wc na poslu

Koliko radnog vremena dnevno spucate u wc-u? :mrgreen:
Da, još jedan konstruktivni predlog.
Osim pdf-a posvećenom "liku i delu" J. J. mogao bi otvoriti i pdf Klozet, pa se tamo slatko ispričajte o svemu što ima veze sa wc-om. 👆
Jbt, svaki dan u Svaštari niče po jedna nova klozetska tema!
Lanula bih sada još nešto konkretnije, ali neću.
Znači, otvaraj pdf Klozet pod hitno, pogušiste nas smradom u Svaštari.

postajes ozbiljna konkurencija Smorishi
FwMgBy_WIAAcBl5.jpg

ne znam zasto obrces oci.
to je ozbiljno pitanje i ozbiljna tema na koju se rade ozbiljen studije.

na fakultetu sam imao predmet "fabricka postrojenja" gde se uci projektovanje radionica i fabrika i izmedju ostalog jasno je receno da se u proseku izgubi oko 40 minuta radnog vremena po radniku na odlaske u wc.. to je zvanican statisticki podatak
zato je jako vazan raspored wc-a u okviru radnog prostora i fruktacija ka njemu i pored cega prolazis i da li moze da ti odvuce paznju ili vreme.

ozbiljna je prica.

ne znam zasto obrces oci.
to je ozbiljno pitanje i ozbiljna tema na koju se rade ozbiljen studije.

na fakultetu sam imao predmet "fabricka postrojenja" gde se uci projektovanje radionica i fabrika i izmedju ostalog jasno je receno da se u proseku izgubi oko 40 minuta radnog vremena po radniku na odlaske u wc.. to je zvanican statisticki podatak
zato je jako vazan raspored wc-a u okviru radnog prostora i fruktacija ka njemu i pored cega prolazis i da li moze da ti odvuce paznju ili vreme.

ozbiljna je prica.
I ja sam završila taj fakultet, pa i smer kao i ti (nekim čudom znam), ali mi ne radismo elaborate na temu vršenja male i velike nužde na poslu, već mnogo toga ozbiljnijeg.
Zamisli, radnici imaju fiziološke potrebe za vreme radnog vremena!? Pa, sram ih bilo kako smeju svom poslodavcu ukrasti 40 minuta od radnog vremena, za koje ih on plaća minimalac platom, većinu u zemlji Srbiji!

I što ti smeta moje kolutanje očima?
Kao da su svi ostali sa oduševljenjem prihvatili još jednu wc temu, a jedino meni smetaju stalne klozetske teme.

Poslednja izmena:
Imam strasno dobru ideju- Neka radnici sami otvore svoje firme, pa pozaposljavaju u njima radnike koji idu u wc 3 i po sata dnevno.

Inace, radio sam u firmi gde doticni 'vredni radnici', na pauze idu i po 3 sata dnevno, dok ja pokrivam njihov 'vredni rad'.

Ne mozete da se otarasite levicarskog populizma i na temi o sra.nju, legendarno. :sad2:

Jednoj ovako ozbiljnoj temi, od esencijalnog značaja za produktivnost preduzeća, nije mesto u pdf Svaštara, već u pdf Posao i ekonomija.
Ipak se studije rade na temu prava čoveka na obavljanje fizioloških potreba i za vreme radnog vremena i koliko to utiče na zaradu poslodavca.

Umesto povike na Yuru, zakonom uvesti pelene za odrasle kao obavezne na poslu, a wc-e trajno zaključati! Kakav radnik, on je samo broj! Dignimo glas za prava poslodavaca na što veći profit!

Ovi što rade od kuće (pa im je toliko dosadno da otvaraju ovakve teme), ne moraju nositi pelene, ali obavezno da imaju ugrađenu kameru na vratima svog wc-a (sa spoljne strane, radi očuvanja privatnosti), koju su dužni uključiti svaki put kada ulaze u wc, mahnuti poslodavcu, a isto uraditi po obavljenoj potrebi, pa isključiti kameru.

Dakle, premestiti temu u pdf Posao i ekonomija, gde će se pomenuto temeljno razmotriti sa svih aspekata!

Na istom tom poslu, ti 'vredni radnici' davali otkaze, jer im se vise isplatilo da rade u 'zlim firmama' puput Jure.

Cim je neko radnik, taj je odmah vredan, dobar i posten, i poslodavac ga krade, prva lekcija o zivotu, pardon, o marksizmu.

Imam strasno dobru ideju- Neka radnici sami otvore svoje firme, pa pozaposljavaju u njima radnike koji idu u wc 3 i po sata dnevno.

Inace, radio sam u firmi gde doticni 'vredni radnici', na pauze idu i po 3 sata dnevno, dok ja pokrivam njihov 'vredni rad'.

Ne mozete da se otarasite levicarskog populizma i na temi o sra.nju, legendarno. :sad2:
Teorija viška vrednosti nikada nije oborena. A svakog dana se potvrđuje.

Teorija viška vrednosti nikada nije oborena. A svakog dana se potvrđuje.
Vrednost ne dolazi od rada, vrednost je iskljucivo i jedino subjektivna stvar.

Ali cak i da uzmemo da je tacno da vrednost dolazi od rada, postoje radnici ciji rad vredi potpuni minus, i oni se kroz levicarsko radno pravo i Sindikate izjednacavaju sa radom radnika ciji rad vredi mnogo.

To je najbolji izum ikada, pogotovo tamo gde ti "stopuju vreme" :lol: Bukvalno "Uno reverse card"
uno-reverse-card-v0-s6sutz9u84lb1.png

Svi su na "specijalnim zadacima" a ja cu da budem "vrednica", kako da ne. :manikir: Idem ja lepo do toaleta a vi vidite sta cete, nekad ih i pitam jel im treba mozda nesto.

Najveca dilema na poslu mi je bila sta da izaberem danas "technicki problemi" ili wc :think:

Two-Buttons.jpg

Koliko god zvucalo ruzno jednostavno sa nekima mora tako za dobrobit svih, i opet sam bio smatran kao neko od vrednijih radnika, sto mi je bas korisna titula.
Pogotovo u rasulu kada "privilegovani" hlade onu stvar na poslu i svale sve na tebe, nista idemo mi lagano da pustimo vodu, i da pogledamo plocice, desi se cesto i da sretnem nekog, pa kad neko pita zasto nema nikog na radnom mestu reci cu mu zato sto sam bio u wc-u pa ce valjda da skapira zbog cega takva izjava nema veze s mozgom.

Poslednja izmena:

Back