Vulin: Ne treba da budem u Vladi ako bude formirana pod uticajem stranaca

Вулин

• је прави пример вође

glasova: 1 50,0%
  • прави пример неолиберала

glasova: 0 0,0%
  • нацист ( акка патриОта аккка аккка отаџбиноЉуб )

glasova: 0 0,0%
  • опет дрогиран

• није довољно дрогиран

• запосео га Мирин дух па му мира не да

• Ukupno glasova
    2

AleksaJ

Elita
Poruka
23.816
https://www.danas.rs/vesti/politika...adi-ako-bude-formirana-pod-uticajem-stranaca/

Vulin je za Kurir rekao da su pritisci na predsednika Srbije Aleksandra Vučića „toliko veliki i ozbiljni“ da on ne želi ni na koji način da mu bude „opterećenje“, i ocenio da „po volji Zapada“ nisu „Srbi koji misle o Srbijma, koji ne ćute, a još su i efikasni“.

„Možda ovaj put stranci pobede i ja ne budem u vladi, ali srpski svet neće pobediti, kao ni sve ono što sam uradio za vreme svog političkog trajanja. Ja sam nevažan, ali ideje koje sam uveo u našu politiku, javni život i delatnu praksu su veoma važne“, rekao je Vulin za Kurir.

Prema njegovim rečima Vučić je „predsednik svih Srba“ i za to su ga „izabrali i Srbi i istorija, i neće biti nedostojan tog izbora“.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, ali i na Twitter nalogu. Pretplatite se na PDF izdanje lista Danas.

ГРОМАДА

Како ментарла морална тако и од интегртета

Није као они Заетици Надоши и Бошкоши ... ко'и певају 'свуд су страже свуд су страже САД СМЕ ДА СЕ КАЖЕ''

Гледа у раље разјапњене немани бело светске ....

Е погубију таквога би вредило гледати.... За пример.. И наук

AleksaJ

Elita
Poruka
23.816
Kako kada ga svaki ima u gaćama.

' Они који га не држи често у гатјама највећи је мушарац '

АнаБ
Poruka je automatski spojena:

Kako kada ga svaki ima u gaćama.

Чекај бре да завршимо обраду .. немој тако сирово да реплицираш

Да убацимо интелект у алну ноту

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.