Waiting for me ready problem restart

gost 288176

Zainteresovan član
Poruka
198
Pozzz svima imam matičnu Gigabyte H61M DS2 rev 1.0 kad sam je kupio bio joj je bios F1 radio sam flash bios preko Qflash na verziju F4 zadnju...Sada mi se komp resetuje i izbaci mi waiting for me ready i odbrojava mi do 0 i onda se resetuje,vratio sam bios na F1 ali isto opet....Provjerio sam jumpere za reset i ostalo ali sve je ok testirao sam memoriju preko memtest i nema gresaka...Procesor mi je Intel G530,ram 2 GB DDR3,Grafika Intel HD 2000,HDD 80 GB SATA....:worth:

Skinuo sam sa gigabyte sajta gigabyte H61M DS2 downloads bios verziju F4 i flesovo sam preko usb sticka usao sam u bios i na F8 tj QFlash sam radio i na kraju mi je pisalo completed i resetovao sam komp i stavio bios na optimized defaults....i nakon toga mi se poceo resetovati i izbacuje mi waiting for me ready,probam vratiti stari bios F1 preko Qflash ali opet isto

Prijatelj mi je skidao onaj zastitni poklopac sa maticne od socketa ali nije bio strpljiv,ja sam probao ispraviti nekako ali opet isto se desava pogledao sam procesor i vecina onih tackica na procu su na sredini ali ima ih dosta koje nisu

ako promjenim plocu "istu" sebi uzet da li ce mi procesor raditi dobro jer one tackice na procesoru sto pinovi dodiruju da li ce se smjestiti dobro

Poslednja izmena od moderatora:

Back