Vulin: Nije nam mesto u EU, što pre to shvatimo biće nam bolje

Cosmopolite

Zaslužan član
Poruka
105.726

Vulin: Nije nam mesto u EU, što pre to shvatimo biće nam bolje​


Vesti Autor:Beta16. okt 202209:0616 komentara

Podeli:



1664462823-Tan2022-9-28_124239903_6-750x480.jpg

Izvor: TANJUG/ OMK MUP REPUBLIKE SRB

Ministar unutrašnjih poslova Aleksandar Vulin izjavio je da što pre Srbija prihvati da je iz Evropske unije (EU) "ne žele" i da joj "tu nije ni mesto, biće bolje", i dodao da odnos prema EU "nije pitanje emocija već racionalnih odluka".




„Nije pitanje da li mi želimo u EU, već je pitanje da li EU želi Srbiju. Sudeći po sumanutim ucenama kojima nas izlažu da priznamo Kosovo, ukinemo Republiku Srpsku i uvedemo sankcije Rusiji, oni nas ne žele“, rekao je Vulin za Večernje novosti.
On je naveo da je EU kao savez „stvar prošlosti“, jer su gubitkom političke samostalnosti zemlje EU „postale teritorije, a ne države“.

https://rs.n1info.com/vesti/vulin-nije-nam-mesto-u-eu-sto-pre-to-shvatimo-bice-nam-bolje/

A sta reci ... mada iskren je , bice vladajucoj eliti bolje posto se nisu nakrali dovoljno.
Eee Srbine sta si docekao , da ti neki Vulin deli lekcije o buducnosti.
 
Cudo je pravo kako se vi antikomunisti uvek slazete sa vulinovim vizijama.
Нити сам ја антикомуниста, нити се антикомунисти увек слажу са Вулиновим изјавама.
Нит' ти знаш слова, правопис или шта си хтео да кажеш, сем да јефтино провоцираш.
 
Нити сам ја антикомуниста, нити се антикомунисти увек слажу са Вулиновим изјавама.
Нит' ти знаш слова, правопис или шта си хтео да кажеш, сем да јефтино провоцираш.
Znači ipak te pogodilo to kako sam napisao malim slovima vulin 😏
 
Znači ipak te pogodilo to kako sam napisao malim slovima vulin 😏
Како се ти изражаваш, највише говори о теби. Ја не знам ни ко је Вулин... мислим да има неке везе са војском, нешто су га зезали овде око служења војног рока.
 
Како се ти изражаваш, највише говори о теби. Ја не знам ни ко је Вулин... мислим да има неке везе са војском, нешто су га зезали овде око служења војног рока.
Lazi sebe.
Ti nista ne znas izgleda :ok:
 
:per: osecas se isprovocirano ?
Више увређен, као члан форума, твојим простачким изражавањем.
Остало што пишеш нема смисла и логике, тако да не утиче посебно на осећања.

Писање ти је на нивоу: "Патка има два крила. Једно крило печено. Али је у офсајду. Лопта лети, патка лети. Лопта је бржа од ње, али нема кондиције. Лопта пада, патка и даље лети. Ти си изгубио."
 
Ja njega ne mogu da svarim kao ni Vučića
Ali u pravu je !
Nas EU ne želi i pravi majmine od nas dok ne rasprodamo sve i postanemo poslušna radna marva za njih
Samo onaj kreten Boris Tadić je moga da zasnuje celu državnu politiku na sloganu " EU nema alternativu "
Čist izdajnički i poltronski poklić
Ako u životu nemaš bar 2-3 alternative ti si mrtav čovek !
 
Више увређен, као члан форума, твојим простачким изражавањем.
Остало што пишеш нема смисла и логике, тако да не утиче посебно на осећања.

Писање ти је на нивоу: "Патка има два крила. Једно крило печено. Али је у офсајду. Лопта лети, патка лети. Лопта је бржа од ње, али нема кондиције. Лопта пада, патка и даље лети. Ти си изгубио."
Moderatoru , drzi se teme :per:
Znamo da Julina po ovom pitanju lizu i mnogi desnicmari ... prosto kao sladoled.
 
Ja njega ne mogu da svarim kao ni Vučića
Ali u pravu je !
Nas EU ne želi i pravi majmine od nas dok ne rasprodamo sve i postanemo poslušna radna marva za njih
Samo onaj kreten Boris Tadić je moga da zasnuje celu državnu politiku na sloganu " EU nema alternativu "
Čist izdajnički i poltronski poklić
Ako u životu nemaš bar 2-3 alternative ti si mrtav čovek !
:smeker:

Da jos vise jasu Srbe ... nema EU ali ce biti patrijotskih Vulina , Grcica i Vucica.

A ti Branko da im budes vecno zahvalan posto su najurili EJU i doneli ruske baze.
 

Back
Top