Vulin: Strana služba želi da me skloni iz vlade, ili da budem njen špijun

Nikita Kulganov

Buduća legenda
Banovan
Poruka
25.938

Vulin: Strana služba želi da me skloni iz vlade, ili da budem njen špijun​

Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin izjavio je da ga je "jedna od najvećih obaveštajnih službi na svetu, ako ne i najveća", obavestila da su njegovi politički stavovi neprihvatljivi i da, ako ih ne promeni i ne napusti politiku lojalnosti prema predsedniku Aleksandru Vučiću, neće biti član vlade.

Vulin je za TV Pink rekao da mu je iz te obaveštajne službe poručene da će sve učiniti da ga kompromituju tako što će pokrenuti veliku medijsku kampanju i svaku drugu protiv njega, ako ne promeni političke stavove.

„Vučić je informisan o ovome od naših obaveštajnih službi da se ovo priprema i očekujem masovan napad na mene iduće nedelje, verovatno oko konstituisanja parlamenta“, rekao je Vulin, navodeći da je upoznat preko kojih medija će se to raditi.

Prema njegovim rečima, „uslov je bio da počne da radi za njih, da napusti svoju politiku“ kako se to ne bi desilo, a kako je dodao smetaju im njegovi stavovi kao što je „srpski svet“, odnos prema Evropskoj uniji, Rusiji.

„Neću po cenu glave, lako je izgubiti fotelju, glavu mogu da izgubim ali neću da budem špijun nijedne obaveštajne organizacije, radim samo za srpski narod i srpsku državu. Lojalan sam predsedniku svih Srba – Vučiću“, rekao je Vulin.

https://rs.n1info.com/vesti/vulin-strana-sluzba-zeli-da-me-skloni-iz-vlade-ili-da-budem-njen-spijun/

Vulin koji je rekao da je sluzio vojni rok u pesadiji.
Vulin koji je reako da je od tetke iz Kanade pozajmio pare.
Vulin koji je rekao da je bio na takmicenju iz lepote usiju.
Vulin koji je rekao da se sprema atentat na vucicevog komsiju
Koja je to najveca od najvecih obavestajnih sluzba u celom svemiru, kojoj je Vulin rekao NE ?
:think:
55180410_303.jpg

Добро дошли

Buduća legenda
Poruka
26.567

Krećemo na tebe, učinićemo sve da ne budeš u Vladi Srbije​

JEDNA od najvećih obaveštajnih službi na svetu me obavestila da su moji stavovi neprihvatljivi i da, ukoliko ih ne promenim i ne napustim politiku koju vodim, da će učiniti sve da ne budem član Vlade, rekao je ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin.

Kako kaže, u finišu formiranja vlade uvek se odredi nekoliko ljudi čije "glave moraju da padnu".

Vulin je za TV Pink rekao da je i predsednik Vučić od strane naših obaveštajnih službi upoznat sa ovom pretnjom koju je dobio, kao i da ta strana služba obećava da će pokrenuti veliku medijsku kampanju radi njegove eliminacije iz Vlade Srbije i političkog života.

Ministar kaže da očekuje da će već sledeće nedelje krenuti medijski napad na njega.

- Dakle, na mene će krenuti masovan napad, najverovatnije negde oko konstituisanja parlamenta, kada dođe španski premijer, pa posle toga. Kao i sve obaveštajne službe, oni vole da pokazuju snagu i rekli su mi i ko će voditi kampanju protiv mene i kako će to raditi. Uslov je bio da počnem da radim za njih, ali to neću po cenu glave. Lako je izgubiti fotelju, a mogu i glavu, ali neću biti špijun ni jedne jedine obaveštajne organizacije - kazao je Vulin.

Cilj je eliminisati ljude koji su lojalni Aleksandru Vučiću, kaže ministar.
https://www.novosti.rs/vesti/politi...krecemo-tebe-ucinicemo-sve-budes-vladi-srbije
На прво читање ове вести, помислио сам да је то Вулинов политички маневар за лични опстанак у Влади, пред договоре за формирање Владе.
Међутим......!?
Међутим треба и озбиљно схватити да ,,притисци са стране'' ипак постоје. И у овој Влади и прошлим, истрчи по који Министар са ставовима који су дискутабилни са лојалношћу према Председницима (државе и Владе). Значи, инфлитирали су се на неки начин па контрирају ставовима Владе. А то није добро јер нарушавају монолитност исте.
Зато треба пажљиво да пратимо след будућих догађаја и, колико можемо, да одгонетнемо који и какви политички ветрови дувају.

Metronomy

Buduća legenda
Poruka
34.459
Nisam slusao sta je pricao na televiziji, ali je za ocekivati da se napadne ministar policije jer je na policiji red da pocne da hapsi elitne tuzioce i sudije i uvede red u pravosudje....posto sada ne mogu da bombarduju srbiju kao sto su to uradili mkada je milosevic smenio sve siptarske sudije srbe, moraju malo da se pomuce politickim sredstvima preko zadojenih antisrba u srbiji....Naravno, najveca strana obavestajna sluzba je engleska koja kontrolise sve ostale msluzbe preko politicara u ostalim drzavama.

0

09876

Gost
Nema tu sprdnje, vulin ih je zajebao najavom da ce to raditi, mogu slobodno i opusteno da ga napadaju, posto je na najvecoj i najgledanijoj televiziji u Srbiji najavio da ce se to desiti...znaci morace pomocu sporednih naglupih srpcica da samo pljuju, ali od najvecih neprijatelja svaka afera je ocekivana....
Znači ti si poverovao u njegovu priču o tetki iz Kanade

kojekude2022

Domaćin
Poruka
3.364
Какве ово што инсинуира Ово има везе са овим пдф-ом?
Једна особа, чија странка нема утицаја у народу, прича НОВУ бајку да би остао уз власт.
Човек без квалификација, утицаја, па и да га кокне та ЦИА/МИА или ко већ, каква је штета?
Кад се погледа ко је на теми шатро поверовао и стао иза Вулина, види се да је тема за Сваштару.

JankoTheGreat

Buduća legenda
Poruka
26.197
Какве ово што инсинуира Ово има везе са овим пдф-ом?
Једна особа, чија странка нема утицаја у народу, прича НОВУ бајку да би остао уз власт.
Човек без квалификација, утицаја, па и да га кокне та ЦИА/МИА или ко већ, каква је штета?
Кад се погледа ко је на теми шатро поверовао и стао иза Вулина, види се да је тема за Сваштару.

Ne vredaj Vulina! Opomena!

1658742288516.jpeg

kapetanmark

Veoma poznat
Poruka
14.552
Neću po cenu glave, lako je izgubiti fotelju, glavu mogu da izgubim ali neću da budem špijun nijedne obaveštajne organizacije, radim samo za srpski narod i srpsku državu. Lojalan sam predsedniku svih Srba – Vučiću“, rekao je Vulin

kada ovo JAVNO izjavi ministar UNUTRASNJIH POSLOVA onda prst na celo...

dakle on JAVNO optuzuje strane sile da ga vrbuju za spijuna da bi kako kaze radio na stetu srbije

a sa druge strane nas vucic ubedjuje da je put eu (iste one koja trazi da bismo usli u eu, neophodno je da priznamo Kosovo) jedini nas put...

ne retko i vulin potvrdjuje da je put vucica najbolje resenje za srbiju

dakle put ka tim stranim silama, koje on sada eto optuzuje da ga vrbuju da bi radio na stetu srbije

za ovakvo nesto odmah bi nacionalna bezbednost koja brine od obrobiti zemlje ispitala istog da ukaze tacno ko ga vrbuje, a potom preduzela sve potrebne mere za dobrobit drzave

ovako nesto javno pricati?

ovo je patka.

vulin i svi iz te titoisticke sluzbe seselj vucic draskovic dacic canak ceda jovanovic, svi su oni iz jedne sluzbe pod upravom zapada, izdajnici

canavaro

Primećen član
Poruka
821
Vulin koji je rekao da je sluzio vojni rok u pesadiji.
Vulin koji je reako da je od tetke iz Kanade pozajmio pare.
Vulin koji je rekao da je bio na takmicenju iz lepote usiju.
Vulin koji je rekao da se sprema atentat na vucicevog komsiju
Koja je to najveca od najvecih obavestajnih sluzba u celom svemiru, kojoj je Vulin rekao NE ?
:think:
Pogledajte prilog 1193268
cekaj, zar nisi ti rusofil?
ti i klempav bi trebalo da ste na istoj strani, a ti tako o njemu! olajavas ga po forumu...

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.