WarCraft-film

Ufff.. uskoro izlazi raid na Ruby Sanctum. :D

A evo i female worgen.

168003.jpg
 
Pa..... one su ....... MACE!

Bez zezanja. Kittens!!! hehehe. Bas su slatke. ( ne na "ja bih ih kresnuo" fazon):per:

I eto. Jos jedan dokaz da Blizzard povladjuje Alijansi. Taurenke nisu ovako slatke. FUCKIN' BLIZZARD!!!:rtfm:
 
Ufff.. uskoro izlazi raid na Ruby Sanctum. :D

Raid na Ruby sanctum? Znaci pocele su pripreme za kataklizmu.

Da vidimo. Pred dolazak Lich Kinga, bilo je sveopste rasulo. Malo-malo pa bi frostwyrmovi rokali glavne gradove, Nekropolisi su visili svuda po Azerothu, a kuga je pocela da se siri ponovo i da svakoga pretvara u zombije.
(Znam to najbolje, bio sam jedan od glavnih distributera u Barrensu....:hahaha::evil:)

Pred dolazak Deathwinga, mozemo da ocekujemo samo poboljsanje efekata i novih Katastroficnih ideja. A pred samo vece izlaska Kataklizme zemljotresi ce da rokaju sve servere.... 100%.

MUHAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!!!:worth:
 
Pa ko vam je kriv kad vam je drugaciji lore? :D

Lore? A kakve bre veze imaju Worgeni sa Alijansom? Pa ljudi su ih prvi odbacili kao posast, bas kao i Blood elfove. Takvi su ljudi: Dok im koristis, njihov si saveznik. Kad prestanes da budes koristan, odbace te kao pocepanu krpu. Zato su se BElfovi i pridruzili Hordi.

A vukovi znaju za oprostaj mnogo vise nego Belfovi, uveren sam. :roll::dash:

Sviranje ***** brate. Rekao sam to cim su ubili Arthasa i kazem opet. Do Arthasove smrti trajala je prava radnja Warcrafta, koja je imala podlogu u vecini stvari. Nakon smrti Lich Kinga..... imaju slobodan put da izmisljaju do mile volje, a da i ne trude se da nadju zadovoljavajuce razloge.;)
 
Lore? A kakve bre veze imaju Worgeni sa Alijansom? Pa ljudi su ih prvi odbacili kao posast, bas kao i Blood elfove. Takvi su ljudi: Dok im koristis, njihov si saveznik. Kad prestanes da budes koristan, odbace te kao pocepanu krpu. Zato su se BElfovi i pridruzili Hordi.

A vukovi znaju za oprostaj mnogo vise nego Belfovi, uveren sam. :roll::dash:

Sviranje ***** brate. Rekao sam to cim su ubili Arthasa i kazem opet. Do Arthasove smrti trajala je prava radnja Warcrafta, koja je imala podlogu u vecini stvari. Nakon smrti Lich Kinga..... imaju slobodan put da izmisljaju do mile volje, a da i ne trude se da nadju zadovoljavajuce razloge.;)

Pa ti li bi trpeo veukodlake u svojoj blizini, znajuci da si human?:D A sto se tice BElfova, za to je kriv Garithos i njegova mrznja prema svemu neljudskom.:)
Sto se tice price...Ne znam, ali mislim da nije lose da izmisle neke nove stvari.Meni se doapda da budem deo new age-a u Azerothu. :D
 
Pa ti li bi trpeo veukodlake u svojoj blizini, znajuci da si human?:D A sto se tice BElfova, za to je kriv Garithos i njegova mrznja prema svemu neljudskom.:)
Sto se tice price...Ne znam, ali mislim da nije lose da izmisle neke nove stvari.Meni se doapda da budem deo new age-a u Azerothu. :D

E pa ja sam ti oldfashion guy!!! Jesam za promene, ali racionalne, ne ludacke.

Ma Garithos je bio sam odraz celokupnog "covecanstva". Vidim, neko je digo glas protiv maltretiranja belfova? Kur moj. Svi su oni to znali i nije ih bilo briga.

Sto se tice vukodlaka.... sto da ne? Kad bi me uverili da ne zele moje dupe za gulas, bio bih im najbolji ortak.:mrgreen:
Prica o njihovom nastanku nije jos razjasnjena potpuno, doduse. Dosad smo svi znali da je kletva pocela sa Arugalom. Ali ako su vukodlaci bili dovoljno razumni da se sakriju od celog sveta, to znaci da nisu bili bezumne zveri kako ih vidjamo u Silverpine sumi.
A to dalje znaci da su verovatno POKUSALI da se sporazumeju sa ljudima, ali su ih ovi napali ko gubavce.

Thus, my story comes to a conclusion!!! Obilić je *****!:hahaha:
 
E pa ja sam ti oldfashion guy!!! Jesam za promene, ali racionalne, ne ludacke.

Ma Garithos je bio sam odraz celokupnog "covecanstva". Vidim, neko je digo glas protiv maltretiranja belfova? Kur moj. Svi su oni to znali i nije ih bilo briga.

Sto se tice vukodlaka.... sto da ne? Kad bi me uverili da ne zele moje dupe za gulas, bio bih im najbolji ortak.:mrgreen:
Prica o njihovom nastanku nije jos razjasnjena potpuno, doduse. Dosad smo svi znali da je kletva pocela sa Arugalom. Ali ako su vukodlaci bili dovoljno razumni da se sakriju od celog sveta, to znaci da nisu bili bezumne zveri kako ih vidjamo u Silverpine sumi.
A to dalje znaci da su verovatno POKUSALI da se sporazumeju sa ljudima, ali su ih ovi napali ko gubavce.

Thus, my story comes to a conclusion!!! Obilić je *****!:hahaha:

Pa dobro, mozda i jesu humani arogantni...:mrgreen: Hm, vukodlaci su se sami sakrili ili su ih humani izdvojili od sveta onim Greymane zidom?
 
Pa dobro, mozda i jesu humani arogantni...:mrgreen: Hm, vukodlaci su se sami sakrili ili su ih humani izdvojili od sveta onim Greymane zidom?

Vukodlaci su prvo pokusali da komuniciraju sa ljudima kad ih je k;etva obuzela, ali neuspesno, pa su sazidali Greymane zid i zabarikadirali se tamo.

Nije mi samo jasno od cega su ziveli toliko godina. Nisu imali hrane...nista. Sigurno s pecali ribu.:mrgreen:
 

Back
Top