Quantcast

WarCraft-film

G.H.O.S.T.

Poznat
Poruka
7.997
Stvarno? Kako se tacno zove? Ako znas.

Ma Neltherion moze da nam pusi tuki. Kad smo mi ubili Malygosa ( vodju plavih zmajeva) i Lich Kinga, jedan zmajcek manje vise ne znaci nista.:hahaha:

Salis se? Ma brate, poceo sa sa Warcraftom u 5om razredu. Ne secam se perioda kad ga vise samarao.:per:

I ja sam poceo sa WarCraftom u 5 razredu. :D
Sad uglavnom igram DOTU, nekad razgradnju, mada nisam odavno... :)

Brate, ovo je pali dragon a.k.a Deathwing...Pa sad kazi da je zmajcek...:mrgreen:
Joj brate, sad mi zvuci budalasto, ali bacao sam ga i na Jainu, i na Sylvanas(dok je jos bila vilovnjakinja), a bacao sam ga i na Tyrande.:mrgreen:

@ Night Assassin Ne racunas se ako makar jednom nisi sv*sio na neku heroinu iz Warcrafta. :mrgreen:

Only Marko now

Ističe se
Poruka
2.411
Hahahahahahahaha!!!:hahaha: Da, zaboravio sam na Silvanu. Mada je ova Silvana iz WoWa DALEKO bolja *****. Uh, sta bih joj radio. Seksepilnija je od vecina zivih, iako j emrtva. :per::hahaha:

Ma brate, nije Deathwing nikakva sila veca od Arthasa. Arthas je bio jaci od Kil'Jaedena, a on ga je stvorio. Deathwing je samo vodja crnih zmajeva. Jeste, Crni zmajevi su zmajevi unistenja, ali Lich King je jaci od njih......bio. :mrgreen:
Deathwing je malo jaci od ostalih zmajeva zato sto ima onaj Dragon soul. Nekakvo oruzje koje sadrzi esencije svih 5 vrsta zmajeva.
I to je sve. Ma sviranje kukuruzu.

G.H.O.S.T.

Poznat
Poruka
7.997
Brate ti si pukao u mozak.:cross::dash:

Hahahahahahahaha!!!:hahaha: Da, zaboravio sam na Silvanu. Mada je ova Silvana iz WoWa DALEKO bolja *****. Uh, sta bih joj radio. Seksepilnija je od vecina zivih, iako j emrtva. :per::hahaha:

Ma brate, nije Deathwing nikakva sila veca od Arthasa. Arthas je bio jaci od Kil'Jaedena, a on ga je stvorio. Deathwing je samo vodja crnih zmajeva. Jeste, Crni zmajevi su zmajevi unistenja, ali Lich King je jaci od njih......bio. :mrgreen:
Deathwing je malo jaci od ostalih zmajeva zato sto ima onaj Dragon soul. Nekakvo oruzje koje sadrzi esencije svih 5 vrsta zmajeva.
I to je sve. Ma sviranje kukuruzu.

Nah, I'm just role-playa.:mrgreen:

Kako god, ja sam vec poceo da se oruzam i pripremam za njegov izlazak.:D

EDIT:Nisam mogao, a da ne dodam...Sil(o)vana. :mrgreen:

LankasterR33

Zainteresovan član
Poruka
141
ja se samo nadam da film nece biti potpuno razocaranje...jer ima veoma jaku podlogu(pricu).A sto se tice glumaca...opet kazem,voleo bih da vaznije uloge pruzmu manje poznati(bas kao sto je to uradjeno sa nekim ulogama u LOTR-u i nikada ni jedan drugi film ga nece prevazici).

LankasterR33

Zainteresovan član
Poruka
141
Brate, ovo je pali dragon a.k.a Deathwing...Pa sad kazi da je zmajcek...:mrgreen:
Joj brate, sad mi zvuci budalasto, ali bacao sam ga i na Jainu, i na Sylvanas(dok je jos bila vilovnjakinja), a bacao sam ga i na Tyrande.:mrgreen:

@ Night Assassin Ne racunas se ako makar jednom nisi sv*sio na neku heroinu iz Warcrafta. :mrgreen:

stvarno..brate,primetio sam da u igrici ima stvarno seksi zena,u filmu bi to moglo malo da se poboljsa sa zivim zenama..pa bi imao malo vise materijala da razradis :per:

Only Marko now

Ističe se
Poruka
2.411
Tooo lutko!!! :hahaha:

Sad kad smo resili ko bi bio super u ulozi Jaine ( iliti Dzejne, na srpskom) , sta vellite za ostale?
Moja procena.... hmmm:think:
Silvana mora biti neka sisata crnka. Mislim... u WoWu je prsata do bola, ukoliko je niste videli u sadasnjem stanju. Najjaca riba trenutno. Bolja i od Dzejne i od Tirande i od Majev i svih drugih kojih ne mogu sad da se setim.

G.H.O.S.T.

Poznat
Poruka
7.997
stvarno..brate,primetio sam da u igrici ima stvarno seksi zena,u filmu bi to moglo malo da se poboljsa sa zivim zenama..pa bi imao malo vise materijala da razradis :per:

Tooo lutko!!! :hahaha:

Sad kad smo resili ko bi bio super u ulozi Jaine ( iliti Dzejne, na srpskom) , sta vellite za ostale?
Moja procena.... hmmm:think:
Silvana mora biti neka sisata crnka. Mislim... u WoWu je prsata do bola, ukoliko je niste videli u sadasnjem stanju. Najjaca riba trenutno. Bolja i od Dzejne i od Tirande i od Majev i svih drugih kojih ne mogu sad da se setim.

Ajme mene ako se u filmu nadje tolko sexi zenskinja...:lol:
Cu lepim flasteri na ruke :lol:

Tyrande-neka Latina... :D

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.