Vulin: Strana služba želi da me skloni iz vlade, ili da budem njen špijun

Mystic+

Legenda
Poruka
72.160
Реално, Вулин је одавно руски шпијун.

Полаже рачуне КГБ-у и друка. Зато је и био министар војске и после министар унутрашњих дела.

Не буди смешан и наиван, да нису ти ваши евроатлантисти то аминовали, не би тај наркоман лупетао и звонио по целом Балкану.

Alter_Ego_

Legenda
Poruka
61.920
Не буди смешан и наиван, да нису ти ваши евроатлантисти то аминовали, не би тај наркоман лупетао и звонио по целом Балкану.

Мистић, опет си непаметан.

Вулин је Рујама давао транскрипте разговора руских опозиционара које су имали у Београду.

Mystic+

Legenda
Poruka
72.160
Мистић, опет си непаметан.

Вулин је Рујама давао транскрипте разговора руских опозиционара које су имали у Београду.
Не него си ти тешка наивчина.

Таква бодалетина и споразум СОФА не иду никако заједно!

Глуми русофила, као и вучић за сиротињу, вишеструки агент

Emilia Marty

Poznat
Poruka
7.495
20220727_094019.jpg

Slavenska

Domaćin
Poruka
3.036
Вулин заиста претерује у својим драматичним моментима , драматург је он ?

Верујем да постоје западни центри моћи којима не одговара Вулиново наступање у медијима , као што им не одговара ни иступње Зорана Милановића , али то верујем .

Добро дошли

Buduća legenda
Poruka
26.567
Crkava ti mafijaska stranka botino napredna.
A struju ima da plaćaš skuplje zahvaljujući naprednom kadru.
Појма немаш, па да ти кажем: моја опција није Напредна странка већ сасвим друга.
Скоро цео радни век провео сам на изградњи електро-енергетских објеката (2 х велике хидроелектране, више трафостаница, .....) па по том основу можда имам некакав попуст при потрошњи ел. енергије. Али ти то не знаш. Тако да ....!

Poslednja izmena od moderatora:

Cosmopolite

Stara legenda
Poruka
93.093
Појма немаш, па да ти кажем: моја опција није Напредна странка већ сасвим друга.
Скоро цео радни век провео сам на изградњи електро-енергетских објеката (2 х велике хидроелектране, више трафостаница, .....) па по том основу можда имам некакав попуст при потрошњи ел. енергије. Али ти то не знаш, јадниче. Тако да ....!
SPS , pa oni su sa njima , ajde ne foliraj se.
Imas popust posto si sirotinja a to je vecina sns botova.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.