao nece da ceka da mi strajkujemo kao u engleskoj i kojekuda, u fijatu npr.

шта си ти овде представник САД ?

Можда ти радиш , али милиони других грађана САД не раде и немају где да живе , али чак и када раде држава њихове порезе , без да их ико пита , узимају да би финасирали рат у Укрјаини ..

Ето на пример ти радиш и твој део ,од твоје плате, се узима да би се убијали Руси у Украјини , да би се рат наставио ..

Можда теби то не представља проблем , али верујем да има људи којима то представља велики проблем .Нико се не бави пропблемом САД грађана , него Украјином .
 
шта си ти овде представник САД ?
Pa, eto zivim u usa vec 10-15 godina, a sto, jel imate boljeg?
Можда ти радиш , али милиони других грађана САД не раде и немају где да живе , али чак и када раде држава њихове порезе , без да их ико пита , узимају да би финасирали рат у Укрјаини ..
ma jok, ja ne radim za vojnu industriju koja se finansira iz primarne emisije, prosto se nastampa para koliko treba
Ето на пример ти радиш и твој део ,од твоје плате, се узима да би се убијали Руси у Украјини , да би се рат наставио ..
nije tacno, pare se stampaju koliko se misli da treba
Можда теби то не представља проблем , али верујем да има људи којима то представља велики проблем .Нико се не бави пропблемом САД грађана , него Украјином .
polako se ameri bude, nema mleka u prahu, nema tampona jes malo banalno, ali...
 
Pa, eto zivim u usa vec 10-15 godina, a sto, jel imate boljeg?

ma jok, ja ne radim za vojnu industriju koja se finansira iz primarne emisije, prosto se nastampa para koliko treba

nije tacno, pare se stampaju koliko se misli da treba

polako se ameri bude, nema mleka u prahu, nema tampona jes malo banalno, ali...

Није битно да ли радиш или не радиш за војну индустрију .

Ти радиш , значи да си порески обвезник , што значи да, желео ти или не , дикретно дајеш свој учинак рату у Украјини .
 
Није битно да ли радиш или не радиш за војну индустрију .

Ти радиш , значи да си порески обвезник , што значи да, желео ти или не , дикретно дајеш свој учинак рату у Украјини .
svi rade, znaci sluze mamonu, a protiv su Boga? - tvoja logika je iskljuciva
ti pijes coca-colu, ili s njom spiras rdju kao zaharova, znaci imas ucinak u ratu, jer oni isto placaju porez ovde
kupujes goriivo za petroDOLAR, znaci podrzavas USA - kazem ti, iskljuciva ti je logika.
 
svi rade, znaci sluze mamonu, a protiv su Boga? - tvoja logika je iskljuciva
ti pijes coca-colu, ili s njom spiras rdju kao zaharova, znaci imas ucinak u ratu, jer oni isto placaju porez ovde
kupujes goriivo za petroDOLAR, znaci podrzavas USA - kazem ti, iskljuciva ti je logika.

Може теби да се допада или не допада , то је чињеница .

Чињеница је да свако ко ради у САД а опорезиван је , директно учествује у финасирању рата у Украјини .

Осим тога шта ћеш у САД , врати се назад .
 
Може теби да се допада или не допада , то је чињеница .

Чињеница је да свако ко ради у САД а опорезиван је , директно учествује у финасирању рата у Украјини .

Осим тога шта ћеш у САД , врати се назад .
posredno svako ko kupi nesto americko cinjenicno pomaze rat
deca su usred skolovanja, zena napreduje u krijeri, a ja se ne zalim
osim toga, sta bih radio u beogradu, 'vatao let za neko grcko ostrvo?
 

Back
Top