krtislav
Primećen član
- Poruka
- 670
Ovako, imam dva kompjutera, 1 sa WLAN (W7), i jedan sa LAN (XP) priključkom na modem/ruter (usput mi pojasnite razliku između toga dvoje ako hoćete
).
Hoću da otvaram na kompjuteru koji je spojen sa LAN sve datoteke na kompjuteru koji je spojen na WLAN (konekcija je jako dobra između, između 10 i 20 MByte-a/s
Znači, spojim se na drugi kompjuter, kliknem dvostruki klik na video ili tako neš,i on odmah otvori ko da je sve ovde.
Čuo sam da ima neš takvo, al nezmam kako da to napravim
.
P.S. Nemorate mi sve u detalje objašnjavat, znam mnogo o kompjuterima
(samo što neznam puno o ovome, pošto sam nedavno dobio kompjuter novi)
Hoću da otvaram na kompjuteru koji je spojen sa LAN sve datoteke na kompjuteru koji je spojen na WLAN (konekcija je jako dobra između, između 10 i 20 MByte-a/s
Znači, spojim se na drugi kompjuter, kliknem dvostruki klik na video ili tako neš,i on odmah otvori ko da je sve ovde.
Čuo sam da ima neš takvo, al nezmam kako da to napravim
.P.S. Nemorate mi sve u detalje objašnjavat, znam mnogo o kompjuterima
(samo što neznam puno o ovome, pošto sam nedavno dobio kompjuter novi)
Poslednja izmena:
, da mogu odmah pustit