Vulin ide u Peking kao ambasador

Straks92

Legenda
Moderator
Poruka
61.694
Aktuelni ministar policije Aleksandar Vulin sasvim izvesno neće biti u novoj Vladi Srbije, ali to ne znači da će ga se njegov koalicioni partner i šef naprednjaka Aleksandar Vučić u potpunosti odreći. Kako saznaje “Nova”, Vulin će konkurisati za mesto ambasadora Srbije u Kini.

https://nova.rs/izbori-2022/otkriva...or-isplatila-se-mrznja-prema-zapadu/?ref=push

Više bi se radovao da ide u Moskvu.

Ali daj šta daš.

fortes

Buduća legenda
Moderator
Poruka
41.421
:eek:

ma mi smo sjajni
onaj mr. Bin u americi ovaj u kini...divota
Samo da nije ovde...potpuno nebitno gde ga šalje :mrgreen:

A realno tamo ne može štete da napravi, slika se sa pionirima, salutira revoluciji....i za njega san snova..jedno bi mu Kuba bolje legla...a iako napravi neki gaf zabole kineze za etikeciju, oni ionako sa glavnim posluju ;)

Stevcina zabica

Stara legenda
Supermoderator
Poruka
96.675
Samo da nije ovde...potpuno nebitno gde ga šalje :mrgreen:

A realno tamo ne može štete da napravi, slika se sa pionirima, salutira revoluciji....i za njega san snova..jedno bi mu Kuba bolje legla...a iako napravi neki gaf zabole kineze oni sa glavnim posluju ;)
ma daj, nije realno da ljude koji nisu bas normalni postavis ni za sefa lokalne piljare a ne za ambasadore
mi smo veca sprdnja od drzave nego sto sam mislila...tj. uvek pomislim da gore ne moze a onda me iznenade

fortes

Buduća legenda
Moderator
Poruka
41.421
ma daj, nije realno da ljude koji nisu bas normalni postavis ni za sefa lokalne piljare a ne za ambasadore
mi smo veca sprdnja od drzave nego sto sam mislila...tj. uvek pomislim da gore ne moze a onda me iznenade
Vidi ja bih njemu mesto u Lazi sredio jedino preko veze...ali opet, s obzirom na štetu koju je mogao da napravi kao ministar odbrane i unutrašnjih poslova što je bio dosad, ovo je premija :lol:

S1MCRO

Veoma poznat
Poruka
14.187
Taman će tamo da bude svoj na svome. Idealna zemlja za njega. Još da mu daju državljanstvo i funkciju nekakvog partijskog komesara za unutarpartijsku disciplinu, čitanje tuđih mejlova, batinanje i ispitivanje onih koji skrenu sa pravog puta...

Ili recimo PR za odnose sa SAD. Tu bi njegove oratorske sposobnosti najbolje došle do izražaja.

Stevcina zabica

Stara legenda
Supermoderator
Poruka
96.675
Taman će tamo da bude svoj na svome. Idealna zemlja za njega. Još da mu daju državljanstvo i funkciju nekakvog partijskog komesara za unutarpartijsku disciplinu, čitanje tuđih mejlova, batinanje i ispitivanje onih koji skrenu sa pravog puta...

Ili recimo PR za odnose sa SAD. Tu bi njegove oratorske sposobnosti najbolje došle do izražaja.
mda, kad ga uvate da smrce ima odmah da ga izvedu pred preki sud :malav:

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
273.080
Aktuelni ministar policije Aleksandar Vulin sasvim izvesno neće biti u novoj Vladi Srbije, ali to ne znači da će ga se njegov koalicioni partner i šef naprednjaka Aleksandar Vučić u potpunosti odreći. Kako saznaje “Nova”, Vulin će konkurisati za mesto ambasadora Srbije u Kini.

https://nova.rs/izbori-2022/otkriva...or-isplatila-se-mrznja-prema-zapadu/?ref=push

Više bi se radovao da ide u Moskvu.

Ali daj šta daš.

zona sumraka
pa stvarno ne verujem šta citam :rotf:

S1MCRO

Veoma poznat
Poruka
14.187
mda, kad ga uvate da smrce ima odmah da ga izvedu pred preki sud :malav:
Ne razumeš, on šmrče da bi izlečio tugu što mora da živi pod zapadnjačkom okupacijom.

Ali Kina je nešto drugo. Prava pravcata slobodarska zemlja. Nema tuge, samo sreća, sreća, radost.
Poruka je automatski spojena:

Čišćenje proruskih kadrova iz vrha vlasti
Brutalno.

Jugoslav Čvarak

Veoma poznat
Poruka
13.944
Iz hrvatskih medija:

Pomoćnik glavnog ravnatelja policije i načelnik Uprave kriminalističke policije Antonio Gerovac održao je konferenciju za medije na kojoj je objavio detalje istrage.

"Koordinacija i postupanje policije traje od same prijave nestanka. Ona se odvijala svakodnevno, kako putem međunarodne policijske suradnje tako i putem normalnih komunikacijskih kanala", rekao je.

"Bili smo dva dana u Beogradu, gdje smo razmijenili sva saznanja koja smo mi prikupili. Fokusirali smo se na ono što je srpska policija poduzimala. Srpska policija je poduzela sve radnje koje se poduzimaju inače, angažirane su sve snage. Sve što se u takvim slučajevima poduzima, Srbija je poduzela. Intenzitet se i dalje nastavlja kao i prvog dana", dodao je Gerovac.

"Primio nas je i Vulin, pružio nam je sve što smo tražili. Na sastanku je bio i otac Mateja, izvijestili smo ga što je sve utvrđeno", rekao je.

"Srpska policija ima verziju događaja. Sve su poduzeli. Sa svim činjenicama koje znaju, postoji radna verzija onoga što se dogodilo. Ja o tome ne mogu govoriti", rekao je. "Oni o svemu mogu izvijestiti tužiteljstvo. Neke verzije koje su postojale u početku su isključene", rekao je. Dodao je da ništa ne ukazuje na nasilje.

Srpska policija je napravila izniman posao u praćenju kretanja Mateja Periša. To je kilometar i više kretanja od izlaska iz kluba do ulaska u vodu. Pregledali su se sati i sati materijala. Snimke su detaljno pregledane, one se još obrađuju, izoštravaju, analiziraju", dodao je.

Što se događalo prije dolaska u Gotik, put do Beograda, boravak u Gotiku, sav taj put je praćen u minutu od strane srpske policije. U ovom trenutku ne postoji rupa u onom što se zna.

"Srbija ima sve moguće sustave lociranja mobitela, oni su učinili sve što su mogli.
S mobitelom možemo pomoći, to vam ne smijem reći, ali dio mobitela ćemo obrađivati i podatke dostaviti srpskoj policiji. Srpska policija je apsolutno dala najiskusnije istražitelje, koji su radili najrazvikanije slučajeve, radi se o profesionalcima. Srpska policija raspolaže tehnikom, sva je uključena u potragu za Matejom. Lociranje telefona, dronovi, termovizijske kamere, sve je uključeno. Srpska policija ide i dalje od pretpostavke da je ušao u vodu, sve susjedne zemlje su uključene", zaključio je Gerovac.

Znaci dok je ostatak Srbije za Bozic na toplom uz obitelj jeo prase, vrancusku salatu i pio vino, gospodin ministar Aleksandar Vulin patrolirao je promrznut do kostiju gumenjakom i u ronilackom odijelu trazio nestalog turista.

5946946c-4aea-4f01-951d-a1765b895f63.png

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.