Вулин о црногорској резолуцији о Јасеновцу: Ако не поменете Хрватску, усташе и Немце, не раситњавајте јасеновачку голготу

Zato što je to istorija a istorija se ne može promeniti. Besmisleno je duriti se. Tako samo bespotrebno zatežemo odnose i činimo da nam bude gore.
Pa zašto onda ONI donose tu rezoluciju ako je to istorija?Ne treba da se dure.

Pa zašto onda ONI donose tu rezoluciju ako je to istorija?Ne treba da se dure.

Sami smo tako tražili.

Hill: Uskladite spoljnu politiku sa EU (u prevodu, sankcije Rusiji)
Vučić: Duvajte ga
Hill: Dobro, ide rezolucija

Hoćemo da se inatimo, ok, može. Jbg, srpska pamet ;)

Sami smo tako tražili.

Hill: Uskladite spoljnu politiku sa EU (u prevodu, sankcije Rusiji)
Vučić: Duvajte ga
Hill: Dobro, ide rezolucija

Hoćemo da se inatimo, ok, može. Jbg, srpska pamet ;)
A zašto bi je usklađivali sa EU?Nemamo glavu ili je nešto drugo u pitanju?Članica EU nismo.I nema tu inata,radimo ispravnu stvar,ne lažemo kao oni.

A zašto bi je usklađivali sa EU?Nemamo glavu ili je nešto drugo u pitanju?Članica EU nismo.I nema tu inata,radimo ispravnu stvar,ne lažemo kao oni.
Kandidati smo, imamo pristup razvojnim fondovima...

Verovatno si me pomeštao sa nekim, ja upravo govorim kako su sve ove stvari pogrešna politika koju Srbiju vodi u tenzije, konflikte i propadanje. Šta koji moj bilo ko iz Srbije ima da deli lekcije drugim državama? Njihova politika je njihova stvar, ako ne možeš da kažeš nešto lepo, onda ćuti.
Da se radi o Sekulicevim ustasama, pa i mogla bi Srbija da suti...iako...nacizam i te stvari..kuzis...ali kada je o Srbima rijec, mora Srbija da progovori.
Samo, najprije da Narodna Skupstina svojom Rezolucijom o genocidu, ne samo u jednom od logora smrti, nego u cijeloj NDH, da postavi okvire osude.

Da se radi o Sekulicevim ustasama, pa i mogla bi Srbija da suti...iako...nacizam i te stvari..kuzis...ali kada je o Srbima rijec, mora Srbija da progovori.
Samo, najprije da Narodna Skupstina svojom Rezolucijom o genocidu, ne samo u jednom od logora smrti, nego u cijeloj NDH, da postavi okvire osude.
Nije nikog briga. Srpske rezolucije su sprdnja i u samoj Srbiji, a kamoli da imaju neki širi utjecaj. Koliko ste moćni dovoljno govori detalj kako ni jedan vaš političar nije uspio posjetiti Jasenovac. Ne stignu ni izustiti Jas... i već dobiju izgon iz HR.

Nije nikog briga. Srpske rezolucije su sprdnja i u samoj Srbiji, a kamoli da imaju neki širi utjecaj. Koliko ste moćni dovoljno govori detalj kako ni jedan vaš političar nije uspio posjetiti Jasenovac. Ne stignu ni izustiti Jas... i već dobiju izgon iz HR.
Da, te zabrane posjete logoru...bas bodu oci!
Sramota obostrana.

A zašto?Pa vi ste u EU,tamo je "kultura,vladavina prava,zakoni se poštuju" ...

Čekaj, huškaš na rat i ubijanje, a posle ide - hoću da posetim Jasenovac. Ne ide to tako.
Vau...odakle ovo sada?
Ako taj "huskac" udje na teritorij RH...u cemu je problem?
Ako iz RS ne smije do Jasenovca, morate objaviti listu nepozeljnih.
Mislim, tako rade sa V.V.Putinom.

Nemamo mnogo izbora. Na teritoriji smo zapada, svaka politika koja je u suprotnosti sa njihovom znači da će nas guziti. Pa sad baš ako toliko volimo Rusiju da nam se isplati da nas guze, onda u redu, mada po meni to nije dobra strategija.

Vau...odakle ovo sada?
Ako taj "huskac" udje na teritorij RH...u cemu je problem?
Ako iz RS ne smije do Jasenovca, morate objaviti listu nepozeljnih.
Mislim, tako rade sa V.V.Putinom.
Je l' bi ti pustila bilo koga da isto ovo izjavi za Srbe?

Je l' bi ti pustila bilo koga da isto ovo izjavi za Srbe?

Ponavljam...lista nepozeljnih.
Mada, Kolinda nije tako mislila kada se sretala sa ovim nepozeljnim.
Da ne sirimo temu...ostajem kod svoje poruke.

Nemamo mnogo izbora. Na teritoriji smo zapada, svaka politika koja je u suprotnosti sa njihovom znači da će nas guziti. Pa sad baš ako toliko volimo Rusiju da nam se isplati da nas guze, onda u redu, mada po meni to nije dobra strategija.
Izdržali smo svašta i još uvek smo ovde.Rusija menja svetski poredak.Ovakav nije dobar,zapad je sebi previše dozvolio.Ne bih ja o guženju.

Ponavljam...lista nepozeljnih.
Mada, Kolinda nije tako mislila kada se sretala sa ovim nepozeljnim.
Da ne sirimo temu...ostajem kod svoje poruke.
Ponavljam. Da neko tebi kaže - za 1 ubiću 100 Srba, šta bi rekla? Dobro mi došao, evo idemo na ručak.

f05961ef9330c701e33225bd60be0d98.jpeg

Вучић и Вулин.

Ne treba da duvamo u istu sveću.Jednostavno,ta EU greši i mi ne treba tako da radimo.Nego,ne reče mi ništa u vezi rezolucije?
Dakle da budemo kandidati I rado uzimamo novac iz fondova za sve I svasta a kada se predomislimo da kazemo puj pike ne vazi?
Ne ide to tako

Nije tema.
Tema je:
Kako Vulin koji nije pokrenuo postupak rezolucije, soli pamet drugima kako ona treba da izgleda.

Back