Walküre

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
2514.valkyrie.jpg


Sinoć sam sanjao Lajtu kao Valkiru koja dolazi i nudi mi odlazak u Valhalu gde će biti moja večna ljubavnica.

nije ni cudo sto nisu zalili da umru na bojnom polju...
 
..bem ti sunce lautneru ako moze meni malo toga shto konzumirash ,ja sanjam samo neke gluposti ...........:hahaha::hahaha::sad2:
snovi su naš susret sa sobom, na podsvesnom nivou :sad2: :lol:
kao i sa svojom senkom, pa i sa super egom
nekada su simbolični, a nekada su instinktivni, kao ovaj
ipak, to kako je dotični video sebe govori o njemu, kao o nekome ko vidi sebe, pa makar i kroz svoj super ego, kao ratnika dostojnog valhale, kao nečemu čemu teži
što je o5 bolje nego da je video i sanjao sebe kao budalu i bio zadovoljan s' tim' :lol:
 
snovi su naš susret sa sobom, na podsvesnom nivou :sad2: :lol:
kao i sa svojom senkom, pa i sa super egom
nekada su simbolični, a nekada su instinktivni, kao ovaj
ipak, to kako je dotični video sebe govori o njemu, kao o nekome ko vidi sebe, pa makar i kroz svoj super ego, kao ratnika dostojnog valhale, kao nečemu čemu teži
što je o5 bolje nego da je video i sanjao sebe kao budalu i bio zadovoljan s' tim' :lol:

.sad si mi ga uterao na finjaka jel to ?.....................................ja sanjam samo kako me neko davi napada i juri po celu noc i to tako traje godinama ,pa zmije ,veshtice i azdaje ,a kad pochnem da padam eeeeeeeeeeeee tu je tek shou .....................:)
 
nije, ne zameri - gde su mladi tu je šala :D
snovi su ozbiljna stvar i puno govore, pa mnoge odgovore o sebi možemo pronaći u njima
to makar tvrde mnogi priznati psiholozi
ja sam samo neozbiljan :D
 
pa misim...kad bi sad svako otvarao teme o tome koga je sanjao i koju bi ****, onda misim...:neutral:

...al dobro...ako modovima ne smeta da im balavci pišaju po forumu, mene tek boli ****** (boli uvo, da ne kažu da sam vulgaran)...
 
pa misim...kad bi sad svako otvarao teme o tome koga je sanjao i koju bi ****, onda misim...:neutral:

...al dobro...ako modovima ne smeta da im balavci pišaju po forumu, mene tek boli ****** (boli uvo, da ne kažu da sam vulgaran)...

sisaču kurrca opet pričaš i sisaš u isto vreme ?

Tema je vrhunska,ali ti nisi dostojan da u njoj učestvuješ.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top