Wajles pomoc hitno

Poruka
8.529
Zdravo.

Usao mi je neki virus u laptop (hp compaq presario cq 62) i reinstalirao sam sistem Windows 7 home premium legalni sto sam dobio uz lap i sada nema vise onog wajlesa moram na net preko kabla probao sam da nije neki driver ali upozorenje od drivera mi je rekolo da network controller nije ukljucen a ne mogu da ga ukljucim zna li neko sta trebam da radim da namestim...???

ne znam kakve podatke?

Presario Cq 62
procesor 2.000Ghz
2gb rama
250gb hard disk
Imam ga skoro 4 meseca i nikada nisam imao problema sa njim ima blutut a problem je sto juce je usao neki virus skinuo sam film i wmv mi kaze d a trebam da skinem to i to da bi gleedao film i ja skino i instaalirao i uso virus onda sam radio reinstal Windows 7mice koja je legalna i sad sve radi ok samo kao da nema te antene za wajles i mogu na net samo preko kabla

Zdravo.

Usao mi je neki virus u laptop (hp compaq presario cq 62) i reinstalirao sam sistem Windows 7 home premium legalni sto sam dobio uz lap i sada nema vise onog wajlesa moram na net preko kabla probao sam da nije neki driver ali upozorenje od drivera mi je rekolo da network controller nije ukljucen a ne mogu da ga ukljucim zna li neko sta trebam da radim da namestim...???
А јеси ли уз тај лаптоп добио неко Упутство за коришћење истог?! Требамо ми да га читамо уместо тебе? ;)

Елем, јел ти гори лампица бежичне везе на лаптопу и које је боје? Ако светли бело, значи да ти је бежична веза укључена, а ако светли жутом бојом онда је искључена.

Ако код тебе светли жуто, пробај тастером F12 (тзв. "акцијски тастер бежичне везе"), да исту укључиш (исти тастер служи и да је искључиш).

Или други начин, уз помоћ програма HP Wireless Assistant (тзв. HP помоћник за бежичне везе) који би требао да се налази у оквиру Windows Mobility Centra.

Probao sam taj hp aistent i nista nije islo i znam za to F12 i lampica gori belo(plavo) sto znaci da je ukljucena a meni gori crveno kada je iskljucena...

skenirao sam drivere sa nekim programom i pise da mi je driver realtek zastareo i da treba da se updatuje a na taj program mora da se to plati a ovako ga ne mogu naci

Probao sam taj hp aistent i nista nije islo i znam za to F12 i lampica gori belo(plavo) sto znaci da je ukljucena a meni gori crveno kada je iskljucena...

skenirao sam drivere sa nekim programom i pise da mi je driver realtek zastareo i da treba da se updatuje a na taj program mora da se to plati a ovako ga ne mogu naci

Realtek je drajver za Audio ..nema veze sa Wireless Adapterom

REALTEK RTL8102E RTL8103E FAMILY PCI E FAST ETHERNET NIC eto to mi izadje a pise da je network driver

ruter je tp link ali nije u njemu problem vec u nekom network comanderu koji nema driver ponasa se kao da nema antenu za hvatanje wifi-a ukljucim i islkucim ali nista reaguje samo blutut da li trebam mozda ponovo da reinstaliram sistem? da li bi to pomoglo?

Back