Вулин: "Олуја" је срамота и УН, ЕУ и Хашког трибунала

MOST6

Elita
Banovan
Poruka
20.103
😁Kaze Bosanac, a oni prvi okrenuli leđa Krajisnicima
Karadžić, poznat i pod nadimkom od milja Ratni Zločinac Osuđen Zbog Počinjenja Genocida, nije mrdnuo ni prstom kada se već znalo da će Hrvatska vojska preplaviti čitav zapadni dio tzv. Krajine snagom razbješnjele riječne bujice. Samo je ostavio Krajišnike na cijedilu i mirno gledao razvoj događaja. I danas njegov nasljednik na položaju predsjednika entiteta priča kako eto bosanski Srbi neće to zaboraviti. A da ih ne proganja sjećanje zbog grižnje savjesti? :kafa:

bas kao

Elita
Poruka
15.583
ovi hrvati umesto da budu banovani za slavljennje etnickog ciscenja, njima se daju bar 3 teme da stto bolje proslave oluju
- "Олуја" је срамота УН, јер су протјерани Срби живјели у зонама под заштитом УН на ријеч свјетске организације, без оружја и одбране - навео је Вулин.

prognali ljude i hvale se pobedom nad nenaoruzanima, ja da sam hrvat stideo bih se

mislim, boli me uvo da ja nesto srbujem sad, ali nema gorih zlocinaca na svetu

Poslednja izmena:

dalmata

Ističe se
Poruka
2.290
ovi hrvati umesto da budu banovani za slavljennje etnickog ciscenja, njima se daju bar 3 teme da stto bolje proslave oluju

prognali ljude i hvale se pobedom nad nenaoruzanima, ja da sam hrvat stideo bih se

Mi da se stidimo vaše sramote? Ne pada nam na pamet. Nismo mi organizirali Bržaniju, nismo mi okrenuli leđa svom narodu nazivajući ih ZEČEVIMA, nismo mi tim nesretnim ljudima naplaćivali vodu pod zlato... Spoznat će te jednog dana kad maknete one koji su vas uvukli u srania za rad vlsdtitog prosperiteta. Danas ti kupaju se u zlatu i prosipaju vam priče o progomu srpskog naroda

Poruka
9.432

Stari moj, nismo mi nikoga protjerali. Oni su otišli sami na zapovijed i naredbu njihovog tadašnjeg vodstva. Iz Hrvatske su otišli ljudi koji Hrvatsku ne vole i koji su se 4 godine borili protiv Hrvatske. Naravno da su otišli iz nje jer je nisu mogli prihvatiti nikakvu Hrvatsku!
Naredba za evakuaciju
IMG_20220806_153044.jpg

C0NSIGLIERI

Buduća legenda
Poruka
38.814
Laže. Hrvatska u oluji nije očišćena od Srba. U oluji su otišli oni manje pametni Srbi koji su oružjem ustali protiv RH, dok je ona pametnija većina ostala i nastavila život u RH
U HR ni Rade Serbedzija iz bezbednosnih razloga ne govori da je Srbin. :lol:

za bold :hahaha: :ok: , al u qurtzu

…a za Vulina, pa kocka secera 🐴

Frtajler

Buduća legenda
Poruka
30.758

Ako bi se stideo da si Hrvat valjda se stidiš i sada jer si Srbin.
Mene zabole, nisam retard da se stidim zbog nečega za što nisam odgovoran. Niti da se ponosim, naravno.

gost 422686

Buduća legenda
Poruka
27.641
Karadžić, poznat i pod nadimkom od milja Ratni Zločinac Osuđen Zbog Počinjenja Genocida, nije mrdnuo ni prstom kada se već znalo da će Hrvatska vojska preplaviti čitav zapadni dio tzv. Krajine snagom razbješnjele riječne bujice. Samo je ostavio Krajišnike na cijedilu i mirno gledao razvoj događaja. I danas njegov nasljednik na položaju predsjednika entiteta priča kako eto bosanski Srbi neće to zaboraviti. A da ih ne proganja sjećanje zbog grižnje savjesti? :kafa:
Vi Slobi Miloševiću treba da podignete spomenik u centru Zagreba. Milošević je ostavio krajšnike u RSK na cedilu. Kaže da ga je mrzelo da izlazi po bljesku i po oluji.

bas kao

Elita
Poruka
15.583
Iz Hrvatske su otišli ljudi koji Hrvatsku ne vole i koji su se 4 godine borili protiv Hrvatske. Naravno da su otišli iz nje jer je nisu mogli prihvatiti nikakvu Hrvatsku!
Naredba za evakuaciju
pise ti u naredbi: da se evakuisu za borbu nesposobni, a ti kazes da su se borili

sanjali ste ndh, a srbi? srbi su trebali da vam veruju kao 1941
jel ni tada nisu prihvatali ndh, pa su sami krivi?
jok, kriv im je onaj koji je napravio kraljevinu shs
nije to sa vama trebalo da se radi

bas kao

Elita
Poruka
15.583
vrlo verovatno, ali isto tako su mogli da ostanu i bez svoje drzave SRPSKE, a endehazija da se vrati na granice iz 2. svetskog rata, danke dojcland sto im je dojavila da nece biti svih srba u jednoj drzavi, nego u se i u svoje kljuse... pao je treci rajh, pasce i cetvrti, a onda zna se - denacifikacija satelita

dojcland kaput

народ је извиждао СВОЈУ химну, своју државу, своју нацистичку владу која не ради за народ већ га уништава.​

ПОРУКА НАЦИСТИМА У ВЛАСТИ Немачки народ звиждао немачкој химни

jedino jos ustasijad peva i to naci himnu, zovete denacifikaciju prosto da vas izvadi iz bede - sredicemo vam mi srbi, imamo vezu, tamo posle zime, kad prsne rajh

Poslednja izmena:

Metronomy

Buduća legenda
Poruka
34.421
Na teritoriji drzave SFRJ nije legalno mogla postojati ni jedna druga vojska osim JNA po tome svi koji su iz JNA organizovali bande su ratni zlocinci po Medjunarodnom pravu...dakle za svima koji su napadali priznatu drzavu moze se raspisati legalna poternica....
Posto postoji problem medjunarodnog nasilnika engleske monarhije koja medjunarodno pravo siluje i ne priznaje jedino resenje za mir u svetu je nasilnika lisiti borbene sposobnosti, slicno kao sa nemcima i japancima....45...

Frtajler

Buduća legenda
Poruka
30.758
Laže. Hrvatska u oluji nije očišćena od Srba. U oluji su otišli oni manje pametni Srbi koji su oružjem ustali protiv RH, dok je ona pametnija većina ostala i nastavila život u RH
"RH je nacionalno najčišca država u Evropi"
Brnabić, 2022.
znaci nemas stav povodom OLUJE?
Šta znači stav? Da li je etničko čišćenje? Pa naravno, nije to mišljenje nego matematički fakt.
Također je fakt da NE POSTOJI etnički sukob bez etničkog čišćenja.

Frtajler

Buduća legenda
Poruka
30.758
Na teritoriji drzave SFRJ nije legalno mogla postojati ni jedna druga vojska osim JNA po tome svi koji su iz JNA organizovali bande su ratni zlocinci po Medjunarodnom pravu...dakle za svima koji su napadali priznatu drzavu moze se raspisati legalna poternica....
Posto postoji problem medjunarodnog nasilnika engleske monarhije koja medjunarodno pravo siluje i ne priznaje jedino resenje za mir u svetu je nasilnika lisiti borbene sposobnosti, slicno kao sa nemcima i japancima....45...
To isto misliš i za ruske vojnike po Ukrajini, jel tako.
Ratni zločinci po međunarodnom pravu, kaže Metronomy.
Ali ne, "to je drugo™"
:lol:

Omni

Aktivan član
Poruka
1.899

Вулин: "Олуја" је срамота и УН, ЕУ и Хашког трибунала​

Министар унутрашњих послова Србије Александар Вулин оцијенио је да је акција хрватске војске "Олуја" наставак срамотне политике генерација хрватских политичара истребљења српског народа и срамота УН, ЕУ и Хашког трибунала.

Александар Вулин (Фото: TANJUG/ OMK MUP REPUBLIKE SRBIJE) -

Александар Вулин (Фото: TANJUG/ OMK MUP REPUBLIKE SRBIJE)
- "Олуја" је срамота УН, јер су протјерани Срби живјели у зонама под заштитом УН на ријеч свјетске организације, без оружја и одбране - навео је Вулин.
Он је додао да је "Олуја" срамота ЕУ, јер није никада рекла ни ријеч осуде за своју чланицу која слави највеће етничко чишћење у Европи послије Другог свјетског рата и обнавља и усташке симболе и усташку праксу према Србима.
"Олуја" је, каже Вулин, срамота Хашког трибунала, јер ју је прогласио злочином, али није осудио злочинце, саопштено је из МУП-а Србије.
- "Олуја" је злочин, Бог може да опрости, Срби не могу ни да опросте, ни да забораве - рекао је Вулин поводом 27 година од хрватске акције "Олуја" у којој је из Хрватске прогнано око 250.000 Срба, а према, евиденцији "Веритаса", 1.872 Срба погинуло и нестало.
https://www.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=482129

Da nema Vulina, niko ne bi pricao o teskin temama

Vulin malo šmrkno koksa pa se raspričao.

Omni

Aktivan član
Poruka
1.899
...олуја је СРБСКА СРАМОТА, издаје и продаје.....
РСК си издали сви, који су је могли издати, слудели су већ слуђен народ, и сопствена војска и руководство су их протерали у изгнанство и прогон!
...
и ово ОБЕЛЕЖАВАЊЕ (?!), коме и чему служи? Шта ми кој мој ОБЕЛЕЖАВАМО своју несрећу?!
Уместо да се боримо за ПОВРАТАК!

To je smišljeno da se međusobno potamanimo.

Ustaše slave progone i maskr, ali to je razmuljjivo sa obzirom da su ustaše.

A kod nas je to trebalo da bude neki kao dan žalosti, ali se izgleda kao i NATO bombarodovanje pretvorilo u neku vrstu slavlja i samopromovisanja. Sve je to prilika da veliki gospodar Vučko održi još jedan monolog. Pa malo nacionalizma, malo mržnje, malo huškanja na rat, malo jakih reči, kao sad tu neki nesporazumi, pa tu sad on kao nešto upozorava Hrvatsku.. bla bla... na kraju kad se ugase kamere, uveče žurka, orgije i kokain. Ali samo kvalitetan koks.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.