Vuvuzele - Svetsko prvenstvo 2010. u Južnoj Africi

*********************************

Kako odmicu utakmice, TURISTI ce se zamoriti od duvanja i vuvuzele ce utihnuti do polufinala. Odlican primer je ENG-ALG utakmica na kojoj su vuvuzele dobrim delom tihe.
Kanalisite vasu frustraciju ka turistima koji su se primili na vuvuzele a ne na tradiciju inih naroda koju ne razumete ili, kao onaj gore, ne zelite da razumete.

Ma jok.
Ima Juznoafrikanaca tamo dosta.
Odakle ti to?
Gde sam to negir'o i ignoris'o?

___________________________________

Pročitaj ovaj prvi citat.
 
Pročitaj ovaj prvi citat.

Pa tu ne pise da domaci ne duvaju.
Kada turisti presahnu (ako ikada presahnu), zvuk vuvuzela od domacih navijaca ce biti znacajno manji.

Evo kad je predhodni citat u kontekstu:
Pa sto ne odes da in naucis "kako to treba"?
Ne pricaj prazne price o stvarima koje niti razumes a jos manje znas.
Preko 50% navijaca su turisti koji duvaju u te vuvuzele.Evo imas gore snimak onog madjara pa proveri. Mozda ni oni ne umeju da uzivaju kao sto bi trebalo?

Svima smetaju vuvuzele ali to nije razlog da se pljuje po ljudima cije tradicije ne razumemo.


Do tada...uzivajmo kako domaci navijaci deru Francuze uz znacajno jace vuvuzele, iz ociglednih razloga ;)
 
Pa tu ne pise da domaci ne duvaju.
Kada turisti presahnu (ako ikada presahnu), zvuk vuvuzela od domacih navijaca ce biti znacajno manji.

Evo kad je predhodni citat u kontekstu:



Do tada...uzivajmo kako domaci navijaci deru Francuze uz znacajno jace vuvuzele, iz ociglednih razloga ;)

Ajd ti dokaži da više od 50% koji duvaju u vuvuzele su turisti.

A sa ovim boldovanim si sam sebe demantovao.
 
Pa sto ne odes da in naucis "kako to treba"?
Ne pricaj prazne price o stvarima koje niti razumes a jos manje znas.
Preko 50% navijaca su turisti koji duvaju u te vuvuzele.Evo imas gore snimak onog madjara pa proveri. Mozda ni oni ne umeju da uzivaju kao sto bi trebalo?

Svima smetaju vuvuzele ali to nije razlog da se pljuje po ljudima cije tradicije ne razumemo.

Ajd ti dokaži da više od 50% koji duvaju u vuvuzele su turisti.

A sa ovim boldovanim si sam sebe demantovao.

Evo dokaz:
40 miliona podeljeno sa 43dB plus 13 za srecu, minus 45% porez puta 2% rabat manje 2000000 gledaoca na tv podeljeno sa 5 kontinenta = 51% turista:tease:

AKo pratis SP, trenutno igraju RSA i FRA; ocigledno je da ce biti buljuk Juznoafrikanaca i isto toliko vuvuzela, zar ne?
 
Citiraću te ponovo

Evo dokaz:
40 miliona podeljeno sa 43dB plus 13 za srecu, minus 45% porez puta 2% rabat manje 2000000 gledaoca na tv podeljeno sa 5 kontinenta = 51% turista:tease:

Odakle ti ovaj podatak? To da igraju J.Afrika i Francuska, to znam.

A i to da je 51% turista nema veze sa pitanjem "Koliko ima onih koji duvaju u vuvuzele?"
 
Poslednja izmena:
files.php

Problem resen ;)
 

Back
Top