War Thunder

Са малим закашњењем одговарам. И ја играм једно месечак дана што није баш дуг период али је игра феноменална. А што се тиче тих питања везаних за игру најбоље ти је да погледаш туторијале на YT или на њиховом форуму да приупиташ. Мада питај сад, можда и ја знам одговор =)
 
I ja sa zakasnjenjem, nisam bas cest na krsti.

Ne igram vise, cilj mi je bio da otkljucam Spitfire, sto sam i uradio, a zatim i P-51, ali nazalost njega nisam jer je problem kod igre sto te brzo zasiti, barem kod mene koji mogu da odigram par meceva dnevno, a ujedno igram jos jednu multiplayer igru.
Uglavnom niko ne obraca paznju na bombardere, i to mi je bas bzv. a ja sam tesko da mogu skinuti i tog jednog, jer su mnogo tanky. Dobro je ako imas neku ekipu, barem troje recimo, pa da napravite taktitu, ovako svako za sebe je bzv, brzo smori, tesko se nadje teammate.
 
Poslednja izmena:
I ja sa zakasnjenjem, nisam bas cest na krsti.

Ne igram vise, cilj mi je bio da otkljucam Spitfire, sto sam i uradio, a zatim i P-51, ali nazalost njega nisam jer je problem kod igre sto te brzo zasiti, barem kod mene koji mogu da odigram par meceva dnevno, a ujedno igram jos jednu multiplayer igru.
Uglavnom niko ne obraca paznju na bombardere, i to mi je bas bzv. a ja sam tesko da mogu skinuti i tog jednog, jer su mnogo tanky. Dobro je ako imas neku ekipu, barem troje recimo, pa da napravite taktitu, ovako svako za sebe je bzv, brzo smori, tesko se nadje teammate.

Па не знам шта да ти кажем. Мени је игра феноменална. Доста историјски тачна веома игрива. Не знам како те тако засити. Једино ако играш са једним авионом константно. Сваки авион је прича за себе. А то за бомбардере, па мени је најлепше кад сам јурим једног. Мало је теже на првим ранковима али већ кад почнеш да добијаш 4 и више митраљеза, лако је. Да не спомињем кад добијеш топове од 37mm, где ти треба свега два три хица да прњполовиш бомбардера. Ја из сваке нације имам неке авионе које бих да пробам, па полако гурам ка њима.
 
Poslednja izmena:
Bilo je tu materijala za dobru igru, nažalost dobra ideja je uništena.
U početku da bi se došlo do mašina većeg nivoa trebalo je znati igrati , sada je to izmijenjeno pa svaki levat koji ima para može nikakvom igrom doći do jakih mašina.
U početku je igra super izgledala i bila je super optimizovana, sada izgleda isto ali je zahtjevnija, FPS čak i pada na neigriv nivo, naročito na radeonima od onda kada su izbacili svoju fiziku a ubacili Physx. Čak je na radeonima primjetan i delay u glavnom meniju dok na nvidiama ide glatko.
Učiti igrati War Thunder nema smisla jer se nakon svakog peča igra radikalno mijenja tako da bi trebalo svaki put učiti iz početka.
Igra je F2P i može probati svako, ali nemojte ni slučajno plaćati bilo šta, naročito golden eagles, premium valutu. Čisto bacanje para. Premium avion/tenk možete kupiti tek kada ga ubace u igru i tada je OP, ali sljedeći peč ga obavezno nerfuje i tada postaje beskoristan.
 

Back
Top