Quantcast

Walküre

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Corvus

Iskusan
Moderator
Poruka
5.361
..bem ti sunce lautneru ako moze meni malo toga shto konzumirash ,ja sanjam samo neke gluposti ...........:hahaha::hahaha::sad2:
snovi su naš susret sa sobom, na podsvesnom nivou :sad2: :lol:
kao i sa svojom senkom, pa i sa super egom
nekada su simbolični, a nekada su instinktivni, kao ovaj
ipak, to kako je dotični video sebe govori o njemu, kao o nekome ko vidi sebe, pa makar i kroz svoj super ego, kao ratnika dostojnog valhale, kao nečemu čemu teži
što je o5 bolje nego da je video i sanjao sebe kao budalu i bio zadovoljan s' tim' :lol:

kambodza

Elita
Poruka
15.726
snovi su naš susret sa sobom, na podsvesnom nivou :sad2: :lol:
kao i sa svojom senkom, pa i sa super egom
nekada su simbolični, a nekada su instinktivni, kao ovaj
ipak, to kako je dotični video sebe govori o njemu, kao o nekome ko vidi sebe, pa makar i kroz svoj super ego, kao ratnika dostojnog valhale, kao nečemu čemu teži
što je o5 bolje nego da je video i sanjao sebe kao budalu i bio zadovoljan s' tim' :lol:
.sad si mi ga uterao na finjaka jel to ?.....................................ja sanjam samo kako me neko davi napada i juri po celu noc i to tako traje godinama ,pa zmije ,veshtice i azdaje ,a kad pochnem da padam eeeeeeeeeeeee tu je tek shou .....................:)

Corvus

Iskusan
Moderator
Poruka
5.361
nije, ne zameri - gde su mladi tu je šala :D
snovi su ozbiljna stvar i puno govore, pa mnoge odgovore o sebi možemo pronaći u njima
to makar tvrde mnogi priznati psiholozi
ja sam samo neozbiljan :D

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
140.699
pa misim...kad bi sad svako otvarao teme o tome koga je sanjao i koju bi ****, onda misim...:neutral:

...al dobro...ako modovima ne smeta da im balavci pišaju po forumu, mene tek boli ****** (boli uvo, da ne kažu da sam vulgaran)...

Lautner

Veoma poznat
Banovan
Poruka
10.741
pa misim...kad bi sad svako otvarao teme o tome koga je sanjao i koju bi ****, onda misim...:neutral:

...al dobro...ako modovima ne smeta da im balavci pišaju po forumu, mene tek boli ****** (boli uvo, da ne kažu da sam vulgaran)...
sisaču kurrca opet pričaš i sisaš u isto vreme ?

Tema je vrhunska,ali ti nisi dostojan da u njoj učestvuješ.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.